Кого хочуть посадити у крісло головного ДАІшника Рівненщини?

Після бунту рівненської міліції та реакції громадськості міністр Аваков офіційно визнав свою помилку щодо призначення В'ячеслава Чайки на посаду керівника УМВС. Головний міліціонер України, зокрема повідомив, що не знімає з себе відповідальності, але відповідальність також лежить на тих лобістах, хто ці кандидатури протащив. Крім того, він заявив, що відтепер кадрова політика буде прозорою і зміниться механізм кадрових призначень. Однак, або міністр був нещирим, або його просто підставляють ті самі лобісти.

Так, на посаду начальника ДАІ Рівненської області посадовцями Міністерства в дану конкретну хвилину нав’язливо пропонується колишній начальник ДАІ Микола Слободенюк, відомий також у певних колах за прізвиськом "Ковбаса".

Про те, що Микола Слободенюк очікує на своє можливе призначення може свідчити той факт, що від ранку 13 березня він регулярно зявляється в управління УМВС у Рівненській. При цьому особова справ його ще не піднімалась, а особистість ніхто не вивчав.

Ситуація з призначенням Слободенюка може викликати події, подібних до тих подій які відбулись із Чайкою. 

До тогож, деякі представники рівненського Автомайдану, які стикались із Слободенюком також не в захваті від такого призначення.

Журналісти сайту "ВСЕ" вирішили провести своє розслідування щодо діяльності Миколи Слободенюка. Цінним джерелом інформації став Єдиний державний реєстр судових рішень. Виявилось, що після свого звільнення Слободенюк вв'язався в хронічні судові процеси щодо свого поновлення, які тривають і досі.

Судова справа № 1 (поновлення на посаді)

У 2010 року комісією МВС проведено перевірку службової діяльності УДАІ УМВС України в Рівненській області, в ході якої встановлено ряд суттєвих порушень у сфері фінансово-господарської діяльності та по лінії реєстраційно-екзаменаційної роботи зазначеного підрозділу.

Відповідно до наказу МВС за допущені грубі порушення вимог законодавства та суттєві недоліки в організації службової діяльності, підполковника міліції Миколи Слободенюка, начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області вирішено притягнути до дисциплінарної відповідальності у вигляді звільнення з посади.

Після цього був виданий наказ МВС по особовому складу, яким Миколу Слободенюка фактично звільнено з посади.

Обидва накази МВС були оскаржені Слободенюком до суду.

Судом скасовано наказ МВС по особовому складу у частині звільнення Миколи Слободенюка з посади та поновлено його на посаді начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Що ж стосується другого наказу, то його суд не скасував. Скасований лише наказ по особовому складу, яким його було звільнено з посади.

Скасування судом наказу МВС по особовому складу у частині звільнення Слободенюка з посади та поновлення його на посаді начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області стало можливим внаслідок його, як згодом виявилось, перебування на лікарняному. Однак своє перебування на лікарняному Слободенюк приховував, на момент його звільнення в обласному управлінні міліції про це не знали.

Таким чином виходить, що  законні підстави для звільнення Слободенюка з посади за числені порушення були. Однак суд чомусь виніс своє рішення опираючись на формальну причину для поновлення на посаді.

Після цього тривали численні судові процеси за поновлення. Його поновлювали і потім знову звільняли, він відмовлявся отримувати трудову книжку. Працівникам міліції навіть доводилось його шукати по місту, щоб вручити трудову книжку. Відправляли рекомендовані повідомлення по місцю проживання, які він відмовлявся отримувати. Саме те, що йому не було вручено трудову книжку ставало його аргументом на черговому суді щодо поновлення.

Врешті-решт його звільнили з органів внутрішніх справ взагалі за станом здоров’я, адже по висновку військово-лікарської комісії він непридатний до такої служби. Він вирішив оскаржив і це звільнення, мовляв, я здоровий. Рішення з цього приводу судом ще не прийняте.

