Вотум довіри – самооборона та армія

Ситуація в Україні змінюється блискавично. Ще кілька днів тому протистояння з режимом Януковича тривало в Києві. Тепер точка напруги – Крим. Я наслідок прояви сепаратизму та збройного конфлікту з Росією. Хто може стати на захист. Зараз народ довіряє тільки самообороні та армії.

Останній події в країні закручують емоції до максимуму. Багато людей хочуть всього і зразу від влади, від силових структур. Це можна зрозуміти, адже прагнення елементарної справедливості та покарання винних у вбивстві мирних мітингувальників. І це повинно бути. Але ми маємо пам’ятати і про нову проблему – ще більш масштабнішу. Парламент Криму вже переобрав уряд автономії і досі визнає Януковича президентом. А сам Янукович вже об’явився в Росії і завтра варто чекати гучних заяв.

Тим часом Крим, де факто вже контролюють проросійські сили. Що з тим робити – поки чіткої відповіді нема. Нова українська влада намагається вирішити ситуацію мирним шляхом, але поки що успіхів в цьому не видно. Є лише тривоги. На кого ж в цій ситуації спиратися українському народу? На жаль, міліція зараз фактично знаходиться в підвішеному стані, тим паче після швидкого розформування «Беркуту». Що ж залишається – самооборона та армія. Так саме армію, яка, на щастя, заплямувала себе конфліктом з мирними мітингувальниками. Так сама армія офіцерів та солдат, які, так як громадяни, потерпають від низьких зарплат і недофінансування. Та сама армія, про яку фактично забувала та скорочувала не одна влада, впродовж років. Та армія, яка все ж таки стоїть на варті України. Іншої у нас немає. І саме їй доведеться першій гарантувати територіальну цілісність України. І це не можливо зробити без підтримки закордонних партнерів та власного народу. У випадку чого, саме, народне ополчення, себто самооборона,  разом з військовими стане тією захисною силою. Щиро хочеться вірити, що до такого не дійде.

Боже, храни Україну. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.