Позачергова сесія Рівненської облради: контратака Кириллова

Між політикою і війною є багато спільного. Стратегічні плани та тактичні союзи, атаки на політичних опонентів та акції захисту – це все є в арсеналі політика відтоді, як існує влада і боротьба за неї. Сьогодні, на позачерговій сесії Рівненської обласної ради, вирішувались не лише питання порядку денного, а й відбувались події, мета яких лежить далеко за полем регламенту обласної ради.

У порядку денному позачергової сесії Рівненської облради було три питання: "Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік", "Про внесення змін до Обласної програми протидії тероризму на 2014-2015 роки", "Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік". По суті, всі три питання покликані сприяти швидшому і ефективному витрачанню коштів виділених з обласного бюджету для потреб батальйону територіальної оборони "Горинь". Гроші були виділені ще на початку липня, але через бюрократичну тяганину досі не використані.

Заслухавши представника військового комісаріату, депутати трохи подискутували про причини затримок в постачанні й ефективності забезпечення армії. Кому цікавий більш детальний звіт в цій частині сесії, можете переглянути репортаж на нашому сайті. А я б хотів зупинитись на моментах, які напряму не стосувались сесійних питань.

Перед початком засідання перед будівлею, де засідають обласні депутати, з’явились близько трьох десятків чоловіків у камуфляжі з прапорами УНСО. Розділившись на дві шеренги і утворивши своєрідний коридор, вони мовчки спостерігали, як депутати йдуть на сесію. Напередодні в ЗМІ з’явилось повідомлення, що активісти збираються "викинути в смітник" екс-регіоналів. Можливо, саме тому більшість депутатів з числа колишніх регіоналів на сесію не з'явилась.

Наприкінці сесії на трибуну вийшов заступник голови Рівненської міської організації УНСО Олександр Пантюхов і зачитав ультиматум, адресований колишнім регіоналам. Екс-соратникам Януковича дається 15 днів для того, аби скласти депутатські мандати та звільнитись із посад в органах влади на Рівненщині. Інакше активісти погрожують "викинути в смітник" тих, хто цього не зробить. Ціль зрозуміла в нинішніх умовах і обставинах. Однак, вочевидь, у неї є й інша мета.

Олександр Пантюхов

У кулуарах облради перед початком засідання, жартома і не дуже, задавалось питання: "Чи відправлять у відставку голову облради Михайла Кириллова?". Щоправда, цього не могло відбутись на позачерговій сесії в принципі. Оскільки це суперечить регламенту обласної ради та Закону "Про місцеве самоврядування". Однак це цілком можливо вже за п’ятнадцять днів. Саме 26 вересня має відбутись чергова сесія Рівненської облради. Про можливість такого розвитку подій вже писав сайт "ВСЕ".

Схоже Михайло Кириллов вирішив зіграти на випередження і контратакувати. Цей ультиматум, вочевидь, ніщо інше, як попередження тим, хто з якихось причин не задоволений роботою голови облради. Наскільки ця контратака ефективна зможемо побачити вже за два тижні, коли закінчиться ультиматум УНСОвців, а депутати облради знову зберуться в сесійній залі.

Найімовірніше компроміс буде знайдено, і Михайло Кириллов залишиться в кріслі голови Рівненської обласної ради, а екс-регіонали збережуть свої посади і депутатські мандати. Запасаємось терпінням і пильно стежимо за процесом.

Коментарі

з такими хар-ми ,йому місце біля Назарчика Поліщука,в лавах самого бойового підораста:)))))))))))))

Пилипчук Руслан, той що в штани наклав коли в армію треба було йти (кадровий офіцер до речі), ти краще людям розкажи про протокол про корупцію складений на тебе в 2001 році (04 травня) за № 04/05/2014 коли тебе на гарячому застукали на взятці коли ти був начальником відділення прикордонного контролю “Ягодин-авто” Луцького прикордонного загону Прикордонних військ України. Рівно через місяць після цього тебе звідти погнали, хоча і справу зам'яли. Ти віддав за це свій мерседес-кубік. Але більше про це може полковник Сахарський розповісти із Прикордонної служби. а ще розкажи як ти падлюко в Березному малолєток додому до себе водиш (не перебираючи до речі, ні хлопчиками, ні маленькими дівчатками). Збочинець. Як ти після такого можеш спати спокійно?

А такий упирь як Пилипчук Р П далі седить в неті і строчить кляузи... СТИДОБА!!! Скажи краще "патріот" скільки ти взяв хабарів на таможні з простих робочих, скільки наркоти перевіз і спирту??? Скільки тисяч $ закрисятнічав від вище стоящого нач. За шо і вигнали таку крису.

Чесний псевдопатріот Федас ВВ , що рветься до корится Березнівського району згідно акта ревізії фінансово- господарської діяльності відділу освіти Березнівськоі РДА за період з 01.04.08 року по 30.06.10 року поставив товарів на загальну суму більше 1 млн 230 тисяч грн, їх них завинив їх вартість на суму 587 тисяч грн. Дуже " чесна" людина.

такі шавки як унсо за бабло все зроблять,вплоть до мін....єт,що активно робить унсовець кирилу

От то ригоботи взбісилися. Строчать коменти аж гай гуде. Жопа вам всім і вашим господарям теж. Готуйте лижі.

Да той самий, що хотів з малолетками своїми кришувати бурштиновий видобуток, але там хлопці по серйозніші виявилися, дали таких пантюхів Пантюхову, що дубровицю оминатиме Білорусією ....

Погоджуюсь: більшість ригів не мають морального права бути депутатами. І за двома руками, щоб їх там не було. Але журналітська чуйка говорить про інше. Зрештою за два тижні глянем чи я правий )))

хто такий пантюхов?це той що в Дубровиці по шиї получив і поїхав?куди він лізе,вже і так..)))а з Кирилова стратег я з мене....або мого....))))

У Кириллова такий сморід в штанах гуляє, що аж на зовні штиняє! А Пантюхов з москальським прізвищем як Санчо Панчо у друга москаля Кириллова! Посміховище на весь регіон.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.