Голова Рівненської облради: депутати мають стати на захист людей

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зверрнувся до депутатів з пропозицією спільно забезпечити порядок на Рівненщині. Відповідну заяву боло надіслано депутатів всіх рівнів. Він закликав відкинути політичні і партійні обмеження та стати на захист жителів області.

 

"Звернення голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова до депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

Як громадянин України та голова Рівненської обласної ради звертаюсь до Вас не залишатись осторонь трагічних подій. Наразі не час згадувати про власну партійну приналежність та вподобання. Ми маємо стабілізувати ситуацію на Рівненщині, не допустити кровопролиття.

Зараз час згуртуватись навколо головної ідеї: захисту громади та забезпечення порядку в області. Наше завдання зробити все можливе, щоб ситуацією не скористалися кримінальні та асоціальні елементи, для цього маємо скоординувати зусилля активістів, правоохоронців, органів місцевого самоврядування. Це має зробити кожен депутат у своєму окрузі, в своєму селі, місті та районі.

Як голова обласної ради, житель Рівненщини і патріот України обіцяю вам всіляку підтримку і допомогу". - говориться в тексті заяви голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова.