Рівненські обличчя партії Порошенка

Вчора, 27 серпня, у Києві відбувся з'їзд партії "Солідарність". На ньому було обрано голову партії та прийнято рішення про перейменування в "Партію Петра Порошенка "Солідарність". В країні оголошені вибори, тому на з'їзді пропрезидентської політичної сили можна було зустріти багато відомих в області діячів.

Головою партії Петра Порошенка "Солідарність" було обрано уродженця Рівненщини  Юрія Луценка. Як написав у "Фейсбук" учасник з'їзду та депутат Рівненської облради Сергій Штурхецький, за Юрія Луценка проголосували одноголосно.

Серед учасників з'їзду було чимало відомих рівненських політиків і бізнесменів. Так, у залі можна було побачити власника рівненського Льонокомбінату Олега Червонюка. З власних джерел стало відомо, що цей хмельницько-рівненський бізнесмен балотуватиметься в депутати Верховної Ради по місту Рівне саме від "Солідарності".

До речі, не так давно в Інтернеті з'явилось цікаве фото, зроблене на День Незалежності. На ньому зображені Олег Червонюк та міський голова Рівного Володимир Хомко, в компанії редактора газети "Льонокомбінат" Світлани Сироти та керівника "Правого сектору" Рівненщини Романа Коваля.

Дивним є той факт, що Хомко і Червонюк довгий час ворогували і допускали час від часу образливі вислови на адресу один одного. Між підприємством Червонюка і міською владою відбулась низка судових процесів. Але раптом все затихло. Поінформовані джерела стверджують, що Олег Казимирович та Володимир Євгенович домовились між собою: Червонюк йде до Верховної Ради за активної (гласної чи негласної) підтримки Володимира Хомка, натомість власник "Льонокомбінату" відмовляється від ідеї балотуватись на посаду міського голови Рівного у 2015 році.

Присутність Володимира Хомка на з'їзді "Солідарності" була дуже суттєвою. Ні, самого міського голови не було на заході, однак були люди з його команди. Тут, зокрема, був депутат Рівненської міської ради та директор Міського палацу культури Тарас Максименко та колишній директор парку імені Тараса Шевченка Андрій Мощанецький. До речі, саме його зробили "крайнім" у скандалі з захопленням частини парку рестораном "Ліон". Але, судячи з усього, у команді мера своїх вирішили не кидати.

На з'їзді можна було побачити й деяких інших одіозних діячів рівненського політикуму. Так, в кулуарах про щось весело теревенив заступник голови Рівненської облради Олександр Данильчук. А неподалік замріяно дивився в далечінь депутат Рівненської міської ради Руслан Шевчук.

За інформацією сайту "ВСЕ", отриманою з поінформованих джерел, також в лавах Партії Петра Порошенка "Солідарність" у Рівному ми побачимо начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Василя Харковця та екс-голову Рівненської ОДА Віктора Матчука.

Коментарі

Пороха, батьківщину і свободу на мило разом з комуністами і регіонами, ляшка теж нехай з собою беруть, а по дорозі тігіпка і гриценка захоплять.

Можна конкретніше: у чому бруд?

це точно, люстрація по -новому

То Штурхецький з бутербродами.

Олексій ! Хочеш бути хорошим журналістом ? Пиши чистіше, а то якось брудно виходить.

))) Порох сказал что объединяет все демократичные силы ))) Пыжити по - новому.

)))))))))))))

Шановний Гость Чтв, 28/08/2014 - 14:33 IP 91.124.118.48, Я сумніваюсь, що ви зможете це сказати відкрито у ці інтелектуальні обличчя, а гавкання в коментарях свідчий про Ваш надзвичайно високий рівень Інтелекту

Щось у бідненького Луценка таке хворобливе обличчя - у нього можливо хворенька печінка

які інтелектуальні обличчя,особливо в Мощаницького,Максименка і Царя:)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.