Судова справа № 2 (сувора догана)

У 2010 році, тодішньому начальнику ДАІ Миколі Слободенюку оголосили сувору догану. Причина – він проїхав повз місце щойно скоєної ДТП, де загинув чоловік, а Слободенюк навіть не зупинився, хоча бачив тіло загиблого на дорозі.

Смертельна ДТП трапилась 17 липня 2010 року на трасі Київ-Чоп у районі села Горбаків. Тоді мотоцикліст виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з автомобілем, внаслідок чого сам і загинув на місці. Микола Слободенюк їхав на своєму автомобілі по трасі, проїхав повз місце ДТП, побачив труп і розбиту машину, в якій знаходились травмовані люди, однак не вважав за потрібне зупинитись та допомогти.

Слободенюк пояснив, що незважаючи на те, що він став свідком ДТП будь-яких заходів щодо надання медичної допомоги не вживав, бо був у авто не сам, а потерпілий був без ознак життя.

Зазначений наказ про дисциплінарне стягнення Микола Слободенюк звичайно ж оскаржив до суду. У Рівненському суді це зробити вдалось, однак у Львові в апеляційному суді його сасували. У своїх намаганням виправдатись дійшов аж до Вищого адмінсуду в Києві. Звичайно ж, суд залишив в силі цей наказ, але сам факт його оскарження і таке пояснення свого вчинку, висловлене публічно, відповідним чином характеризують Миколу Слободенюка, як людину.

Судова справа № 3 (звання)

У 2008 наказом МВС Миколі Слободенюку, завдяки його "старанням" незаконно присвоєно дострокове звання "полковник міліції".

Він так прагнув бути полковником, що не міг витримати, і тому дострокове звання йому було присвоєне "наддостроково", з порушенням термінів, передбачений Положенням про проходження служби. Останнє  передбачає, що для того, щоб отримати звання достроково потрібно відслужити половину строку вислуги у попередньому званні. А на момент отримання званн полковника він не відслужив половну строку передбаченого для звання підполковник. Про це йдеться у пункті 35 Положення. 

Через два роки після цього службою внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС було проведено службову перевірку, якою встановлено незаконність дострокового присвоєння Миколі Слободенюку спеціального звання "полковник міліції", і наказ про дострокове присвоєння йому звання був скасований міністерством. Таким чином Слободенюк знову став підполковником.

У кращих традиціях себе самого, Слободенюк спробував оскаржити це рішення в суді, але програв. Вищий адмінсуд у 2013 році підтвердив незаконність присвоєння йому дострокового звання.

З огляду на усе вищевикладене отримуємо наступний портрет кандидата на посаду начальника міліції Рівненщини:

1. Микола Слободенюк звільнений з органів внутрішніх справ через хворобу.

2. Відповідно до свідоцтва про хворобу, яке є чинним, Микола Слободенюк не придатний до служби в ОВС.

3. Микола Слободенюк має спеціальне звання "підполковник міліції", досяг граничного віку перебування на службі, адже йому вже 45 років. Підполковники, відповідно до Положення про проходження служби, служать до 45 років.

4. І на додачу - наявний невирішений судовий спір щодо поновлення Миколи Слободенюка на посаді начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Є питання і до дружини пана Миколи Інни Слободенюк. Вона працювала під керівництвом свого чоловіка старшим юрисконсультом УДАІ УМВС.

Під час перебування на цій посаді вона разом з чоловіком "технічно" злили будівлю Сарненського МРЕВ приватному підприємцю Гелюті, за яким суд визнав право власності на це приміщення. У судовому процесі вони з Гелютою зіграли у "піддавки", і рішення не оскаржили.

Після вступу в дію Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" постало питання щодо переміщення пані Інни на іншу посаду у зв’язку з прямим підпорядкуванням чоловіку.

