День виборів на Рівненщині. LIVE

Сьогодні, 25 травня, журналісти сайту "ВСЕ" в он лайн режимі повідомляють вас про хід голосування на Рівненщині. Тут ви зможете прочитати найоперативніші новини про президентські вибори-2014.

 

 

22:38 У Рівному — рекордна за останні роки явка виборців

72,25% зареєстрованих у Рівному виборців прийшли нині проголосувати за нового президента, повідомив голова ОВК №154 Віктор Волков. На всіх виборчих дільницях міста зараз тривають засідання камісій. Голоси на дільницях вже мали би порахувати, але перші протоколи в ОВК вони очікують не раніше півночі. ДВК ще повинні закрити засідання та скласти протоколи. 

21:40 Відомі перші результати явки виборців на Рівненщині

Явка на ОВК №155 склала 72,2%. Участь в голосуванні взяло 114 595 виборців.

Написав у Фейсбук голова ОВК №155 Сергій Кондрачук.

До ОВК №155 входить Корецький, Гощанський, Рівненський та Острозький райони.

20:02

Виборчі дільниці закрили. Починається підрахунок голосів

Перші результати голосування голови ОВК обіцяють надавати з 21:00 години.

19:15 У Рівному виборці проголосували за закордонними паспортами

Спостерігачі Рівненського КВУ повідомляють про нові цікаві історій та повідомлення про порушення, виявлені за останній час на виборчих дільницях.

Зокрема, спостерігачі зафіксували випадок, коли виборці проголосували в Рівному за закордонним паспортом.

ТВО № 154, ВД №№ 560920 і 560929. На цих дільницях двоє громадян України, які постійно проживають закордоном, але в день голосування 25 травня фактично перебували в Рівному, змогли проголосувати за своїми закордонними паспортами.

17:24 На півночі Рівненщини проголосували 52% виборців

У 157 виборчому окрузі, а саме у Дубровицькому, Володимирецькому, Рокитнівськму районах та місті Кузнецовськ на дільницях станом на 15:00 не зафіксовано ніяких порушень. Проголосувало майже 52% виборців із загального списку, Про це повідомив голова ОВК №157 Ігор Береговий.

17:02 На Рівненщині по 156 окрузі проголосувало 54% виборців

У виборчому окрузі №156, який включає Демидівський, Млинівський, Здолбунівський, Радивилівський та місто Дубно станом на 15:00 вже проголосувало 54% виборців із загального списку, який складає 179, 920 осіб. Про це повідомив заступник голови ОВК Ігор Дзюбак. Також було зазначено, що ні громадянський ні виборчий порядок порушень не зазнав. Наступний підрахунок виборців відбудеться вже після 20:00 години вечора.

16:49 На Рівненщині в ОВК №155 проголосувало більше 50% виборців

У Рівненському, Корецькому, Гощанському та Острозькому районах, станом на 15:00 годину проголосували 81 733 виборці, що складає 51,4 % від загальної кількості виборців, - повідомляє голова ОВК №155 Сергій Кондрачук.

Провокацій та порушень на ОВК №155 станом на 16:30 не було.

16:11 Явка виборців Рівненщини вже становить більше 50%

За даними ЦВК, станом на 16:00 годину вже проголосували 50,51% виборців Рівненщини.

16:00 Нацгвардія охороняє вибори на Рівненщині

За ініціативи начальника управління МВС України в Рівненській області Миколи Щирука 30 військовослужбовців національної гвардіївиїхали у Сарненський район, щоб забезпечити правопорядок під час виборів Президента України та унеможливити проведення будь-яких провокацій.

15:45 На Рівненщині бюлетені видають без відповідних документів

На дільниці №560311 (с. Дібрівськ, Зарічненський район) спостерігачами ОПОРИ зафіксовані факти видачі бюлетенів без документів. 

