У Рівному російські неофашисти тренуються зі зброєю

Сепаратисти, російські неофашисти, свастика… Ви думаєте, мова піде про заворушення в східних областях України? Зовсім ні. Ці слова, як виявилось, актуальні для міста Рівне.

 

Поки українські спецслужби вишукують російські диверсійні групи в південно-східних областях нашої країни, бойовики, які можуть стати ударною силою російських спецслужб в Україні спокійно тренуються з вогнепальною зброєю у серці «бандерівського краю» - на Рівненщині. При цьому вони не ховаються, а навпаки, викладають фото зі своїх тренувань в соціальній мережі «ВКонтакті».

Саме тут, в російській соцмережі існує група організації «Русское национальное единство». Це російська неофашистська організація, до якої, для прикладу, належить самопроголошений «губернатор» Луганської області Павло Губарєв та харківський бойовик «Топаз».

Підпис під фото: "23 ноября 2012 года бойцы Ровенского отделения ВОПД РНЕ провели тренировку, во время которой отработали штурм и зачистку здания".

Судячи з фото та підписів під ними, проросійські бойовики регулярно тренуються зі зброєю на Рівненщині вже як мінімум два роки. Фотографії, які розміщені в спільноті датовані 2012, 2013 та 2014 роками. В арсеналі російських неофашистів, судячи з фото, є дробовики, карабіни на базі автомата «Калашнікова» та навіть ручний гранатомет.

Підпис під фото: "23 марта 2013 года Ровенское региональное отделение ВОПД РНЕ провело тренировку с применением огнестрельного оружия".

Нещодавно депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан написав надіслав електронною поштою заяву та матеріали до Рівненського обласного управління Служби безпеки України. Депутат вважає, що діяльність таких груп несе загрозу державі і СБУ мала б вжити невідкладних заходів для затримки агентури іноземних спецслужб.

- ФСБ через мережу екстремістських проросійських організацій намагається дестабілізувати політичну ситуацію в Україні. Зараз бачимо як в вони працюють в Донецьку, Луганську, Харкові. Сепаратистські рухи діють не тільки на Півдні і Сході, а й на Західній Україні. – говорить Степан Молчан.

Підпис під фото: 17 июня 2013 года летний полевой выезд Ровенского регионального отделения ВОПД РНЕ

- Мережа цих структур найактивніше діє в Криму, Миколаєві та Донецьку. Як виявилося, їх представники є і в Рівному і вони вже декілька років проводять мілітарні вишколи та намагаються вербувати прихильників з числа молоді. Десь півтора роки тому їх листівки на червоному фоні були розклеєні в районі ТЦ «Чайка» і аж до "Автовокзалу». Відомо, що ще кілька років тому у Львові був осередок НБП. Найвідоміший представник нацболів – темношкірий Бенес Айо відзначився виступами на мітингах в Криму після окупації півострова Росією та в Донецьку, де його згодом і «взяли» українські спецслужби. – зазначив депутат Рівненської облради Степан Молчан.

Залишається сподіватись, що українські правоохоронці та спецслужби проявлять таку ж активність і бойову підготовку в боротьбі з проросійськими диверсантами, як і в справі по затриманню Сашка Білого. Бо на відміну від Музичка, ці бойовики відверто декларують антиукраїнські гасла і ведуть роботу на знищення держави Україна.

Підписи під фото: "В ночь на 16 октября Ровенское отделение ВОПД РНЕ (Западная Украина) провело агитацию в честь праздника. С днем рождения соратники!".

Судячи з підписів під фотографіями у групі, подібні групи бойовиків є в багатьох містах України. Починаючи від Керчі і Миколаєва та закінчуючи Рівним та Львовом. А це означає, що в наших правоохоронців та спецслужб, як кажуть у народі: «непочатий край роботи».

Коментарі

Каненшно, наш прикрасний город знають по всьом міру, даже в той-го Московії.
Слава Україні, дітки!

П.С. Загємбали шось вашиї капчі, шо не вводь, всьо ниправильно.

так то воно так, але фото з неонацистськими листівками в Рівному зроблені. Чи там в Саратовській області теж малюють герб Рівного і пишуть на стенді: "Наше місто найкраще"?

Хороша статя, да, мені коли внук подарив ноутбук я всєкда читаю той ваш інтернет. Міні внук поміг пошукать в інтернеті і от шо я найшов: оказується, шо в той їхній Московії є Ровєнской район Саратовськой області. Так шо, када пишеться "Ровенское РНЕ", може буть, шо то не з Ровного.

Слава Україні, дітки!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.