Рівненські регіонали не знають чого чекати завтра

Ситуація, що склалася в Україні набуває все більш непередбачуваного повороту. Адже люди попри репресії, які зараз відбуваються у різних куточках країни виходять на Майдан, беруть штурмом державні адміністрації і проголошують народну владу. Завтра долю країни вирішуватимуть депутати Верховної Ради. Тим часом сайт «ВСЕ» вирішив поцікавитися у місцевих регіоналів, що вони очікують від засідання парламенту, яке відбудеться 28 січня, як думають, чи підуть регіонали на вимоги Майдану і чи вдасться знайти компроміс владі та опозиції.

Проте рівненські представники провладної партії виявилися не багатослівними та неохоче коментували майбутнє засідання парламенту. У більшості з них взагалі сьогодні впродовж дня були вимкнуті мобільні телефони або ж дзвінок залишався без відповіді. Можливо, це пов’язано з тим, що сьогодні у Рівному мало відбутися позачергове засідання сесії обласної ради, яке більшість регіоналів проігнорували. Та з деким поспілкуватися таки вдалося.

Начальник Рівненського обласного управління охорони здоров'я Віталій Бойко: «Я хочу, щоб все було мирно»

- Як громадянин, який живе в Україні, я хотів би, щоб все мирно, спокійно, злагоджено, стабільно. Я думаю, такий хід подій реальний. Для цього народним депутатам потрібно домовитися. Думаю, їм це вдасться, - зазначив регіонал Віталій Бойко. 

Депутат Рівненської облради Віталій Грицак: «Надіюся, на здоровий глузд»

- Від сесії Верховної Ради, яка відбудеться завтра, я не очікую нічого ані хорошого, ні поганого, але надіюся, що здоровий глузд переможе. Якщо у Верховній Раді ще залишилися здоромислячі люди, які дійсно є патріотами держави, то компроміс вдасться знайти. А якщо таких людей вже немає – то буде кровопролиття. Щодо законів, які були прийняті 16 січня, то я вважаю, що вони наразі не діють. Адже якщо є закони, то вони мають діяти, якщо вони діють, то такого, як зараз відбувається не має бути по своїй природі. Якщо ж немає законів, а ми бачимо, що їх немає, то маємо те, що маємо. Адже зараз закони від 16 січня ні на що не впливають, - вважає Віталій Грицак.

Директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Юрій Сідлецький: «Потрібно зупинити кровопролиття»

- Я вважаю, що завтра під час засідання сесії Верховної Ради всі однозначно мають домовлятися і вирішити питання на благо України, на благо народу. Якщо народ вимагає дострокових виборів – на це потрібно піти, щоб зупинити кровопролиття і не відбувалося те, що зараз робиться. Народ має своє волевиявлення, - зазначив Юрій Сідлецький. 

Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов: «Я не політичний аналітик, щоб прогнозувати»

- Я не знаю, що чекати від сесії Верховної Ради завтра. Я не політичний аналітик, щоб прогнозувати ситуацію і сесію Верховної Ради коментувати не буду, - сказав Олексій Губанов.

Депутат Рівненської облради Юрій Єфіменко: «Я не знаю, чого очікувати…»

- Думаю, що від сесії Верховної Ради щось варто очікувати… Проте що – не знаю. Напевне, як і ви, - прокоментував Юрій Єфіменко. 

Нагадаємо, завтра 28 січня має відбутися позачергове засідання сесії Верховної Ради. Опозиція розраховує на розгляд там відставки уряду та інших вимог Майдану. Що з цього вийде і чи вдасться знайти компроміс між владою та народом читайте завтра на сайті "ВСЕ".