«Батьківщина» Рівненщини – «закриті двері»

Майже година очікування, коридорні перемовини і вигнання журналістів – так сьогодні розпочалася звітно-виборча конференція Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». 

 

Ще з п’ятниці, 13 березня були розмови, що на вихідних відбудеться чергова партійна звітно-виборча конференція обласної «Батьківщини». Проте місце і час заходу трималися у таємниці. Сьогодні зранку журналісти отримали повідомлення наступного змісту:

«Запрошуємо взяти участь у конференції Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина". Конференція відбудеться сьогодні, 16 березня в актовому залі ДОСААФ, що знаходиться за адресою вул. Курчатова, 1, м. Рівне (район Відінського кільця). Початок о 11 годині.» 

Автором такого листа був Тарас Тимощук, який надіслав запрошення з адреси batkivshina.rivne@gmail.com.

Проте у прес-службі обласної «Батьківщини» «відхрестилися» від розсилки такого повідомлення і зазначили, що журналістів на захід не запрошували. Та й самі члени партії явно не були раді бачити на заході представників ЗМІ та заявили, що журналістів вони не запрошували. 

- У нас тут є своя преса, - заявила ще до початку конференції працівниця обласного апарату партії Ганна Гоч.

А поки частина членів партії перебувала в кабінеті в очікуванні початку конференції, інші перешіптувалися та переговорювали між собою в коридорах приміщення автошколи

Після 50-хвилинного запізнення конференція таки почалася, народний депутат України та головуючий заходу Микола Кучерук запропонував поставити на голосування питання про те, щоб зробити конференцією закритою і вигнати звідти журналістів. Підтримав таку позицію Кучерука й нардеп Юрій Вознюк, який зазначив, що все, що розглядатиметься на конференції буде оприлюднено по її завершенню. Відповідну пропозицію поставили на голосування, в результаті її підтримали 45 із 69 присутніх членів партії.

Коли ж присутні журналісти поцікавилися причиною такого рішення, їм пояснили, що про все, що відбуватиметься на заході їх повідомлять згодом, а так як вони не є членами партії, їм на конференції робити нічого.

А депутат Рівненської облради Богдан Файфура взагалі звинуватив журналістів у спробі зриву політичної конференції рівненської обласної організації ВО "Батьківщина". Він аргументував це тим, що представники ЗМІ не хочуть вийти із зали. Відтак журналісти покинули захід.

У свою чергу депутат облради Олег Хомич зазначив, що конференцію хочуть зробити закритою тому, що в.о. голови Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" нардеп Микола Кучерук хоче ставити на розгляд питання, які йому не вигідно, аби висвітлювали ЗМІ.

Розглядали питання, які були винесені на конференцію політсили понад три години. Відтак присутні прийняли рішення щодо обрання Миколи Кучерука головою обласного партійного осередку. Таке рішення прийняли більшістю голосів, "за" проголосували 67 членів партії, двоє утримались. 

Нагадаємо, Микола Кучерук був виконуючим обов’язки голови обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Тоді це рішення було обумовлено тим, що попередній очільник «Батьківщини» Рівненщини Юрій Прокопчук пішов у довготривалу відпустку.

Також було прийнято рішення про обрання двох рівненських нардепів Валентина Королюка та Юрія Вознюка делегатами на 11 партійний з’їзд ВО «Батьківщини» у Києві. Вони замінили Марію Конощук та Володимира Зиля, які входили до складу делегації, проте були виключені із партії. 

Відтак до рівненської делегаці  ВО «Батьківщини» входять нардепи Микола Кучерук, Валентин Королюк і Юрій Вознюк а також члени партії Сергій Кошин, Олександр Абдулін і Юрій Прокопчук. Наразі ще не відомо, коли відбудеться 11 партійний з'їзд ВО Батьківщини у Києві.

Окрім того, нардеп Микола Кучерук виключив з бюро партії депутата облради Олега Хомича.

