Яким буде 2014 рік - прогнози рівненських політиків

Сайт "ВСЕ" запитав у провідних політиків Рівненщини про їхні плани на 2014 рік, а також про власні прогнози та очікування від наступного року. Яким буде рік коня і яких змін чекати у рівненській політиці та економіці. 

 

 

 

Секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук:

В Україні політична криза і очікувати, що такий гігантський організм протягом декількох місяців може запрацювати, я не сподіваюся. Є таке поняття – інерція. В управлінні теж. Для того, щоби провести успішні реформи, очевидно, уряду потрібно переглянути політику середнього бізнесу. Створити умови, щоби припинити тиск правоохоронних органів, бо щоби не говорили він все одно продовжується. Деякі підприємства заплатили податки на пів року вперед. Напевне потрібно припинити шукати ворогів у себе в рідній державі, бо їх просто немає, одні українці, просто громадяни України. Всі ми однакові, всі ми рідні. Ми маємо право на власні думки і однакове ставлення до всіх. Хотілося б, щоб у березні, як обіцяли, щоби підписали Угоду з ЄС. Це був би реальний крок до того, щоби, можливо не ми, а ви, як молоде покоління вже би могли жити у країні яка була б більш цивілізованою, у якій були б прийнятні закони. Де чиновники виконували б закони.

Народний депутат України Юрій Вознюк: 

Я є оптимістом по життю. Тому мої очікування та бажання відповідні. А ось прогнозувати не стану. Ну хто міг би дати прогноз в кінці того року про події кінця нинішнього? Ніхто! Скажу наступне: сьогоднішні історичні події в Україні, однозначно, сформували нову якість нашої країни і саме ці настрої будуть ключовими та фундаментальними у наступаючому році. Головне не перемудрити. Зараз саме той момент (а він рідко буває), коли потрібно рухатись за "течією". Цього очікую та бажаю.

Депутат Рівненської обласної ради Сергій Штурхецький:

Наступний рік коня, очевидно прийдеться працювати як коняка (сміється, - прим. авт.) Треба дивитися з оптимізмом, оптимізм вселяє те, що деякі речі у житті є незворотними. Зокрема, те що відбувається у головах людей, у свідомості. Хочеться вірити, що ми все-таки по краплині будемо вичавлювати з себе «совка». Тобто, такого гомосавєтікуса, людину, яка повністю покладається на те, що хтось за неї, щось має вирішувати. Сподіваюся, що ми нарешті станемо людьми такого Європейського стилю, які розуміють цінності. Я думаю розпочате у цьому році, дасть свої здобутки у наступному. Дуже хотілося б, щоб був постійний діалог між громадськістю, політичними партіями, владою. Хочеться, щоби усі зрозуміли, бо інакше… Ну, не хочеться називати інших сценаріїв досить таки песимістичних. Тому, я вважаю наступний рік – рік великого, чергового шансу для України і для Рівненщини. Не зважаючи на зовнішній вплив, все знаходиться у наших руках. Як ми, сплануємо і як ми проведемо цей рік від цього залежать наступні десятиріччя. Він буде знаковим.

Депутат Рівненської обласної ради Олексій Кособуцький:

Наступний рік буде останнім роком перед президентськими виборами та виборами до місцевих рад. Тому, дуже цікавим буде спостерігати за фінансуванням бюджету , за заграваннями перед виборцями та намаганнями збільшення різноманітних соціальних подачок.

Думаю 2014 рік буде гарним роком - роком, який дасть багато відповідей на запитання чи є українці громадянами та чи є Україна самостійною державою.  Я налаштований оптимістично. Все добре буде.

 

Коментарі

ху із містер кособуццкі?

І що, це все на що Вікуся здатна?
а якби коменти усіх нардепів, чи з кожної партії по яскравому представнику, у Хомка,, Берташа, Матчука і т.д....а то найшла авторитет - Кособуцький

В наступному році коня слід чекати від Берташа і Хомка ТРОЯНСЬКУ КОБИЛУ Кульчинську, яка буде від опозиції балатуватися на мера Рівного

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.