Політичні відтінки в зміні керівника УМВС Рівненщини

Кілька місяців тому в Рівному тривали перепитії стосовно призначення головного міліціонера області. Після довгих люстрацій, протестів і трун біля будівлі УМВС України в Рівненській області цю посаду таки зайняв Микола Щирук. Сьогодні ж 55-річного полковника звільнили. Замість нього тепер призначили підполковника міліції Сергія Максимова. Та, кажуть, що саме зараз це трапилося не спроста.

Кілька місяців тому Сергія Максимова пропонували на цю посаду. Він проходив навіть на засідання так званого люстраційного комітету. Однак, його кандидатуру не підтримали. Згодом він був одним з чотирьох кандидатів, який їздив на кадрову комісію МВС України, де підтримали призначення Миколи Щирука.

На той час його активно підтримували представники Правого сектору та Рівненської варти, мовляв, чесний, не крав, «не замазаний». Згідно декларації, минулоріч Сергій Максимов заробив 105 439,88 гривень. У декларанта немає нерухомості. Є лише авто марки Great wall deer extra long 2005 року випуску. Окрім того, у його брата були проблеми з законом. Та Сергій Максимов тоді запевнив, що вони з ним мають різні погляди.

Також були розмови, ніби, призначення Сергія Максимова підтримує нардеп Юрій Вознюк. Нагадуємо, що саме він у квітні, під час обирання в МВС між кандидатами на посаду начальника міліції Рівненщини, відстоював кандидатуру Сергія Максимова. Але тоді переміг і став начальником Рівненського обласного управління УМВС Микола Щирук, якого активно підтримував нарродний депутат Микола Кучерук. 

Тоді Юрій Вознюк і Микола Кучерук були членами патії ВО "Батьківщина". Так само як і міністр МВС Арсен Аваков. Нині ж Микола Кучерук залишився в "Батьківщині", а Юрій Вознюк є кандидатом у народні депутати від «Народного фронту». Так само, йде в депутати від "Народного фронту" й міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Коментарі

Валера - хіт на рашкі тв подивись !! Мабуть про тебе))))

а что изменилось :? молдавана и ты знаеш наверно как и другие лет так 10 может и больше как и других ( вип ) персон по одну и другу строну в поганах и без но заниматся однин и тем же ремеслом -разбоем : Первый основной вопрос вс правду о Саше Белом- всю правду официально с начала и до кончины : Остальное ето уже производное что было до того и что сейчас а пан харкевич где случайно не замом в галомши -? На смену бандитов от власти пришли бандиты оот народа и бывшей власти- что собствено писать если все идет из киева а в ровно у Вас есть свой двуликий янус луцык его зовут -вот при встречи и спроси своего земляка : -дума вопросов много набереться если ты в теме

так щур_ук-корєш Колі ...якщо ,щось знаєш про нового головного мєнта-так напиши,а то вєсь такой захадашний...а,молдавану,ще не воздались людська кров і сльози??ще псує повітря на нашій землі???^((((

с таким же успехом можна было ставить Митенко жору или одного из братьев Цупроков

Вознюк протягнув свого мєнта, разом з Кіріловим в долі миє бурштин. То йому треба криша. Мабуть, вже поділився із "активістами", бо коли призначали Щирука, то кричали, що "немає обговорення". А зараз шо - було обговорення? Та щоб вам заціпило лицеміри! А шо Щирук, шо Максимов - одне кодло. Просто всякі "активісти" - гівно гівном. Чого не кричите, що "голос народу не був почутий"? Заціпило?

Знаю його сім"ю особисто і можу запевнити-все, що він задекларував-чиста правда! Ні нерухомого майна, ні бізнесу, не у нього, ні сім"ї не має!!! дуже порядна та вмважена людина!!! А хто хає, нехай краще зверне увагу на кандидата в нардери Ясиновського Г.І., який аж 2 грн. на АТО пожертвував... РИГ, де його смітник? Де активісти???

реальность такова : В зависимости в каку политическу парти пролез директор гаража он меняет водителя милицейского уазика : Но со сменной водителя старый милицейский уазик-никогда нестанет мерседесом-просто никогда также как асвальтоукладчик небудет летать : За ето времья давно можна было сделать реформу мвд-сократить министерсво и увд на 70 %-провести люстраци-оптимизацию всех служб- поднять зароботную плату- посроить в каждой области по несколько симейных милицейских домов- садиков -найти примененение знаний и опыта пенсионерам -и главное посадить всех через кого проходять финасовые потоки-конверты-и многое многое другое : Но ето неделаеться : Поговорят недель за щирука потом за максимова дальше кадровая усушка-утруска-переучет и з конверта

в будь-якому разі,і на мій суб"єктивний погляд,Максимов значно краще щурів-чиряків,які зайняли посаду завдяки крові полеглих і великих грошей,і які потрібно було не тільки відбити,але і заробити.Хоча ,це система,а він не Дон Кіхот...А для тих,кому +- 10тис дол- велика сума,просто не заздрю....лузери і бідолахи..

Якщо 105000 грн - це великі гроші, то Сусаніну треба жити десь в Бангладеші наприклад)) чи в Африці і єднатися з бабуінами)).
А Сергія Максимовича щиро вітаю з призначенням і бажаю надалі залишатись такою ж відданною справі порядною людиною!!! Слава Україні!!!

А що це великий заробіток????

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.