Як рівняни "Самопоміч" на вибори проводжали

23 вересня у столичному Українському домі, що на Європейській площі, проходив один партійно-політичний захід  презентація виборчої програми ВО "Сомопоміч" Андрія Садового. За свою кар’єру бачив багато партійних заходів різного калібру. Того дня якраз був у Києві і вирішив зайти, щоб подивитись і порівняти з тим, що бачив раніше. А ще – зустрітись із давнім другом, у минулому – журналістом, а нині – політиком і 13-м номером списку "Самопомочі" Єгором Соболєвим.

Біля входу в Український дім – кілька "покоцаних" позашляховиків з логотипом батальйону "Донбас". На вході в приміщення  чоловік у камуфляжі із шевроном "Донбасу". Все вказувало на те, що комбат Семен Семенченко у виборчому списку "Самопомочі". Щоправда самого командира батальйону на презентації не було. Хоча людей в камуфляжах вистачало.

Неочікувано для себе в залі зустрів тут рівнянина Дмитра з козацького табору "Гайдамаки". Хлопець був у камуфляжі з шевроном батальйону "Донбас". Коли захотів його сфотографувати, він попросив цього не робити. Виявилось, що Дмитро воює мало не з самого початку війни на Сході. На запитання: "Як тебе туди занесло?". Відповів: "Вибач, спішу. Маємо вже виїжджати. Приїду в Рівне – все розкажу". Буду чекати.

Тут же, в холі Українського дому, зустрів ще одного рівнянина, Сергія Іванова.

Загалом рівнян на презентації виборчої програми "Самопомочі" зустрів лише трьох. Можливо не всіх впізнав, чи не всіх знаю, але окрім згаданих хлопців зустрів тут ще рівненського адвоката Іванну Смачило. Як розповіла сама пані Іванна: "Подобаються ідеї Садового. Сама поки в політику не збираюсь, але допомагаю активістам розбудовувати "Самопоміч" у Рівному".

З особистих вражень про захід. Не схоже на традиційні партійні зібрання. Не було чіткої режисури і звезених активістів. Деякі ляпи, які траплялись по ходу презентації, додавали їй якоїсь "домашності". Щоправда, були й традиційні моменти для таких партійних збіговиськ. Як, наприклад, під час запитань до виступаючих, кандидат-мажоритарник з Чернігівщини промовив цілу хвалебну оду Садовому. Такий собі легкий підхалімаж. Було помітно, що в цей час мер Львова занервував і почав крутити в руках жовто-блакитний браслет.

Загалом поведінка Андрія Садового була нетипова для партійного лідера. Чоловік вів себе невимушено. Коли скучав, то починав щось набирати в своєму iPhоne 5s. Коли виступ його цікавив – вслухався в слова промовця. Інколи щось обговорюючи із "сусідами" на сцені.

Найбільше присутні реагували на виступи першого номера виборчого списку Ганни Гопко та Єгора Соболєва. У інших спікерів відчувався брак досвіду публічності. Без образ, але під час деяких виступів можна було заснути. Ні, сама інформація була цікава, а от її подача – нудна. Однак попри це, люди в залі досиділи до кінця.

Потім були чай-кава у холі. І довжелезна фотосесія Андрія Садового. Якщо чесно, мені навіть шкода його було. Журналісти смикали, щоб взяти коментар, бажаючі опинитись в "Самопомочі" намагались розказати, який він хороший, а інші – просто сфотографуватись поряд. Мер Львова це все спокійно сприймав, а я вирішив обійтись без його коментаря. Зрештою, у мене поопереду була зустріч з Єгором Соболєвим. Інтерв'ю з ним читайте пізніше на сайті "ВСЕ".

Свідомо нічого не пишу про "програмні засади" та "політичні ідеї" ВО "Самопоміч". Кого цікавить, шукайте у них на сайті. Мене ж цікавила загальна атмосфера. На мою суб'єктивну думку, вона – інакша, ніж у минулих партій. Що з того вийде? Це покаже лише час. Думаю у "Самопомочі" є шанс, а от як вона ним скористається – це вже залежить від її провідників.

Коментарі

Поїдьте у львів і запитайте у бізнеса хто такий садовий!

Сергій прочитав матеріал і скинув СМС: виявляється він не має до "Самопомочі" відношення, а просто прийшов послухати. Впринципі, як думаю й переважна більшість у залі)))

Сергій Іванов винен груші половині міста, ще той аферист.

С такою Рожею ,як в Иванова ... Кошельки приихав тиріть ?

гопники

Да ! Да ! И 450 баков мусорних під Раду вже !!! Бо розбігнуться. Шукай потім..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.