Рівненські нардепи не хочуть у смітник

Народні депутати України від Рівненщини не підтримують ідеї викидати політиків, у буквальному сенсі, в смітник. І додають: на смітник історії народних обранців, які себе дискредитували, потрібно відправляти цивілізовано. Як саме – у рівненських нардепів дізнавалася журналіст сайту "ВСЕ".

 

З наближенням парламентських виборів розпочалися розмови, що не можна дозволити народним депутатам, які не виправдали сподівань виборців, знову опинитися у Верховній Раді. Деякі ж активісти винесли суровий вердикт – у смітник. Причому – в буквальному сенсі.

Нагадаємо, під час засідання сесії Верховної Ради України 16 вересня одного з народних депутатів Віталія Журавського вже кинули у сміттєвий бак. Ініціативу підхопили і в інших містах.

Юрій Благодир: "Нам потрібно визначитися куди ми рухаємося – до азіатів чи європейців"

Народний депутат України каже, що вкрай негативно ставиться до такої ініціативи.

– Думаю, що ми маємо визначитися, чи поводимо себе як азіати, чи рухаємося у напрямку Європи. Якщо ми хочемо бути європейцями, ми маємо поводити себе цивілізовано, дотримуватися прав людини, поважати її честь та гідність. Якщо ж азіатами то давайте починати з смітника – а що далі? Думаю, перед парламентськими виборами з’явиться багато охочих маніпулювати на цього, розпочнуться політичні замовлення одних іншими тощо. Особисто я вважаю, що тим, як живу, працюю, не створив передумов для того, щоб потрапити у смітник, – зазначив Юрій Благодир.

Микола Кучерук: "Викидати на смітник історії потрібно в переносному значенні"

– Я думаю, що тих, хто своєю поведінкою себе дискредитував, голосував за ганебні закони, – потрібно викидати на смітник історії – "викидати" у переносному значенні, а не буквально. Я проти того, щоб принижувати людей, їх честь та гідність, не зважаючи на те, чи це депутат, чи журналіст, чи ще хтось. Людей потрібно судити по вчинках, якщо хтось поступив не гідно – цивілізовано його покарати. Думаю, що те, як я працював, голосував – це було правильно. Якщо ж хтось вважає по-іншому, то хай скаже. Якщо захочуть записати у смітник і мене, то так і буде. Головне, щоб людина, яка виставляє претензії сама відповідала моральним критеріям, – додав Микола Кучерук.

Валентин Королюк: "Якщо ж депутат щось порушив, то карати його має виборець"

– Викидати на смітник історії потрібно у цивілізований спосіб, а не викидати у буквальному сенсі. Якщо ж депутат щось порушив, то карати його має виборець, більше не обираючи його. Якщо він порушив закон – карати його потрібно за законом. Я ж думаю, що себе не дискредитував перед своїми виборцями, і те, що казав, що зроблю, те, що написано у моїй програмі – я виконував. Я казав, що не зраджу – і не зрадив. Потрібно вірити у Бога, в себе та у народну мудрість, і якщо когось люструвати, то робити це цивілізовано, – вважає Валентин Королюк.

Тим часом народний депутат Юрій Вознюк відмовився надавати коментар з цього приводу.

Почувши запитання журналіста сайту "ВСЕ", помічник народного депутата Миколи Сороки пообіцяв його йому передати. Проте чітко дав зрозуміти, що відповіді не дочекаємося.

Недоступним виявився і нардеп Віталій Чугунніков. Зв’язатися з ним по телефону не вдалося, а прес-служба "УДАРу" пообіцяла озвучити йому наші запитання, щоправда, не знає, коли буде відповідь на них.

Аналогічна ситуація і з нардепом Олегом Осуховським. Прес-секретаря ВО "Свобода" розсмішило запитання журналіста, проте пообіцяв спробувати взяти відповідь на нього.

Тож де опиняться рівненські нардепи – в парламенті, у смітнику історії чи буквально – в сміттєвому баку, – покаже час. Але смітник чекати не буде, шановні депутати.

Коментарі

Ти Кучерук говориш про совість, як так можна не залишати людям вибора, який хліб їм їсти. Бери і їж свій хліб сам , хоч покуштуй його !
Яке ти маєш право , щось забороняти, ти що думаєш , що ти Бог ? Ти грішник !
нацькував міліцію , щоб не продавали другі підприємці хлібобулочні вироби окрім твоїх , як не соромно , це ти називаєш порядністю ???

Пане Кучерук , невжже Вам відомі такі слова :честь , гідність ,совість , гордість , людяність...
НІ НЕ ВІДОМІ !!!
Вони для вас іншомовні! Хіба вам говорити про моральні критерії !
Лицемірство , брехливість , приниження інших , ось характерні вашим вчинкам слова !
ВАШЕ МІСЦЕ -СМІТНИК !

Ніхуя !!!

перший в смітник-обсцуховське,2-гий-мажор з фронта онанія,...Cмерть ворогам!!!

А що чугунніков зробив для Рівненщини ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.