Яким буде 2014 рік - прогнози рівненських політиків. Частина 2

Сайт "ВСЕ" запитав у провідних політиків Рівненщини про їхні плани на майбутній 2014 рік, а також про власні прогнози та очікування від наступного року. Яким буде рік коня і яких змін чекати у рівненській політиці та економікою.

 

 

Депутат Рівненської обласної ради Михайло Кириллов:

У минулому році мій прогноз був такий: якщо цей рік переживемо то далі буде все добре і набагато легше. Прогноз мій такий, що буде набагато легше і буде добре у 2014 році. Я хотів би, щоб стала Україна такою, у якій хочеться жити. Чекаю, що так і буде.
 

Яким буде 2014 рік - прогнози рівненських політиків

Народний депутат України Микола Кучерук:

У першу чергу, я хотів би, щоби помінялася політична ситуація в Україні і люди, які вийшли за відстоювання своїх прав були переможцями, а не переможеними. Єдине джерело влади – це народ. Влада повинна почути свій власних людей. І те, що очікує вся Україна підписали Угоду з ЄС. Що стосується взагалі, то хотілося б, щоб ми почали жити по тим цінностям, які сповідує Європа: чесний суд, чесна міліція, чесні органи влади які не беруть хабарі і не корумповані, це безпечна медицина, це якісна освіта. Це все те, що мають люди нормальних країн, я хотів би, щоби це було в кожного громадянина нашої держави. Прогнози – це діло складне. На це, я можу сказати наступне: якщо люди, які виразили свою життєву позицію і її не змінять, не купляться на обіцянку, будуть мати, що робить влада і буде критично ставитися до того, що є у суспільстві, то я впевнений, що все буде добре.

 

Депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук:

На жаль, бліцкриг для усунення Януковича і його ставлеників  в кінці 2013 року для українців не вдався. Упродовж 2014 року будуть спроби звести народні протести нанівець. Проте це нікому не вдасться. Стихійні рухи боротьби за справедливість будуть продовжуватись. Не виключаю потужні бунти. Відомі лідери всеукраїнського масштабу так і не подолають внутрішній страх. Більшість політиків у 2014 році орієнтуватимуться на передвиборчі президентські і місцеві технологічні ходи. Економіка країни буде напівжива. Янукович після Майдану не ризикне підписати Митний союз, але і євроінтеграційний рух буде остаточно зупинений.  Ключових посадовців обласного рівня Янукович залишить на своїх місцях. Вони готуватимуть президентські вибори під Януковича з допомогою адмінресурсу і дискредитації протесаного руху. На підприємців, які підтримали Майдан і підтримуватимуть опозицію, буде відбуватись планомірний тиск. Проявлять себе таємні перебіжчики і імітатори опозиційної діяльності на рівні області та міста. Проте, люди розберуться і зроблять правильні висновки.

Останній рік перебування  Володимира Хомка на посаді міського голови буде багатий на дрібні подачки своєму оточенню, адже ключові  комунальні шматки вже передані режиму. Всі куточки центральної частини міста і комерційно-привабливі земельні ділянки остаточно будуть освоєні через корупційні схеми. Ті, хто раніше нахапався комерційної землі спробують   продати її, або розпочати будівництво, щоб уникнути перерозподілу у 2015 році. Припускаю, що в першому півріччі Володимир Хомко  буде визначати пул на   підтримку своєї нової  мерської кампанії. Будуть конфлікти і нерви. Під президентські і місцеві вибори місцеві і київські псевдоеліти остаточно визначать пріоритети. Зазначені процеси Володимир Хомко супроводжуватиме позитивною піар-кампанією по відбілюванню своєї  діяльності, проте переобраним він більше не буде.

Серед депутатів міської ради продовжуватиметься броунівський рух аж до місцевих виборів. Поляризація депутатів буде відбуватись за принципом: або корислива підтримка Володимира Хомка, або окрема гра окремого депутата чи групи.  Після  оголошення результатів президентських виборів 2015 року будуть прийняті остаточні рішення.   

Очікую, що для мене 2014 рік подарує активну діяльність. Головне, щоб всі  близькі мені люди були щасливі, і від цього теж буду щасливим. Всі людські прогнози ґрунтуються на логіці і інтуїції, але Бог і ангели точно мають більшу силу за нейрони нашого мозку.

 

Депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан:

У новий 2014 рік Україна увійде із затяжною соціально-економічною та політичною кризою. Ситуація у вітчизняній економіці погіршиться: немає передумов для призупинення спаду виробництва. Звідси –  виникнуть гостріші проблеми із соціальним захистом населення (пенсії, соціальні виплати), зниження купівельною спроможності населення, яка й так впала. Одна з найболючіших проблем -  зростуть лави безробітних.

Політичний рік також буде важким, адже почнеться офіційна президентська виборча кампанія, тому буде багато всіляких обіцянок претендентів на посаду глави держави, яким не варто вірити.

Життя українців навряд чи зміниться на краще в Новому Році. Надіятися потрібно лише на себе, своїх рідних і близьких.

Коментарі

Цікаво, про яку родину турбується Лащук? Здається що нейрони його переднього мозгу вже ровалили його см`ю. Йому дійсно потрібно бути активнішим і женитися. Жінка буде годавати його і він не буде поїдати бутерброди на майдані.

Зробила Вікуся висновки і щось все ж напряглась у людей попитати, а не лише Кособуцького...
а коменти нащо видаляє?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.