Спостерігачу ОПОРИ вдалося попередити кілька випадків видачі бюлетенів без документів, однак загалом таких випадків було близько 10. Члени ДВК мотивували видачу тим, що знають людей, яким видавали бюлетенів.

15:26 Майже 50% виборців Рівненщини вже проголосували

Станом на 15:00 проголосували 46,1% виборців Рівненщини. Такі дані оприлюднила ЦВК. Станом на 11:00 годину цей показник становив 19,93 %.

14:48 Держава відправила рівнянина голосувати закордон

ВД 560923 (ТВО № 154, м. Рівне, гуманітарна гімназія). Виборець прийшов на дільницю проголосувати і не зміг цього зробити. Оскільки члени ДВК сказали, що його немає в списку виборців на цій дільниці. Для вияснення ситуації зателефонували до відділу ведення Державного реєстру виборців. Там повідомили, що цей виборець, за інформацією від МЗС, перебуває закордоном. Однак, за словами чоловіка, він у своєму житті ще жодного разу не виїздів за межі України.

14:00 У Гощанському районі п'яні виборці порвали бюлетені

У селі Горбаків Гощанського району (ДВК№560115) двоє виборців в стані алкогольного сп’яніння порвали свої виборчі бюлетені. Члени ДВК викликали міліцію, - повідомляє прес-служба громадської мережі ОПОРА.

13:51 На Рівненщині під час виборів громадський порядок не порушують

Сьогодні з початку роботи виборчих дільниць порушень громадського порядку на території Рівненської області не зафіксовано. Про це повідомила Ольга Очко з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Також за її словами, резонансних подій пов'язаних із виборами на Рівненщині теж не відбувалося. Проте співробітники міліції працюють у посиленому режимі. Окрім того, посилено охорону громадського поряку на території області, стратегічних об'єктів та встановлено блокпости на в'їздах на території Рівного та області.

13:41 На Рівненщині по 157 окрузі проголосували 20% виборців

У виборчому окрузі №157, який включає Демидівський, Млинівський, Здолбунрівський, Радивилівський та місто Дубно наразі все спокійно та немає порушень, всі дільниці відкрились вчасно, про це повідомила секретар ОВК №156 Світлана Генеральчук:

- Станом на 11 годину явка виборців 42412 людей, це близько 20%. Наступний підрахунок явки виборців відбудеться о 16:00.

13:22 Майже 30% рівнян вже проголосували за нового президента

Станом на 12 годину в Рівному вже проголосувало 28, 7% мешканців обласного центру. Про це повідомив голова ОВК по 154 виборчому окрузі Віктор Волков.

Наразі в ОВК розпочали підрахунок кількості виборців, які віддали свій голос за нового президента України впродовж останньої години.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, активність виборців у Рівному є доволі високою. Окрім того, в місті явка виборців вища, аніж по районах області.

12:58 Всі породіллі у Рівненському перинатальному центрі вже проголосували

Як повідомляє прес-служба партії "Удар", станом на 12.00 годину на дільниці 560998 (Рівненський перинатальний центр) проголосували 100% виборців.

В пологовому будинку проголосували 61 породілля.

12:42 На Рівненщині перешкоджали фотографувати на дільниці

День виборів на Рівненщині проходить без суттєвих порушень. Однак, деякі нюанси таки є. Зокрема, як повідомив голова КВУ в Рівненській області Олексій Горецький, на одній із дільниць по 156 виборчому окрузі спостерігач від кандидата Зоряна Шкіряка перешкоджала представнику Рівненського КВУ фотографувати кабінку для голосування ззовні. 

Як зазначив Олексій Горецький, це є порушенням закону. Хоча насправді законодавство цього робити не забороняє.

12:14 В Рівненській області по 155 окрузі проголосували більше 20% виборців

У Рівненському, Корецькому, Гощанському та Острозькому районах, станом на 11.00 годину проголосували 32 400 виборці, що складає 20,4 % від загальної кількості виборців, - повідомляє голова ОВК №155 Сергій Кондрачук.

