Кандидат у нардепи від Рівненщини:"Найбільший ворог людини - корупція"

Кандидат у народні депутати по 154 виборчому округу Стасюк Роман зумів створити  та вивести на високий рівень розвитку власну фірму, на якій працевлаштовано понад 100 робітників. Вони вчасно й офіційно отримують заробітну плату, розмір якої вищий, ніж у регіоні. Фірма за 9 місяців цього року сплатила 2 мільйони гривень

У інтерв'ю програми "Тет-а-тет з Юліаною ТЕТ" кандидат у народні депутати розповів про свої переконання та бачення розвитку держави.

- Корупція та її віддані слуги стали найбільшим ворогом людини: слід повністю змінити особовий склад МВС та прокуратури, відновити довіру до правосуддя. Нам не потрібний досвід людей, які очолюють список найбільш корумпованих державних структур. Вони десятиріччями тягнуть країну в безодню. Виборність цих посад посилить контроль громади над правоохоронною системою та попередить незаконні рішення, - переконаний Роман Стасюк.

На думку Романа Стасюка, лише народ повинен делегувати молодь на посади в МВС, прокуратуру та суди — патріотів, які здатні змінити країну і зроблять це, віддано служачи Державі.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.