Опозиційний «Змій Горинич»: У пошуках лідера нації…

З листопада в Україні є нація. Тепер треба чекати на її лідера. Навіть більше - самим формувати його. Не плутати слово «лідер» з триголовим опозиційним «Змієм Гориничем», який виявився беззубим.

Якщо влада найближчі два тижні не буде пробувати розігнати Євромайдан, то він розійдеться сам. Це в гіршому випадку. В кращому - опозиція сама оголосить про припинення майданної форми протесту і почне формувати регіональну мережу для боротьби з Януковичем. А ще захищатиме від судового переслідування активістів Євромайдану.

Сьогодні після завершення переговорів Януковича і Путіна – це найкращий варіант мирного способу боротьби за українську націю. Янукович знову з Путіним. «Російський імператор» для поверненого блудного сина оголосив атракціон небаченої щедрості – дешевший газ, 15 мільярдів кредитів та інше. Принаймні на рівні угод вчерове пообіцяв.

От так. Ну і що там Яценюк говорив, що Янукович може після цього не повертатися в Україну. Арсеній Петрович закриє аеропорти? Чи його послухає Віктор Федорович? Облиште!

То ж, що ми маємо у підсумку майже місячних протестів на Євромайданах? Давайте проаналізуємо:

1. В Україні таки є нація.

2. Для молодої української нації боротьба лише починається.

3. Мирний флешмоб на Майдані – не зовсім підходящий шлях для боротьби. Принаймні без лідера рівня Махатма Ганді.

4. Головний ворог нації Майдану – розчарування. Акцію краще перевести в інше русло до того, як вона згасне.

5. Опозиційні лідери виявились абсолютно не готові до такого масового протестного руху.

6. Опозиція з початку і до кінця не мала плану дій і організації протестних зусиль. Все обмежувалось тільки волюнтариськими закликами. До дій КличТягниЯценюка ледве не силою змушував Майдан.

7. Лідери опозиції не читали жодної книжки з тактики і стратегії боротьби. У підсумку збирали лише одні поразки. Нові сили для Майдану давав  лише Янукович, точніше спроби розігнати Майдан. Опозиція навіть не спромоглася організувати відставку Азарова. Вимоги про відставку Януковича - це ціль, а не засіб її досягнення. Треба було шукати союзників та розбирати владні бастіони цеглина за цеглиною. Від одних лише слів колос не впаде. Для початку хоча б не рятувати в останній день вибори в проблемних округах. Це не стратегія, це план «аврал».

8. Опозиційний тріумвірат – невдала форма управління. Лідер має бути один.

9. Жоден з лідерів опозиції не дотягує до лідера нації. Ні Кличко, ні Тягнибок, ні Яценюк. Всі вони зарекомендували себе учнями Ющенка. Не плюйте в мене, але в Тимошенко боротьба виходила краще.

10. Європа та США не робили нічого толкового. Відвідини атракціону під назвою Євромайдан не рахується. Як і заклики до Януковича, який чхати хотів на їхню думку. У геополітичному підсумку Європа гучно «просрала» боротьбу за Східну Європу та визнала свою беззубість перед Путіним.

11. Опозиції варто було розраховувати на свій народ, а не на європейських чиновників. Вони нам демократію не побудують. Хоча якби у нас була нафта… А так ми мало чим відрізняємось в їхніх очах від Сирії, Тунісу чи Єгипту. Вони поки що спостерігають.

12. Очевидно, що Європа на майбутніх президентських виборах робитиме ставку на Віталія Кличка. Хоча Кличко більше підходить для лідера мирної країни, ніж очільника барикад. А без них я думаю й надалі не обійдеться. Віталію Володимировичу треба ще років з 5 рости в політичному та лідерському плані. Але альтернативи поки що немає. Місцевого Навального не видно.

13. Опозиція має в обов’язковому порядку захистити всіх активістів Майдану від переслідувань, щоб не втратити залишки довіри.

Зрештою, це лише перші висновки. Зізнаюсь, коли писав матеріал – обновлював щохвилини загальнонаціональні сайти з надією побачити заклик лідерів до загальної мобілізації. Якщо сьогодні не з’явиться, значить проковтнули поразку.

P. S. Можливий силовий розгін майдану в найближчі дні не виключаю. Хто Його знає…   

Коментарі

Респект автору.

все буде добре, щасти вам)

Аргументую все ж таки. Саме так: процитували дуже "мудрий, змістовний каментар" і "прологом" поділили його думку. Звідси методом "від супротивного" визначилися ваші "однодумців". А з приводу "вождів" принцип: "хто не "за", той -"проти". " Середина" - не коментує. Знаєте, якщо чесно, то мені захотілося відповісти вам, тому що нарешті втрапила на коментар, як велику рідкість тут,який реально приємно читати, не залежно від точки зору автора. Втома непосильна від словоблуддя і маячні. Тому, мабуть, буду "зав"язувати".
Попри все, з повагою.

Замуж, дура! Срочно замуж!(c)

фоточка "зачотная"!))) мозговий штурм в польових умовах..)))

Нарешті і тут прокинулись від ейфорії!!! +100!
А з приводу "Великої опозиції" не втомлююсь цитувати Подревлянського - зливайте воду... ;))

Навіщо сперечатися по тексту статті та коментарів? Ви краще зверніть увагу яку класну фотографію підібрав Дюг. Це супер. НАПЕВНО НА ФОТО ОПОЗИЦІЙНІ ЛІДЕРИ ОБГОВОРЮЮТЬ МАЙБУТНЄ,

і вам того ж)) але - якби ваша ласка було б звернути увагу, що я лише процитував попередній коментар, і не зовсім розумію (такий вже дурний, вибачайте) - по яких "наших однодумців і вождів" ви кажете? де ви побачили в МОЄМУ коментарі, що я когоось "пророчу" і маю "претензії на глибокий аналіз"??
а втім, не турбуйтесь - бо ще якусь дурню вигадаєте, а нам читати..)))

Не можна "випнутися" на посаду, якої не має апріорі(напр. голова уряду). Рівень інтелекту ваших однодумців просто вражає. Вони ще з претензіями на глибокий аналіз. Для цього лікбез потрібно пройти.Та врешті решт прем"єр міністр, якого пророчите, хоч вільно володіє державною мовою, тож не був би клоуном з бумажкою, з якої прочитати не може ( рівень "професіоналізму" довів тим, що "вже сьогодні живемо краще") Приколи ваших вождів "рвуть" інтернет на частини. Зайдіть в будь-яку пошукову систему. Хоча ваша риторика зрозуміла... Чим би дитина не бавилась, аби не плакала. Добра вам і розуму!

КЛИЧКО- президент
Яценюк- голова уряду
Тягнибок- голова парламенту

________________
якщо оця трійця таки випнеться на ті посади -
більшої ганьби для Украіни і уявити важко... боронь Боже...(((

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.