Через Євромайдан регіонали Рівненщини запрацювались, похворіли та заніміли

Більшість фракції Партії Регіонів через Євромайдан пішла в підпілля. Депутати погубились в мальовничих поліських краєвидах настільки, що пропустили позачергову обласну сесію. Однак виборці хочуть почути думку своїх депутатів, тому ми запитали депутатів-"регіоналів" як вони оцінюють вчорашню спробу розігнати майдан у Києві.

Зателефонували до губернатора Рівненщини Василя Берташа, у слухавці невідомий чоловік повідомив, що номер не закріплений за Василем Берташем. (Цікаво, що багато політиків зауважують, що саме номером 050-435-05-75 очільник Рівненської області користувався не перший рік, - прим. автора):

- Куди Ви дзвоните?, - перебиваючи журналіста запитав невідомий.

- До Василя Михайловича Берташа, - відповіла журналіст.

- Ви не туди попали!, - кинув слухавку чоловік.

Не менш цікавою видалася розмова із депутатом Рівненської облради Петром Дубасом:

- Прокоментуйте будь ласка ситуацію, яка сталася сьогодні вночі на майдані у Києві, - представившись попросила журналіст .

- Я працюю в «Рівнегазі» і я можу прокоментувати ситуацію по газопостачанню у Рівненської області, -  відповів депутат

- Але все ж, це подія, яка стосується кожного…, - почала журналістка. Однак недослухавши речення, депутат облради кинув слухавку.

Кожен депутат сприймає події в країні по-своєму. До прикладу обраний депутат по багатомандатному виборчому округу від Партії регіонів Юрій Єфіменко , засуджує дії влади:

- Моє бачення таке, що є особа, яка сказала, що вони є тато. І моє бачення таке, що тато хворий. Все. Але якщо Ви таке надрукуєте, то я не знаю. Проте я Вас не бачив і я не знаю кому Ви дзвонили. Хворий він, що зробиш, і до нього не доберешся, щоб його полікувати, але добратись треба.

В той же час багато депутатів у такі важкі для країни моменти пішли у відпустку і нічого не коментують (як наприклад  Мазяр Тамара Петрівна), або ж просто покращують свій стан здоров’я у санаторіях:

- Я зараз у відпустці і перебуваю у санаторії, - розповідає журналісту депутат Петро Вакуліч .

- Але все ж таки, можливо Ви якось прокоментуєте ситуацію, яка відбувається у Києві?, - наполягає журналіст

- Це мова йде про що ще раз, бо такий шум у санаторії, - не може зрозуміти депутат.

- Мова йде про те, що сьогодні у Києві відбувся розгін Майдану, - пояснює кореспондент.

- А це чув я сьогодні по телебаченню. Ну з приводу цього у кожного своя думка. Я думаю, що все почнеться з початку, а це не правильно. Політики повинні вирішувати все на своєму рівні, і якщо не вирішується, то тоді вони мають йти до народу, а вони йшли по легшому шляху і от тепер ми маємо такі наслідки. Я проти тих, хто це затіяв. Це затіяли політики, тому вони повинні сісти і домовлятися до тих пір, поки не піде дим, як у папи Римського.  А Ви молодці, що так воюєте і реагуєте, - розповів Петро Вакуліч.

Висуванець від Партії Регіонів Красько Микола Вікторович взагалі не чув та не знає про події, які сьогодні вночі відбувалися у Києві:

- Чесно нічого не бачив, оце тільки що приїхав із закордону, тільки встав і привів себе в порядок. Добре ще нічого не бачив, - коментує генерал-лейтенан Красько Микола. – Майже півтори години стояв на кордоні, оце приїхав і нічого просто не бачив.

Деякі регіонали навіть осуджували дії опозиційних сил. Коли журналіст зателефонувала до заступника голови облдержадміністрації Сад Світлани, депутат була зайнята і не змогла розмовляти. Проте через деякий час з прес-служби Рівненської ОДА журналіст сайту "ВСЕ" отримала наступний коментар:

- Я за те, щоб люди могли реалізувати своє право на мирні мітинги. Але життєво необхідно, щоб до кожного, хто цього потребує, могла вчасно доїхати "швидка" чи інші екстрені служби – це також право людини, яким не можна нехтувати. Разом із тим, очевидно, що події у столиці вигідні тільки для опозиції, яка свідомо політизує та загострює ситуацію. Бо розганяти мирний майдан ніхто не збирався, потрібно було лише розблокувати дороги та адмінбудівлі на виконання рішень суду, - зазначає Сад Світлана. - Втім опозиція робить все, щоби перетворити всі події на політичне шоу, шукає загострення конфлікту, підсилюючи тим самим свою піаркомпанію. Водночас Президент Віктор Янукович підтвердив євроінтеграційний курс України та доручив Уряду прискорити роботу над зменшенням ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Вважає не потрібним і невмотивованим застосування сили на майдані і перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко.

Цікаво, що з частиною депутатів не вдалося зв'язатися взагалі. Вони або не брали слухавки, або відключили телефон.

Коментарі

Шановні! Ви реально не туди дзвонили. У мене інші номери: (050) 435-57-17 і (050) 375-05-75. Пора вже знати!

Мене як читача цікавить, що з цього приводу думає ЛЕВИЦЬКА СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА з НУВГП і всі ці інші прихвостні з водного.

поліщук: шо-шо? розгон майдану? ой, знаєте, у мене так зуб болить, так вимучівся... да-да, я підтримую. - що підтримуєте? - ну, це, як його... ой, у мене так зуб болів... :)))))))))))))
єфіменку справді респект!

Респект Юрію Єфіменку - сказав те, що більшість думають, але мовчать.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.