ОК «Північ»: Високі офіцери є, честі - нема

Якщо наступного разу вам скажуть, що армія з народом – Не вірте! Принаймні не з такими командирами. Ці вихідці з радянської армії більше бояться за свою посаду, ніж за життя українців. І захищати Україну вони можуть тільки в безпечних частинах під охороною автоматників,  а не під кулями на Майдані. Українська армія і міліція – це самооборона і Небесна сотня, а не генерали з пухкими щоками.

 

Хочу покаятися перед читачам. Я був одним із тих поміркованих рівнян, які не вірив, що рівненські військові коли-небудь віддадуть наказ застосовувати силу проти мирних людей. Ба навіть попередять людей про небезпеку, а у випадку чого перейдуть на сторону народу. Втім, узагальнена інформація останніх днів, змусила повірити в жорстоку реальність. Люди з великими зірками на погонах брешуть не гірше політиків.

Всі знають про те, що міліція, СБУ та військові в рамках так званої антитерористичної операції «Бумеранг» збирались не тільки розстріляти та задавити танками Майдан у Києві, а й встановити військову диктатуру у повсталій Західній Україні. А як же інакше приборкати розлючених людей.

Рівне в цьому переліку займає стратегічне значення, адже тут знаходиться оперативне командування  «Північ» ЗСУ. Якому підпорядковуються усі військові заходу та півночі України.  За інформацією «Української правди» ОК «Північ» могло надавати МВС допомогу у протидії демонстрантам. Згідно з документами за підписом Начальника Генштабу, Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани, ЗСУ надавали міліції військову техніку с екіпажами, допомогали транспортувати та розміщувати бійців Внутрішній військ.

До речі, Замана на відміну від міністра Лебедева таки не погодився застосовувати армію у війні з народом і подав у відставку 19 лютого. Злочинні накази кинувся виконувати його наступник 20 лютого.

До чого це я? 18 та 19 лютого тисячі рівнян пікетували ставку командування «Північ». Керівництво частини мирних людей зустріло специфічно – строєм солдатів та автоматами націленими в людей. Це при тому, що люди мирно підійшли до частини з парадного входу і жодних спроб проникнути в середину не робити. А якби й хотіли, то територія частини так «сильно» захищена, щоб знайшли не одну дірку в паркані, і вивезли б що можна, поки військові побачили б. Всі вже забули історію кількарічної давнини, коли прапорщик військової частини в Рівному крав гранати, спокійно виносив їх з частини і продавав…  А тут автомати наведені на людей… Ну, режимний об’єкт, те се,  - люди зрозуміли і пішли.

Т.в.о командувача ОК «Північ» Ігор Колесник

А протистояння в столиці і в регіонах тривало фактично до 21 лютого. Навіть більше: 20 лютого Міноборони вирішило перекидати на Київ десантників, які мали почати діяти 21 лютого.

Тим часом т.в.о командувача ОК «Північ» Ігор Колесник разом зі своїм підлеглим начальником управління по роботі з особовим складом оперативного командування «Північ» Володимиром Яцентюком прийшов на засідання президії Рівненської обласної ради та запевнив всіх, що армія з народом. Мовляв, не штурмуйте нас, бо ми охороняємо станції, водні артерії, словом закриваємо Батьківщину власними грудьми. Навіть відповідну заяву підписали.

А тепер співставте дати. Чи знав Ігор Колесник з Яцентюком і Ко про плани Януковича та Лебедєва в рамках «Бумерангу» залити Майдан ріками крові? Відповідь очевидна. Знав. Навіть більше: ми бачимо зараз лише документи. Уявіть, які накази і яким тоном мали віддавати ці командири, щоб рядові військові таки згодились піти проти народу? Мабуть психіка звичайної людини не витримає такої лексики. За словами депутата облради Віктора Кривуна, полковник Яцентюк, навіть після відсторонення Верховною Радою, розповідав, що його президент Янукович. Складно повірити, що такого не було.

Якщо Колесник знав про майбутнє кровопролиття, чому збрехав навіть депутатам? Навіщо було власним підписом підписувати офіційну заяву, яка виявилась брехне. Це така офіцерська честь? Цього вчить присяга на вірність українському народу? Чи головне посада і вірність кривавому тирану? Чому «чесні» командувачі не взяли приклад із Замани і не звільнились з армії? Хотіли утриматись на посаді і їздити на військовому Уазику по вулицях залитих людською кров’ю? І не треба говорити про накази! Такі накази не йдуть у розріз з совістю і честю тільки тоді, коли совісті і честі нема.

Янукович під час військових навчань в Рівному

Подумайте, щоб робили армійці у нас, якби в Києві їхні десантники почали розстріл протестувальників… Правильно! Командири напевно дали б наказ виставляти КПП, розстрілювати охочих підійти до частини і так далі…  Генералів і полковників не зупинить аргумент, що ми живемо в одному місті і ходимо одними вулицями. Вони не ходять…. То рядовий склад ходить – майори, лейтенанти, сержанти. То їх ламали через коліно, щоб змусити вірити Януковичу. Це притому, що той же Янукович геть не балував армію фінансовою підтримкою. А така у нас зараз армія. Спадок "совка". Як воювати, то навіть солярки немає. А є червонощокі генерали і полковники, які постійно матом кричать на солдатів.

Захисники Вітчизни? Ті, хто беззбройні йшов на кулі на Інституцькій – це захисники Вітчизни. Небесна сотня! А вас, панове офіцери, російські політики навіть за загрозу не вважають. Чи ви їх пухкими щоками та пузами до смерті налякаєте? І ще, заберіть нарешті вантажівки з в’їздів до військових частин в Рівному - не смішіть людей. Ніхто вас не чіпатиме. А якби люди й захотіли пробратись на територію, то знайшли б дірку. Будьте певні!

Ключові слова: 

Коментарі

Лише те,що з колєсніками-назаркіними-муженками,цю війну не виграти.І про це, не говорить лише тупий.Рік минув,а все ще більше актуальніше

Якийсь брєд....

Юрій знову голосно зробив щось у велику ємність.
Юрію, а що Ви власне хотіли сказати?

Випадково прочитав статтю. Факти не перевірені. На фото Янукович на навчаннях на Яворівському полігоні. В Рівному він на військових навчаннях ніколи не був. Дюга потрібно призвати по мобілізації, може тоді почне писати правду про армію.

Армія та міліція це кийки в руках влади--"орудіє"--а які кийки заготовив собі режим внутрішньої окупації???--керівний склад відбирався ретельно.

Я військовослужбовець і вважаю що командування ОК "Північ " не винне в даній ситуації.
Слава Україні!

Армія була, є і завжди буде з народом!

Я б радив вам займатися підготовкою до виборів і не лізти в чужу тарілку

Пускай военные сами разбираются, кто хорошый, а кто плохой...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.