Про решту рішень конференції прес-служба обласної «Батьківщини» пообіцяла повідомити згодом. 

Тим часом по завершенню конференції журналіст сайту «ВСЕ» вирішила поцікавитися у народних депутатів, чому все таки захід закрили для представників ЗМІ та, які ж такі «секретні» питання там розглядалися. 

Нардеп Валентин Королюк розповів, що на конференції піднімалися питання обрання голови керівництва партбюро, обласного осередку політсили, делегатів на партійний з’їзд та інші.

Також Валентин Королюк зазначив, що він погано ставиться до того, що вигнали журналістів з конференції і сказав, що, коли голосували за це питання він особисто не був у залі.

- Та знаєте, є моменти, на мою думку, коли партійні дискусії мають бути закриті. Адже є партійна дисципліна і статут, яких потрібно дотримуватися, - сказав Валентин Королюк.

Чекаючи на коментар новообраного голови Рівненського обласного осередку «Батьківщини» Миколи Кучерука, журналіст сайту «ВСЕ» стала свідком, як нардеп спілкувався зі своїми колегами з приводу звернення, яке потрібно підписати. Поки «батьківщинівці» підписували звернення, вдалося побачити лише, що вона адресується міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову. Коли ж Микола Кучерук побачив спробу сфотографувати це звернення, то поспіхом його забрав. 

Журналіст сайту поцікавилася у нардепа, що це за звернення від обласної «Батьківщини» до міністра. 

- Ви прийшли до мене по якому питанню, про звернення запитати?  От ви зараз мене питаєте про звернення, у нас море звернень є різних. Я не зобов’язаний вам показувати і коментувати це звернення. - зазначив Микола Кучерук.

- Це звернення щодо призначення Миколи Щерука на посаду начальника УМВС України в Рівненській області до міністра МВС України Арсена Авакова? З якою метою Ви ініціюєте його підписання членами партії ВО «Батьківщина»? – цікавимося далі у Миколи Кучерука.

- Ми не говоримо зараз про партійців. Ми говоримо про те, що має бути всебічне обговорення у різних районах цієї кандидатури і більш нічого. Все буде зроблено згідно вимог чинного законодавства. Тому ніяких таємних, «підкилимних» ігор ніхто у нас не веде, не вів і вести не буде. Я не вважаю, що на сьогоднішній момент після партійної конференції для вас важливе звернення. Якщо для вас важливе звернення, то ви просто нехтуєте мною, як новообраним головою обласної партійної організації. Я звик у своєму житті все робити «основатєльно» від початку і до логічного завершення. От як буде логічне завершення, ви прийдете на прес-конференцію і все почуєте. Я не хочу на сьогоднішній момент коментувати це звернення, - обурився Микола Кучерук

Тим часом дехто з присутніх на заході членів ВО «Батьківщини» підтвердили, що це дійсно звернення від Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» до міністра МВС України Арсена Авакова з приводу призначення начальника УМВС України в Рівненській області. Вони пояснили це тим, що партія має право рекомендувати свою кандидатуру на цю посаду.

Нагадаємо, раніше громадський активіст Олександр Таргонський повідомляв, що на прохідній міністерства внутрішніх справ у Києві, він зустрів нардепа Миколу Кучерука з костопільським міліціонером Миколою Щеруком. 

- Я привітався і сказав, невже, це друга спроба "просунути" "кота у мішку" на цю посаду. На це Микола Кучерук зазначив, що якщо потрібно, то буде і третя, і четверта спроби, якщо потрібно, - розповів Олександр Тарговський.

Сам же Микола Кучерук 15 березня спростував свою причетність до лобіювання інтересів полковника міліції Миколи Щерука щодо призначення його на посаду начальника УМВС в Рівненській області без погодження громадою.