Кількість виборців, внесених до списку виборців на виборчих дільницях, на момент початку голосування у даному окрузі – 158 993 виборців.

11:55 За першу годину голосування нового президента обрало 10% рівненчан

Близько 10% виборців віддали свій голос за нового презедента України в Рівненській області. Про це повідомив голова КВУ в Рівненській області Олексій Горецький.

- Сьогодні ми спостерігаємо доволі високу явку виборців. Так, наприклад, лише за першу годину голосування на Рівненщині проголосувало близько 10% виборців. Також спостерігається тенденція, що в Рівному активність виборців вища, аніж по районах області.

11:15 У Дубно в день виборів розповсюджували "чорний піар" проти Порошенка

У місті Дубно з 5-6 години ранку були розкидані листівки з "чорним піаром" проти кандидата Петра Порошенка. Представники штабу Порошенка звернулися до міліції із заявою. Наразі комунальники збирають по місту листівки, а міліція здійснює оперативні слідчі дії, -повідомляє прес-служба ОПОРИ у соціальній мережі "Фейсбук".

10:47 Голова Рівненської облради проголосував у Будинку офіцерів 

Депутат міської ради Марія Конощук і голова обласної ради Михайло Кириллов голосують на одній дільниці — у Будинку офіцерів, - повідомляє "Рівне вечірнє". 

Для Михайла Кириллова це взагалі перші вибори, коли він голосує як відповідальна посадова особа. Голова облради після волевиявлення збирається поїхати районами області, щоб проконтролювати процес голосування. Хоча, за його словами, з перших годин виборів в селах та райцентрах помітних ексцесів немає.

 

10:34 Вибори на Рівненщині проходять під наглядом іноземних спостерігачів

Усі дільниці на території Рівненської області відчинилися вчасно. Станом на 10 годину ранку 25 травня ситуація у районах спокійна та контрольована.

На деяких виборчих дільницях працюють іноземні спостерігачі-представники ОБСЄ з Німеччини, Англії, Канади та США. В області функціонує п'ять територіальних виборчих округів, 999 виборчих дільниць, з яких 971 – звичайних та 28 - спеціальних. Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

10:30 Не вистачає бюлетенів. 

 ДВК№560824. с. Угли, Сарненський район. Є 207 виборців, а бюлетенів лише 200. Справа в тому, що виборці змінили місце для голосування, в списки їх внесли, але бюлетенів на них не розрахували, - повідомила ОПОРА. 

10:22 Мер Рівного проголосував о 8 годині ранку

О 7 годині 55 хвилин ранку на свою виборчу дільницю, яка розмістилася в приміщенні ЗОШ № 6, прибув міський голова Рівного Володимир Хомко.

10:15 У Гощанському районі на ДВК не пустили спостерігача від ОПОРИ

Як повідомив прес-секретар Громадської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук, на Рівненщині немає значних порушень під час виборів впродовж двох годин з моменту відкриття дільниць:

- У Гощанському районі у селі Новоставці на дільниці №560112 безпідставно не пустили на виборчу дільницю спостерігача від ОПОРИ, який прибув на місце о 7:15, а йому повідомили, що він мав би прийти раніше. 

10:10 Засуджені Рівненщини голосують у спецустановах

2841 засуджених, які відбувають покарання на Рівненщині сьогодні голосуватимуть на позачергових виборах Президента України. Для цього в установах пенітенціарної служби області відведені спеціальні приміщення для голосування.

10:00 Рівненський нардеп-"ударівець" проголосував один із перших

Одним з перших виборців на дільниці в селі Велика Омеляна Рівненського району був голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Віталій Чугунніков. На дільницю разом з дружиною він завітав о 8:10, - повідомила прес-служба нардепа. 

 

9:50 Очільник Рівненщини вже віддав свій голос за нового президента

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок сьогодні вже проголосував за нового презедента України. Свій вибір Сергій Рибачок зробив в Острозі, бо саме там прописаний очільник області.

