Вороги-друзі рівненського міського голови

Вінстон Черчіль – автор багатьох крилатих фраз. Одна з них – про те, що у політиці немає вічних друзів і вічних ворогів – у політиці є вічні інтереси. Зайвим підтвердженням правдивості вислову прем’єр-міністра Великобританії стала зміна тональності у відносинах міського голови Володимира Хомка та власника рівненського "Льонокомбінату" Олега Червонюка.

Взаємовідносини Хомка і Червонюка змінювались бурхливо, як у мильному телесеріалі: від запеклої дружби, до лютої ворожнечі.

Свого часу, після появи Олега Червонюка у Рівному, мера і власника "Льонокомбінату" можна було часто бачити на різних заходах. Володимир Хомко часто брав участь у різних "міроприємствах", які проводило підприємство Олега Казимировича. Похолодання в стосунках настало напередодні минулих парламентських виборів. Червонюк тоді вирішив балотуватись в нардепи як самовисуванець по Рівному. Так само захотів змінити мерське крісло на парламентське й Володимир Хомко. У підсумку – обоє програли.

Міський голова цього не пробачив, вочевидь, бачачи одним з винуватців своєї поразки Олега Червонюка. Протистояння з більшою силою, аж до судів між "Льонокомбінатом" і міською владою, розгорілось тоді, коли Червонюк неприховано почав готуватись до наступних виборів міського голови. Вочевидь, теж бажаючи отримати реванш за програні парламентські вибори. Але війна між Хомком і Червонюком тривала недовго.

Підприємець Олег Каштан, міський голова Володимир Хомко, підприємець Олег Червонюк, журналіст газети "Льонокомбінат" та редактор сайту "Голосно" Вікторія Мамотюк (фото: "Рівне вечірнє")

Останнім часом, на різних офіційних заходах Володимир Хомко і Олег Червонюк знову разом. Необізнана в тонкощах місцевої політики людина, побачивши їх разом, подумає, що це давні близькі друзі. І навряд чи повірить, що Червонюк і Хомко сварились на сесіях міської ради аж до публічних взаємних образ. Чому така зміна в стосунках?

Як і минулого разу  у всьому винні вибори. На позачергових парламентських виборах Олег Червонюк знову боротиметься за депутатський мандат. Цього разу Володимир Хомко йому не заважатиме, а навпаки – допомагатиме. І ніякого альтруїзму в діях міського голови немає.

Не виключено, що гарантом примирення міського голови і бізнесмена став ще один Олег. Рівненський підприємець Олег Каштан теж часто став з’являтись у компанії Червонюка і Хомка. Ті, хто обізнаний в закулісних процесах у рівненському політикумі, знають, що Олег Каштан близький до міського голови Рівного і має на нього чималий вплив. Кажуть, що саме Олег Каштан був головним спонсором виборчих кампаній Володимира Хомка в 2008 та 2010 роках.

Можливо, прагматичний розум бізнесмена підказав, як вирішити проблему майбутніх мерських виборів у Рівному, які відбудуться вже наступного року. Олег Червонюк на них був би одним з головних конкурентів Хомка. Він міг виграти у нинішнього міського голови, або ж просто завадити перемогти. Обидва політики орієнтовані на один і той самий електорат і навіть мають схожі образи господарників.

У даному випадку – інтереси збіглись. Олег Червонюк хоче до парламенту, а Володимир Хомко – ще раз стати міським головою. Схоже, обидва вирішили закопати сокиру війни і допомогти один одному досягти цілей. Якщо ж схема спрацює, то в найбільшому виграші буде саме Олег Каштан, оскільки матиме в зоні свого впливу і міського голову, і народного депутата. Політика, як кажуть, мистецтво компромісу і неможливого.

Коментарі

виявляється- воно:))слова жінки,а первинні статеві ознаки-чоловіка:)))значить-гермофродит:)))або тупий,або проплачений:))))і,кому заздрити???марнославним клоунам,в яких не має нічого святішого за купюру з Франкліном?:))

Нещастя, іди обітрися. Я таких як ти надивився у своєму житті. І всі вони були і є чмирями, яких аж до сказу доводить чужий успіх.

відчуваю,що це мова особи жіночого роду:))ти ,погрожуєш?:))))

то,ти як і твій бос-за таке "правосуддя"?:(((

на відміну від тебе,маю значно більше,щоб за 30 срібняків лизати-смоктакти у пана Червонюка:))холоп-він ів 21 ст.-холоп:)))або ідійот клінічний:))

Тут теж батько відмазав? Де обурення громадськості, як у випадку з Червонюком?! Чи цей просто так очі не муляє декому? http://rivne1.tv/Info/?id=38150

Знайшов якраз. Правда очі коле? Чи ти думаєш, що ти - ні кола, ні двора, ні освіти - незалежніший?

Ти своїх народи, виховай, а тоді розводь свої теорії. Бо тебе самого батьки не виховали і невідомо де і на скільки ти завтра сядеш сам.

"Я думаю, що всі хто хоч трохи стежить за діяльністю Червонюка останні пару добре знають, що він ні від кого залежним не буде ні в депутатах"-клініко-ідійоте:))нашов незалежного в нашій країні:))

"Батько що поганого зробив?"-мляя,проплачені шістки повилазили?або зовсім тупі:((Крім того,що так виховав вбивцю,він за гроші його відмазав від заслуженого покарання..а,це- внутрішня суть цього хряка..

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.