Криваві вибори

Верховна Рада розпущена, Президент призначив перевибори на 26 жовтня. Радіти чи сумувати волевиявленню під час війни? А насправді – нуль емоцій. Бо перевибори – це лише невеличкий косметичний ремонт українського політикуму. Побілимо, пофарбуємо, але пізніше стіни обдирати і перебудовувати все одно доведеться. Бо політики і люди зараз живуть в паралельних реальностях.

Ще три місяці – і будемо мати річницю початку війни в Україні. Війни нації за свободу, незалежність та право на виживання. Тоді 22 листопада все почалося з кількох прапорців, тепер дійшло до "Градів" та "Ураганів". Країна хворіла тяжкою хворобою 22 роки, рани гноїлися всередині, аж поки не прорвало. Спочатку маленьким "прищиком" протестів, а потім "ознобом" повномасштабної війни. Країна температурить, стовпчик валютного термометра повзе вгору. Момент критичний. Як переживемо, то далі буде не менш важка реабілітація. А от із чим не поталанило, так це з лікарями, себто політиками… Вони по ідеї мали "лікувати"-реформувати, змінювати і оздоровлювати країну. А що вийшло? Кожен мабуть "лікувався" у таких спеціалістів. Поки хвороба латентна, вони ще можуть імітувати бурхливу діяльність. А коли лихоманить горем війни, такі "лікарі" впадають в неадекватність, "бухають" і розповідають байки. Їх не цікавить майбутнє, їх не цікавить доля людей. Їх цікавить лише імідж та крісло потепліше.

Словом, у них все як в анекдоті про Леніна:

Ленин Крупской: Милочка, когда я умру, отрежь у меня член.
Крупская:
Зачем?
Ленин: А когда будут проходить мои похороны, Мартов скажет: "Ленин умер, ну и хрен с ним", – 
и как всегда будет в корне не прав, милочка, в корне не прав!!!

Саме тому досі немає жодних змін до закону про вибори, і не пахне відкритими списками. Політики розуміють, що на чесних виборах їх просто викинуть за профнепридатністю. Тому є лише шанс заховатися у великому закритому списку, купити всіх на виборчому окрузі. А ще задурити всім голову виборчою рекламою. Це стосується на тільки "регіоналів", а й багатьох колишніх опозиціонерів. Вони цим живуть, сплять і думають про це.

А чим живе країна? Вона живе війною, підтримкою та побудовою армії, економічною кризою, яка зводить багато зусиль нанівець. У круговерті нещасть люди стають згуртованішими і дружнішими, але підтримки політиків вони не мають і не чекають.

Саме тому звання "волонтер" має у людей більше довіри, навіть за прем’єр-міністра. Ми, українці, змінюємось. Потроху, але змінюємось.

Так, вибори відбуватимуться не в той час, і не за тих умов, за яких би хотілося… Але від цього вибір стає тільки важливішим. І обирати треба не серцем, а головою. З тверезим мисленням і розрахунком. Бо бездумні голосування, або відмова від голосування вже коштували українцям тисячі смертей, і безлічі поранених.

А якщо зовсім по-відвертому, то цих нардепів треба обирати не на п’ять років, а максимум на два. Бо всі кандидати, гідні цих мандатів, зараз не зможуть балотуватися – вони воюють за Україну на Донбасі. (Це я не про Ляшка, цур вам!)

Будьмо розсудливі!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.