На вихідних у Рівному був "політичнний ярмарок"

Останній тиждень перед виборами найгарячіший. На цей час прибережений компромат на конкурентів, на телеканалах і радіо розкуплений ефірний час для агітації, а в газетах не вистачає шпальт. У графіках кандидатів в депутати та у лідерів партій все менше часу на сон і звичайні людські потреби. Політики ширяють країною у пошуках електоральної любові. Інколи їх траекторії пересікаються, і тоді електорат потрапляє під агітаційний перехресний вогонь.

Цими вихіднимии в один день у Рівному перетнулись траекторії двох політиків: лідера Радикальної партії Олега Ляшка та лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока. 

Першим до Рівного дістався лідер радикалів Олег Ляшко. Впринципі, нічого дивного в цьому немає, як і минулого разу він прилетів невеликим чартерним літаком. І вже з Рівненського аеродрому до Корця, а потім до Рівного. Програма проста: представлення кандидатів від Радикальної партії Ляшка у мажоритарних округах Рівненщини. 

Кілька полум'яних виступів кандидатів з партійного виборчого списку. До речі, серед виступаючих було багато бійців і командирів різних добровольчих батальйонів.

Чи ненайбільше "запалив публіку" другий номер виборчого списку Радикальної партії і без кількох днів наймолодший нардеп Андрій Лозовий, який родом з Рівного, а його мама Оксана Лозова теж кандидат в нардепи, тільки по мажоритарному округу №153.

Не встигла відійти площа від полум'яних радикальних виступів, як її окупували представники не менш радикальної і бойової "Свободи". Щоправда, лідер націоналістів, народний депутат Олег Тягнибок виступав не зі сцени, а з постаменту біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Вийшло якось затишніше і якось навіть "по-свойські".

На "розігріві" в лідера ВО "Свобода" був нардеп від Рівного, він же один з основних претендентів на продовження депутатського мандату Олег Осуховський. Потім довгий і пізнавальний виступ Олега Тягнибока: про ситуацію в країні, у парламенті, хто в тому винен, ну й звісно те, що "Свобода" все виправить, коли здобуде більше місць у парламенті.

Люди слухали і трохи мерзли. Саме в цей день чомусь вирішила нарешті прийти справжня осінь: холодна і волога. Але, схоже, вона не діяла на агітаторку від Правого сектору, яка весело з приказками, наче гарячі пиріжки на базарі, роздавала "газетки з Ярошем".

Але найбільше цього дня сподобався політично-комунальний креатив від фірми "Санком", директор якої Святослав Євтушенко теж йде в нардепи. Так от, вкінці довгого ряду ярмарково-політичних наметів стояв звичайний смітник з логотипом підприємства з вивезення сміття і написом: "Для непотрібної агітації". А що? правильно, рухаємось в Європу і немає чого засмічувати місто різним непотрібом. 

Поки в центрі міста ярмаркували, тобто агітували політики, на Набережній проходив інший ярмарок. Там не було гасел, агітаційних листівок і партійних газет. Там була картопля, цибуля, риба і ще купа всякого доброго. На цьому ярмарку було цікавіше і приємніше. Однак, якби це не звучало парадоксально: без одного ярмарку, може не бути іншого.

А вибори вже 26 жовтня...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.