З її боку це викликало неабиякий супротив, нібито навіть оформлялось фіктивне розлучення, були численні судові процеси з питань її працевлаштування, які тривають і на сьогоднішній день.

У всіх вищезазначених судових процесах пані Інна представляла інтереси свого чоловіка, адже він сам в суд не з’являвся.

Коментарі

якщо дійсно така пригода в кафе-барі "смига" була, то такі подробиці може знати людина, яка також там була присутня не любить Мірзікяна, і не згадує своє імя

Слободенюк М.М. не облишив надію на повернення в якості головного ДАЇшника Рівненської області.
Для цього він, ходячи по владних коридорах ДДАІ МВС та МВС України, різними шляхами вносить інформацію щодо нинішнього керівництва ДАІ області. А саме про те, що керівництво ВДАІ нібито не здатне керувати підлеглими, що воно займається лише тим, що вирішує свої питання. Вищезазначене має “м’яку” форму. Насправді, мозок Слободенюка М.М., який перебуває в стадії запалення після довгих років перебування на лікарняному, вигадує брудні історії щодо діяльності керівництва ДАІ області і вносить їх та іншу відверту брехню у вуха керівництву МВС.
А тепер декілька слів про “порядного” і “чесного” Слободенюка М.М.
Перебуваючи на посаді начальника ДАІ Рівненської області Слободенюк Микола Миколайович почував себе “господарем життя”, якому не можна було сказати щось проти його думки, а тем більше починати з ним сперечатися.
Так, відпочиваючи в одному із престижних кафе-барів Рівного, разом із своїм вірним стукачем Мірзікяном та помічником, у ту пору міністра Луценко Ю., паном Леонідом, громадяни, які приїхали на автомобілі Міцубісі Паджеро мали необережність вступити в так звану «дискусію» із Слободенюком М.М. Через деякий час, у автомобілі Міцубісі Паджеро були порізані всі чотири колеса. Був скандал, але справу зам’яли.
Можна зіслатися на випадковість.
Однак, відпочиваючи в кафе-барі «Смига» разом зі своїм вірним стукачем Мірзікяном, між Слободенюком М.М. та місцевим підприємцем Марчаком Василем виник конфлікт. Причиною такого конфлікту було те, що навіть у нетверезому стані Слободенюк М.М. намагається контролювати дотримання ПДР, а саме - йому не сподобалося, як підприємець припаркував свій авто. Згодом даний автомобіль підприємця згорів біля його помешкання в смт. Смига.
Потерпіли писали скарги про те, що саме за вказівкою Слободенюка М.М було знищено його майно, але все марно. “Господар життя” знову вирішив всі питання.
Не будемо вже говорити про те, що під час свого керівництва Державтоінспекцією, Слободенюк М.М. кришував всі контрабандні потоки (м'ясо, ліс, камінь, спирт та інше), які проходили по території області. Завдяки такому “кураторству” Солободенюк М.М. мав “тіньові” доходи. Бо по іншому неможливо пояснити, як у людини, яке живе на одну зарплатню, з’явилися кошти на будівництво маєтку по вул. Павлюченка 60 у м. Здолбунові та такої собі невеличкої приватної бази відпочинку у Здолбунівському районі на площі 1,5 га.
Але це все не останні межі “порядності” Слободенюка М.М.
Слободенюк М.М. якось придбав собі автомобіль Ленд Крузер у приватного підприємця на ім’я Роман, сплативши йому лише 1/3 від повної вартості автомобіля. До цього часу підприємець так і не отримав повного розрахунку за авто. Порядний Слободенюк М.М. годує підприємця обіцянками свого неминучого повернення в якості керівника ДАІ області після якого, у того буде можливість повернути свої гроші, а саме благородний Слободенюк М.М. дозволить йому торгувати довідками-рахунками.
І до речі, на цьому Ленд Крузері і до цього часу їздить стукач Мірзікян.

