У родини голови Рівненської облради нерухомість в окупованому Криму

За 23 роки незалежності, дві революції і війну ми вже розучились вірити в слова політиків і все частіше шукаємо відповіді за дверцятами зачиненої шафи. Де інколи знаходимо купу старих скелетів, або ж навпаки – просто одяг та постільну білизну. Родинні, бізнесові і приятельські зв’язки політиків завжди цікавили людей. Вони дають ширше розуміння ситуації і самого політика.

Ситуація нині складна як ніколи у найновішій історії України. Анексія Росією Криму та війна на Сході торкнулись як звичайних українців, так і тих, хто донедавна вважались недоторканою кастою. На війну йдуть сини сільських жінок Рівненщини і жінок депутатів. Одні рівняни з анексією Криму втратили можливість поїхати на море, а інші – проблеми з нерухомістю. А жителі нерухомість в Криму мають не лише зірки та столичні можновладці, а й непересічні рівняни.

Для прикладу родина Наталії Бескід, рідної сестри голови Рівненської облради Михайла Кириллова, має дачу в елітному кримському селищі Новий світ. Родина Бескідів може собі це дозволити, адже за роки збудували хороший бізнес. Чоловік пані Наталі – Вадим Бескід є власником відомої в області і за її межами торгової марки «Сатиївські ковбаси». А самій сестрі голови Рівненської облради належить магазин «Світ оптики», який разом з фірмою оптики «АРЦТ» контролюють значну частину цього сегменту ринку. Остання належить екс-депутату Рівнеради від Партії регіонів, голові Російського культурного центру, батьку голови облради Михайлу Кириллову-старшого.

Для любителів історій в стилі «Санта-Барбара» можу додати ще один штрих. Нинішній голова Рівненської обласної ради має дуже далекі родинні зв’язки з іншим яскравим рівненським політиком і громадською активісткою. Перший шлюб сестри Михайла Кириллова був з Юрієм Буняком. Це син колишнього міського голови Львова Любомира Буняка та рідний брат активістки рівненського люстраційного комітету і місцевого політикуму Лілії Москальової.

Світ тісний…

Коментарі

Ви просто не всі ще знаєте, тут далеко не все і не про всіх. В кожній шафі є свої скелети

Дааа, слуги народа. Что с них возьмешь? Все бизнес мены и бизнес вумен. Хоромы в три этажа, для кого? А может родина Кирилловых - Бескид хотели сирот оздоравливать? Или кишка тонка? Мало, все равно во власть ломятся - знают где кормушка.

Прохання до автора чи авторів, а можливо до всіх журналістів, пропозиція: цикл статей "Родинне дерево". Беремо список депутатів міської ради, обласної ради, чиновників, суддів і.... пишемо, складаємо родинне дерево хто? де? як? кого? і за що? НУ ЯК ВАМ? Мені було б цікаво хто з якого болота виліз і кого біля себе примазав :)

1500 переглядів це не інформаційний вибув, але для Рівного це вибух.

Пане Олексію! Пишіть, будь ласка, більше про роботу Громадської ради при Рівненській ОДА. Разом з журналістами приходьте до нас на засідання і на наші заходи..
З повагою, голова Громадської ради Юрій Ходаковський

Народ, не панікуйте, він ще навіть нічого вам не предявив, а ви вже штанці помочили. Замахала просто ця владна омерта. А на рахунок АТО - якщо поіде ви тут нам на голови повилазите. Нехай пише, щоб ми знали, хто вИ насправді.

Команда "К" тролить істерично Кривошеєва.

Смислове навантаження даної статті приблизно за суттю схоже до "Потяг Ковельський, трава зелена, поцілуй дупа цеглину". Прикро.
За рахунок такого "Висеру" собі балів не заробиш!

Пане Олексію, спробуйте писати без тавтологій та грамотно. А головне, шукайте цікаві теми - це складно, але у цьому професіоналізм справжнього журналіста.

Ох як "цікаво",Олексій,не здається що це вже навіть не смішно.У зятька кришу зносить,то ти хоч відійди, а то і тебе ненароком знесе.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.