Коментарі

Піпець "Батьківщині" ! А така гарна, змістовна і патріотична назва партії. Ще донедавна дійсно була партією Ю.Тимошенко, партією простих людей і державницьких ідей. Сьогодні партія штатних зрадників, кланів містечкових і "рішал" київських. Далеко не сім"я, хоча, можливо, "мафія". Якась собі "Родина", в смислі "Родіна"...

Як подивитися на цих кучеруків - вони вважають людей за бидло, яке щось в хліві почало проти хазяїв. Я думаю, що вони зараз не раді тому, що народ піднімається до самоврядування, дійсно народного самоуправління. Але їм не потрібно, щоб "барани" заважали їм керувати.
Саме тому Кучерук відповів нахабно Таргонському у Києві, що срав я на всіх - ви бидло, назначати керівників - це наш пріоритет, тому я все одно буду своє робити. Тим більш, йому на царство своя людина потрібна, яка буде допомагати збільшити статки та охороняти ці статки від посягань обкраденого бидла.

Шановний пане Кучерук! Ви ж нардеп. Вас обирав народ. Так подумайте зараз про народ, а не про свої політичні амбіції! Призначення Щирука ще більше дестабілізує обстановку у Рівному, спровокує нові пікети і штурми, деморалізує ментів, які і так деморалізовані! Головне зараз - зберегти спокій, вернути все у мирне русло. В країні війна, люди вже втомились. Схаменіться! У що ви перетворили рівненську "Батьківщину"? Чому ви вигнали вчора журналістів? Для того, щоб повідомити членам конференції про те, що на Рівне віддали квоту начальника УМВС для ВО "Батьківщина" і Ви хочете поставити свого "кореша" начальником міліції? На Ютубі є відео, як виганяли журналістів. На запитання одного з них, чому їх виганяють - у відповідь пролунало щось там про "сім'ю". То що у нас "Батьківщина" тепер "сім'я"? На кшталт "сім'ї Дона Корлеоне"?
Є достойний кандидат на посаду начальника УМВС - Сергій Максимов, професіонал, молодий, здоровий, політично не заангажований, який пройшов люстрацію і якого підтримає громадскість. То для чого Ви зараз лобіюєте кандидата похилого віку, який давно сидить на пенсії і не орієнтується в новому КПК?
Міністр Аваков вже офіційно визнав свою помилку щодо призначення Чайки, це оприлюднено на сайті МВС, і такий його вчинок достойний поваги! Він заявив також, що відповідальність за такі кадрові рішення лежить і на тих політичних лобістах, які пропонували ці кандидатури, і відтепер кадрова політика буде прозорою! То для чого Ви підставляєте Міністра вдруге???

Жесть! Щирук - великий "спеціаліст", приблизно як Чайка. Ну, нічого, і його винесемо з УМВС. Коля, заходь!

Ось і почалося. Мелііція має бути з народом. А коли головний міліціонер буде підконтрольний політсили тоді він і буде працювати на кучерука на його родину та бізнес. Щирук! Дурдом повний. Куди ж ви дивитись - праві сектори, самооборони і тд. Деж ваша люстрація . Цікаво ви виведе на комітет щирука визвете. Ще раз наголошую. Якщо нач.міліці штовхає політична сила чи нардеп - це неподобство. Вони і так мають владу але їм треба ще і міліція. Кому ж буде служити цей щирук. Повний песец. А-у. Де ви є. Правий лівий та інші сектора. Проти чайки слободенюка як ви працюєте. А тут наробили в штанцята.Нардеп страшно . Почитайте що цей нардеп робить з " батьківщиною" в області тепер він і з вами буде робити теж за допомогою міліції. Цікаво . А якісь закони він розробив як нардеп. Чи тільки власні інтереси. Панове. Пора може і його спитати де він був та що для громади зробив. Чи буде собі прикриватися юлькою і робити свої темні справи. Дурдом.

Тепер почитавши це все виникає питання- За що гинули люди? тошнить від цього всього....і немає слів.

Лазарєва лобіював)))

А що робив громадській діяч Тарговський на прохідній МВС? Кого лобіював?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.