Рівненські регіонали сподіваються, що все буде добре

Події, які зараз розгортаються у серці столиці, не на жарт сколихнули увесь світ. Якщо раніше протистояння виражалося у формі мирних мітингувань, то наразі є вже перші людські жертви. Сайт "ВСЕ" поцікавився думкою рівненських регіоналів стосовно кількаденного протистояння силовиків та активістів. А також їх ставленням до критичної, можна, навіть, сказати кровопролитної ситуації – далі у матеріалі.

Як виявилося у ході спілкування, дізнатися думку рівненських регіоналів щодо політичної кризи – не легка справа. Зателефонувавши до першого заступника голови Рівненської ОДА Анатолія Юхименка, останній, аргументуючи зайнятістю, відмовився щось коментувати. Ідентичні ситуації склалися і в ході спілкування із регіоналами Петром Дубасом та Світланою Левицькою.

Проте деякі представники "Партії регіонів" все ж розповіли про своє бачення ситуації. До прикладу, депутат Рівненської облради обраний по багатомандатному виборчому округу від Партії регіонів Юрій Єфіменко розчарований у діях президента:

- У свій час я голосував за Віктора Януковича. На той момент я вважав, що він єдина персона, яка може повести Україну до Євросоюзу.  А зараз мені дуже жаль, що він в останній момент розвернувся у іншу сторону.

Прогнози депутата на майбутнє: Зараз, те, що хоче зробити влада – видно відразу, вона хоче закрути гайки та на протязі року всі, хто приймав участь у протистоянні покарати, посадити та провчити.  Віктор Янукович хоче, щоб на вибори вже ніхто не вийшов, щоб люди були залякані і в результаті - Росія та Північна Корея.

Якщо одні депутати-регіонали засуджують дії влади, інші – просто надіються, що все буде добре. Такої ж думки дотримується і заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов.

- Ситуація вийшла з-під контролю опозиції . Я дуже сподіваюся, що все буде добре, що наведуть порядок і ми продовжимо робити те, що робили і процес Євроінтеграції не буде зупинений, - зазначає Олксій Губанов. - Я розумію, що приводом для агресивних дій стало прийняття законів, але як на мене, не було б цих законів, знайшовся би інший привід. Наразі є дуже багато «гарячих голів», які  втомилися від переговорів, яким необхідні активні та фактично бойові дії. Ніхто не скаже, що немає таких людей і їх мало, ні – їх достатньо. Ці люди завжди користуються такими ситуаціями, як зараз і ось вони такою ситуацією скористалися.

Заступник голови Рівненської ОДА проаналізував також і дії опозиції. Олексій Губанов зазначив, що опозиція не знає, як впорядковувати цю критичну ситуацію і що з нею робити. Але зрозуміло, що будь-яка екстримізація процесу з будь-якого боку є не на користь євроінтеграції, тому потрібно якомога швидше повернути все у мирне русло і продовжувати цей процес.

Депутат Рівненської облради Олеся Ткачук у своєму коментарі засудила насильницькі дії влади та висловила надію на взаємопорозуміння між владою та народом.

- Моє ставлення до подій, що відбуваються однозначно негативне. Я ніколи насильство не підтримувала і підтримувати не буду. З будь-якого боку, чи зі сторони держави чи сторони громадян. Я зараз нічого прогнозувати не буду, оскільки на сьогоднішній день ситуація не прогнозована. Все зараз працює у статичному русі і мені важко щось зараз передбачити. Хотілося б, щоб у цій ситуації знайшовся якийсь консенсус, до якого всі так прагнуть. Ми ж цивілізована європейська країна і має бути мирне вирішення ситуація, яка склалася, - зазначила Олеся Ткачук.

Свій заклик до переговорів висловив і директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Юрій Сідлецький:

- Всі мають сісти за стіл переговорів і не доводити людей до радикальних дій.

На запитання щодо планів поїхати на підтримку до Києва, Юрій Сідлецький відповів лаконічно:

-Я не маю можливості їхати підтримувати Майдан чи Антимайдан. Нам потрібно працювати і відбудовувати державу.

Прокоментувала ситуацію і заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Сад:

- На сьогодні у державі склалася ситуація, яку опозиція спрогнозувати не могла. Її лідери вважали, що вони контролюють Майдан, керують народом, і по їхніх головах піднімуться на політичний п'єдестал, - зазначає Світлана Сад. - Вони весь час думали лише про власний піар, а не про людей. У цій ситуації потрібно було облишити власні амбіції і думати про долю країни, сівши за стіл переговорів. Спільно з громадськістю та владою знайти вихід із ситуації, а не загострювати конфлікт. Тому, як на мене, вже настав час опозиції вийти до людей, які мерзнуть на Майдані, і сказати правду, що вони не знають, як діяти далі. Адже вони, навіть, не спромоглися визначити з-поміж себе єдиного лідера. Зараз головне – зберегти мир та стабільність у державі. Бо це те, чого хоче кожен.

Коментарі

особливо європейський вибір спасе вже таку сталу корупцію.вони обєднались і будуть спокійно далі своє робить.зараз на лікарняному потім у відпустку в санаторій чи за бугор.а все устаканиться і по старій колії накатаній та відпрацьованій. головне родичі влаштовані на відповідних посадах.внуків забезпечено і головне "чесно"

Звичайно, що у нашій системі влади чиновники, з однієї сторони, не можуть коментувати, а з іншої, бояться втратити свою роботу. Тому й уникають коментарів, або коментують, не виказуючи свою думку. А може її, думки, й нема? Я не думаю, що всі вони так згідні з нинішньою позицією влади, вірніше опозицією до свого народу. А опозиція взагалі не здатна і невдала, і нічого не зможе зробити. Можливо президенту слід реально вийти до народу й зробити більшість того, що від нього потребується. Але, вряд чи він зробить такі кроки, що свідчить про його далекість (((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.