Що приховує кандидат на крісло головного міліціонера Рівненщини?

Кандидат на посаду начальника УМВС України в Рівненській області Микола Щирук, якого лобіює на цю посаду нардеп Микола Кучерук, має низку цікавих фактів у своїй біографії. Зокрема, на електронну адресу журналіста сайту "ВСЕ" надійшло повідомлення із такою інформацією. У листі також зазначається, що відповідна інформація передана Міністру внутрішніх справ А. Авакову, а копія - членам Люстраційного комітету Є. Соболєву, Ю. Бутусову, Є. Захарову. 

 

Зокрема, у повідомленні йдеться наступне (подаємо без правок і коректив):

«В рамках оголошеного аналізу кандидатур на керівні посади УМВС, подаємо вам інформацію по Миколі Щируку, який розглядається, як можливий керівник УМВС України в Рівненській області.

На нашу думку кандидатура Миколи Щирука є неприйнятною з наступних причин:
1.    Микола Щирук у 1999 році був членом обласного тендерного комітету (розпорядження Рівненської ОДА від 18 січня 1999 року № 28), і був дотичний до запровадження непрозорих та корупційних схем розподілу коштів обласного бюджету.

2.    У відповідності до пункту 7, розділу 1, ПОЛОЖЕННЯ про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженого Постановою КМУ від 29.07.1991 року, Микола Щирук вже досяг граничного пенсійного віку для старшого начальницького складу і тому не може бути призначений на керівну посаду.

3.    Микола Щирук за даними медиків Рівненщини у свій час переніс обширний інфаркт, що унеможливлює проходження ним медичної комісії і як наслідок унеможливлює виконання ним посадових обов’язків в повній мірі.

4.    Висунення кандидатури Миколи Щирука відбулося за лобістською закритою схемою без попереднього широкого обговорення із громадськістю.

5.    Зі слів працівників міліції Микола Щирук не користується повагою, адже за час роботи в органах внутрішніх справ Рівненської області на посаді начальника управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю не налагодив чесну та принципову роботу і застосовував вибіркове правосуддя щодо високопосадових злочинців області.

6.    Згідно інформації офіційного сайту ЦВК по результатах виборів місцевих рад 2010 року Київської області Бориспільського району Щирук Микола Миколайович(син кандидата на посаду начальника УМВС в Рівненській області) був обраний депутатом Бориспільської районної ради від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.(додаток скрін-шот з офіційного сайту) 

7.    1999-2000рр. у місті Костопіль починає  функціонує підпільний завод із виготовлення будівельних блоків. Гроші в будівництво та функціонування заводу були вкладені кримінальним авторитетом Цупруком. Пан Щерук працюючи в міліції та займаючись економічним напрямком діяльності дізнався про функціонування даного заводу та погрожуючи відкриттям кримінальної справ змушував платити гроші задля подальшої безперешкодної роботи заводу.

8.    У 2005 році працівниками служби БЕЗ Івано-франківської області була виявлена велика партія спирту  близько 30 тон без відповідних документів. Пан Щерук працюючи начальником УБОЗ Івано-франківської області дізнавшись про це забрав справу по даному факту до проваджень УБОЗ, після чого почав налагоджувати кришування незаконного спирту у Івано-франківській області.

9.    У .м. Рогатин Івано-франківської області функціонує ринок. Пан Щерук допоміг громадянину Корда провести рейдерський захват ринку за що отримував в подальшому «відкати».

10.    У м. Рівне поруч із рестораном Вентотто пан Щерук побудував приватний будинок невідомо за які кошти.

11.      У 2005 році прокуратурою Івано-франківської області була відкрита кримінальна справа у якій фігурував пан Щерук в якості підозрюваного.

12.    Пан Щерук протягом 15 років не працював на території Рівненської області що свідчить про відсутність розуміння та володіння оперативної обстановкою на території області.
   
Крім того, ми твердо переконані, що сьогоднішнє брутальне проштовхування кандидатури Миколи Щирука на посаду керівника УМВС в Рівненській області деякими народними депутатами є грубим порушенням принципів, за які стояв Майдан. І тому ця кандидатура не є компромісною і не зможе об’єднати політичні та громадські сили Рівненської області.»

Коли журналіст сайту "ВСЕ" звернулася за коментарем з цього приводу до Миколи Щирука, він зазначив, що це все брехня, окрім інформації, що стосується його сина. Проте коментувати це він відмовився і порадив звернутися до самого Миколи Щирука-молодшого за коментарем з цього приводу.

- А, що Ви від мене хочете? А, якби він був республіканцем у Сполучених Штатах, то що? Дзвоніть до нього, хай він прокоментує. Все решта, що Ви називаєте – брехня. Ви таке питаєте, візьміть відповідні документи, статут… Питаєте про завод, а Ви хоч знаєте, з якого року він функціонував? Він функціонував ще з 90-их років. Це було українсько-канадське підприємство. Я до нього ніякого відношення не мав. Це не правда. У ніяких кримінальних провадженнях я не фігурував, ніколи «під криміналом не ходив». Громадянина Корзу я взагалі не знаю, це не правда, що я допомагав йому провести рейдерський захват ринку. Ніякого обширного інфаркту я не переносив, це брехня. У мене все нормально не тільки серцем, а й іншими частинами тіла. І ні в яких тендерних комітетах я не був ніяким членом. Ті питання, що Ви мені задали, я трохи був відверто шокований, бо це абсолютно не відповідає дійсності, окрім питання про сина, яке я просто коментувати не буду. Це мені здається некоректно. Він же ш не був на керівній посаді, правда ж?, - прокоментував Микола Щирук. 

Тим часом на офіційному сайті ЦВК зазначається, що Микола Щирук-молодший був не лише депутатом Бориспільської районної ради від Партії регіонів, а й радником голови у Бориспольській РДА.

Коментарі

Шановні а дійсно чому нерозглядаете кандитатуру Ганзелевського!!!!!

згодна, треба докази. просто чиєїсь "анонімки" мало

А я пару днів тому спілкувався з бувшим мєнтом зі Здолбунова. Дуже позитивно відгукувався про Гандзелевського, який трохи очолював Здолбунівський РВ. Характеризував його як чесну і справедливу людину, наводив конкретні приклади. Але кому це цікаво? Тут же свій є, надьожний Щирук... А скоро ж вибори, а де касу на вибори взяти Кучеруку?

Зашибісь, якого нам тулять "офігенного" пацана!!! Навіть не получилося себе вигородити! Уявляю тон його розмови із журналістом?!?

Звинувачень багато, а от підтверджень їм малувато, журналісти, копайте глибше

І про будиночок біля обл. прокуратури також правда і це всі знають, правда Щирук його вже швиденько продав. Вчора я спілкувався з правоохоронцями з Івано-Франківщини так про нього тільки вкрай негативні відгуки. Так давайте запросіть на люстраційний комітет ветеранів МВС і ми задамо цьому пану багато запитань.

Шановні колеги, для отримання побільше інформації можна звернутись до працівників ЗМІ І.Франківська ви узнаєте по нерухомості із ліфтом та інше.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.