Підтримую повністю. Нефіг трепатись. Пора вже працювати

Це що? Піар Слободенюка. Відчепіться від людини негайно. Вже надоїло. Буде чоловік йти на посаду - ЛЮСТРАЦІЯ. Не буде - хай живе у своїх будинках та квартирах і їздить на джипах далі. А ви не заздріть. Якщо у когось немає мозку "заробляти " гроші, то пишіть коментарі, а ні, то прошу всіх до роботи.

Доречі і до чого тут ваші ходіння по прокуратурах та даі. Правому сектору несподобався прокурор-пішли до прокуратури. автомайданівцям не подобаеться майбутній імовірний головний даішнік - ідуть туди. І що, вони передали список корумпованих прокурорів типу Джуса, для того щоб іх неперепризначив новий прокурор чи надали справи, які він повинен взяти на контроль і потім його заслухати через місяць на майдані. Ні. А автомайданівці що там робили так і незрозуміло. Ви краще пішли би до тих органів та держустанов, де керівнички сидять та шукають виходи щоб залишитись(держкомзем, екологія і тд)А так це попахує замовними речами , шановні. Своіми походеньками ви ще більше страхаєте европу та східняків. Якщо ви зробили громадський люстраційний комітет і там представлені всі громадські організаціі, тоді чого ви ходите. Ви можете запросити на комітет будь-якого чиновника та прийняти по ньому рішення. Якщо ви вже погодили, що всі колишні мають піти, тоді чому ви просите за Лазарева та збираете підписи на підтримку Семенюка. Незрозуміло. Незрозуміло як може керівник деож.органу представляти якусь політсилу. Я про Чайку(Свобода), зараз Щирук(друг Кухарука- Батьківщина). Це якщо з Костополя буде іхати пяний бізнесмен, або друг Кухарука і тд. то це треба буде Даішнікам закривати очі і не бачити цього. Нелегальний лісовий бізнес та щебеневий будуть процвітати знову. І чого досягнем. На мою думку, кандидатів на всіляких керівників держорганів мають висовувати громадські організаціі, самі колективи або люди самі себе висовувати, а на люстраційному комітеті заслуховувати та приймати рішення.Але, на мою думку, міліціонера, прокурора, СБУшника мають призначати в Киеві. Тут ви маете вручити йому своі громадські вимоги і контролювати, як він працюе. Ну хоче Слободенюк іти на посаду чи там інша особа(Гапон, Мороз і тд) нехай приходить на конкретну годину на комітет та відповідає на ваші запитання. А ви попередньо збирайте інфо. Погодите більшістю голосів. Нехай працює. Поставте вимоги навести порядок в МРЕО та на дорозі.Нетреба зараз нічого блокувати. Через місяць зробіть провокацію з дачею хабаря і тяніть того хабарника і його керівника на майдан. Так само із прокурором, суддею, СБУшником.Нехай пояснить. Панове. ВИ КОНТРОЛЮЙТЕ як державні чиновники виконують ваші настанови, вимоги та свої обовязки. А то получаеться, якщо одна сила незгідна з призначенням якогось чиновника, то вона буде блокувати установу.Тоді так ніколи порядку не буде. Ми ж хочемо в Європу. Що ж ви робите. Друзі обєднайтесь. В нас на порозі ворог.Російське ТБ показує такі кадри та розказує що в НАС безлад та екстремізм. Ще раз наголошую. У ВАС є люстраційний комітет. Збирайте інформацію та заслуховуйте на ньому і кандидатів і керівників та приймайте рішення. Це рішення публікуйте в пресі, на ТБ і розповідайте на недільному віче. Ну будуймо демократію тут.ТЕ що зараз робите - це є погані та дурні речі. З таким підходами ми ще довго не будемо мати ні головного міліціонера, ні прокурора, а там дивись і головного лікаря лікарні і тд. тп. Схаменіться. Якщо кожна політсила чи громадське формування буде ходити до держ.органу блокувати тоді для чого люстраційні комітети ви створюєте.