На виборчу дільницю очільник області прийшов разом із своєю дружиною Тетяною і 5-річною донькою Софією. 

9:30 На Рівненщині працює 1000 виборчих дільниць

Рівненську область, як і на минулих парламентських виборах, поділили на п’ять виборчих округів, - пише "Рівне Вечірнє". 

Тільки якщо у 2012 році вони мали нумерацію від 152 до 156, то на цих виборах на Рівненщині діють територіальні виборчі округи (ТВО) №154 (Рівне), 155 (Рівненський, Гощанський, Острозький та Корецький райони), 156 (Дубенський, Млинівський, Радивилівський, Здолбунівський та Демидівський райони), 157 (Дубровицький, Володимирецький, Рокитнівсьий та Зарічненський райони), а також 158 (Сарненський, Костопільський та Березнівський райони). Зміни у нумерації відбулися, оскільки у інших областях додали на ці вибори два округи.

Окрім того, на відміну від парламентських виборів, у Рівному створили окремий округ — 154. У 2012-му, нагадаємо, обласний центр ділили на два округи. Мікрорайон Північний голосував як частина округу, що включав Рівненський, Гощанський, Острозький та Корецький райони.

Загалом на Рівненщині сьогодні працює 1000 виборчих дільниць. У 2012 році було на дві більше. Закрили дільниці у окрузі, що охоплює південні райони області.

За даними ЦВК, сьогодні в області мало би проголосувати 866224 виборці. На парламентських виборах число було більшим — 871336.

9:00 Комітет виборців України закликає рівнян проголосувати

Представники РОГО «Комітет виборців України» поширювали серед мешканців міста правопросвітницький буклет «Абетка виборця на день голосування» та запрошували їх прийти на свої виборчі дільниці в неділю і зробити свій вибір.

В організації переконані, що 25 травня обов’язком кожного свідомого виборця-громадянина України буде прийти на виборчу дільницю та проголосувати за свого кандидата на посаду Президента. Адже від цього залежатиме, чи зможе нарешті наша держава подолати ті складні внутрішні суспільно-політичні умови, котрі склалися останнім часом.

8:40

Процес підготовки до роботи виборчих дільниць триває на Рівненщині. Відтак, по 155 виборчому окрузі, в який входить Рівненський район, смт. Гоща, м. Острог та смт. Корець вже відзвітувалися 75% ДВК, що вони запрацювали. Про це повідомив голова ОВК по 155 виборчому окрузі Сергій Кондрачук.

- За кожним членом ОВК в нас по округу закріплено по 20 ДВК. Наразі триває збір інформації щодо початку їх роботи. Станом на цей час вже є інформація, що 75% ДВК по 155 окрузі розпочали свою роботу без проблем. Думаю, на решті виборчих дільниць зберігатимиться ця тенденція і до 9 години всі ДВК прозвітують, що вони запрацювали у нормальному режимі. Також вважаю, що по нашому окрузі впродовж дня зберігатиметься спокійна ситуація і вибори відбудуться на належному рівні, - зазначив Сергій Кондрачук.

 

8:23

Сьогодні о 8 ранку розпочали свою роботу дільничі виборчі дільниці. Як повідомив голова ОВК по 158 виборчому окрузі  (Сарненський, Березнівський, Костопільський райони) Анатолій Босюк, наразі триває збір інформації з ДВК щодо того чи розпочали вони свою роботу.

- Поки що все спокійно, зараз нам телефонують з усіх районів та звітують про те,як розпочали свою роботу виборчі дільниці. До 9 ранку матимемо точну інформацію щодо всіх районів, - повідомив Анатолій Босюк.

Ключові слова: 

Коментарі

ЗМІ БРЕХАЛИ З ПЕРШОГО ДНЯ ПРОТЕСТІВ В УКРАЇНІ : http://maidanvideos.org/ua/news/zmi-brehaly-z-pershogo-dnia

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.