Рівненський погляд на "дніпропетровський Ізраїль" Коломойського

Дніпропетровська ОДА український Ізраїль в мініатюрі. Жидобандерівський. Дорогі броньовані авто, іудеї керівники. Свій ЦАХАЛ - батальйон "Дніпро". Хлопці з автоматами в будівлі насторожують лише спочатку. Але це ж наші, воїни світла. 

75 журналістів з різних регіонів України взяли участь у круглому столі, що проводився за ініціативи Інституту демократії ім. Пилипа Орлика. Засідання круглого столу "Єдина країна. Громадянська єдність, боротьба з сепаратизмом та окупацією, протидія інформаційній агресії на прикладі Дніпропетровської області планувалось на 30-35 осіб, ", а відвідали його 75 журналістів та лідерів громадських організацій.  Для вас коротенький репортаж з циклу вибране і найцікавіше.  

Дніпропетровська ОДА - український Ізраїль в мініатюрі. Жидобандерівський. Дорогі броньовані авто, іудеї керівники. Свій ЦАХАЛ - батальйон "Дніпро". Хлопці з автоматами в будівлі насторожують лише спочатку. Але це ж наші, воїни світла. Правда, просять не фотографувати, бо їдуть на завдання. Мабуть ловитимуть чергового "жирного сепара". Тому даю лише фото жидобандерівських піанін.

Менше говорити, більше діяти. Це головний меседж для влади від заступника Коломойського Бориса Філатова. Експромтом учасникам круглого столу представили 4 танкістів, яких звільнили з полону. Їх зустрічали з оплесками стоячи. Що тут ще коментувати?

У Дніпрі своя стіна жалоби. Тут вшановують "Небесну сотню" а згодом і загиблих в АТО. Просто і гарно, сліз не стримати. Cкільки героїв полягло. А що у Рівному? Один банерок і засохлі квіти... А стеллу вже півроку роблять і ще не почали.

Коментарі

Скільки можна жувати? Коли погроми?

гускіє, ета кто-диркін кагтавий с саратникам з чіста гускай фамілієй і носам-бєзлєр,ілі сладкая парачка карлікав-шаломов і мєндєль?:))))))))))))))

Ну, можете помріяти))) Але сильно не захоплюйтесь)))

Крепитесь! Скоро русские освободят Днепропетровск. Естественно не все из вас это переживут.

мляяя,Корбан..по ньому можна вивчати історію інцестів "ізбраних" на протязі всіх чотирьох тисяч років:)))одні Х-видні ніжки чого варті:)))не кажучи про "миловидне" їбло цього дегенерата:))а яка,його внутрішня суть:))не кажу про душу,бо в таких вона просто відсутня:(((спеціаліст по"недружественному поглощению активов"-цитата цього пархатого.А ще жидо_небандера Бєня ,в приватній розмові пообіцяв жителям Західної України влаштувати такий собі "холокост" ,за те що їх предки,ніби співпрацювали з гітлерівцями,при цьому хизуючись "неограниченными возможностями"...Чи не тому, левова доля мобілізованих- з наших країв????

http://podrobnosti.ua/criminal/2014/08/16/989267.html:)))Дюг,з одноплмінниками корбани-каламойші-філатови ,так не роблять?:))))на твій погляд?:)))

до чого тут, такий же жидівський(Фірташа-Льовочкіна) Інтер?:)))не дивлюсь ні 1+1,ні інше пархате ТБ.Головне-Талмуд,з Шулхан Арухом:((

А что это вас так понесло ? Если хотите что бы у вас было хорошее пищеварение, не смотрите " Интер ".

юний гебреєць Дюг,ти б краще написав про незаконно відкачану технологічну нафту з магістрального трубопроводу,про продаж палива армії,по завищеним цінам,про куплені разом з заднєприводним авакяном бронєжилети з маєчками, по ціні 18тис грн,замість українських "Корсарів" за 8тис...а,не не діфірамби співати своїм ортодоксальним одноплемінникам...

от такі вони -гебреї...хто ж їх похвалить,і кого так ще потішить утворення нового каганату,на зкмлях України,як не одного з них:)))ще б,громаді гоїв,"ШУлхан Арух"почитали:)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.