Другий Крим. Слободенюк тільки думає що робити, поновлюватись та куди. А людям уже внушили що це так і він такий поганий. Друзі та це ж не люстрація а переслідування людини. Ви ж вимагаєте щоб всі керівники проходили люстрацію. То чого ви своєю чорнухою і г... Спонукаєте людей ходити до ДАІ і мітингувати. Він же прийде до вас. Тоді і задайте всі питання то і нехай відповідає перед вами. Чого дихати на дерево яке ще і в костер не положила. Питання треба вирішувати тоді коли вони виникають . Хлопці ви повинні блокувати берташів, дубасів та інших щоб не втікали , або спонукати міліцію і прокуратуру щоб щось робили. Або люстру варти, просувати тих міліціонерів та прокурорів які залишились при посадах та зачаіілись . Подивіться навкруги, скільки їх є і які в них маєтки та а/ м. А слободенюка якщо вирішать без вас призначити тоді і ви його про все спитаєте, коли до вас вийде або прийде. Хлопці, з чиєїсь волі миють бурштин і комусь платять по 500долярів, працюють пилорами і тд. А ви зря витрачаєте енергію та сили

уточніть: Слободенюк керувала транспортним засобом на задньому сидінні, чи атомобіль їхав сам

http://drugasmuga.com/news/emergency_zone/Toyota_17551.html

Toyota Land Cruiser Prado главного ГАИшника Ровенщины попал в ДТП. ФОТО
18.09.2010 10:00:37 Просмотров: 6476
На Ровенщине в центре Здолбунова 15 сентября произошло громкое ДТП. Автомобиль Toyota Land Cruiser Prado столкнулся с микроавтобусом Hyundai, пишет ogo.ua. Столкновение произошло на полосе, по которой двигался микроавтобус.
- Видели, что внедорожник выехал на встречную полосу и ударил бус, - рассказывает свидетель аварии Сергей. - После этого быстро разъехались.
Водителю Hyundai понадобилась помощь медиков. Его в состоянии средней тяжести госпитализировали в местную больницу.
- О 10.25 к нам был доставлен пострадавший с открытым переломом левого коленного сустава. Ему была оказана первая медицинская помощь, и он госпитализирован в отделение реанимации, - рассказывает заведующая приемным отделением Здолбуновской ЦРБ Виктория Шевчук.
Как выяснилось, Toyota Land Cruiser Prado зарегистрирован на начальника управления ГАИ в Ровенской области Николая Слободенюка. Впрочем, за рулем находился не он.
- Автомобиль Toyota Land Cruiser Prado принадлежит начальнику УГАИ Слободенюку Николаю Николаевичу. Как утверждают свидетели, автомобилем управлял житель города Здолбунов, а на заднем сидении была бывшая жена Слободенюка Николая Николаевича, Слободенюк Инна Валентиновна. Как утверждает женщина, они выехали из Здолбунова, чтобы посетить бывшего мужа в больнице, - говорит заместитель начальника УМВД в Ровенской области Юрий Михальчук.
В больнице Николай Слободенюк уже не первый день, - рассказали в милиции. Сам он в телефонном разговоре сообщил, что к ДТП никакого отношения не имеет. Впрочем, встретиться с журналистами не захотел. Все обстоятельства аварии расследуют сотрудники милиции, ведь за рулем находился не правоохранитель, а гражданское лицо, - сообщили в Здолбуновской районной прокуратуре.

За кермом була саме Слободенюк І.В. - коли їй нагадати про це, починається істерика.

шановний слободенюк м м ви не маете нічого звітувати перед цими людьми ви ж бачите що це гра -многоречивый опротивеет -и кто восхищает себе право говорить-будет возненавиден

Відповідаю: з запитаннями про ДТП звертайтесь до автора статті та автора наказу.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.