Осінній вибір - рівняни прагнуть нових людей у владі

Ця осінь не лише у Рівному, але й в Україні асоціюється з виборами. Напевно, кожен надіється, що після них настануть зміни на краще. Та не виборами одними буде жити Рівне. Відтак, що очікують рівняни від другої половини осені, на які зміни в Україні сподіваються та про що мріють – дізнавалася журналіст сайту «ВСЕ».

 

Лірник Андрій Лящук: «Знаю, що все буде добре»

- Я оптиміст. Тому знаю, що все буде добре. Осінь пора щось починати: іти в школу, чи інститут, записуватись на гурток, починати якусь нову справу. Восени я одружився, восени відкрив власне підприємство, і ще багато чого зробив восени. І цієї осені надіюсь теж багато чого нового втілити в життя. У політичному плані, я вірю, що Україну очікують позитивні зміни. Хоч вибори не вирішать всіх проблем, але до влади все таки прийде більший відсоток нових прогресивно мислячих людей, - вважає Андрій Лящук.

Ведуча Тетяна Бобрикова: «Сподіваюся зекономити на кабельному телебаченні, бо в нас показуватимуть позитивні новини»

- В особистому плані я очікую гармоніі і стабільного зросту, бо щось літо було надто активним. Хочу зробити власний телепроект, допомогти більшій кількості дівчат. Хочу, хочу, хочу і хочу щоб сил виставючило на все це! У політичному плані...я хочу вмикати телевізор без страху і огиди. Я не надто політично обізнана в ситуаціі, яка зараз відбувається, і роблю це навмисне. Не можу просто дивитися новини. Купую щомісяця канал «national geographic» і дивлюся його. Сподіваюся цієі осені зекономити на кабельному, бо і в нас показуватимуть позитивні новини. І взагалі- я досі не можу доперти, що в нас в краіні війна. Я очікую прокинутися вже завтра і зрозуміти, що все це мені наснилося, що в Україні мир і спокій, всі живі, - розповідає Тетяна Бобрикова.

Журналістка Оксана Юрченко: «Я чекаю позитивних змін»

- Ця осінь видалась несподівано теплою та комфортною. Мабуть, у такий навіть спосіб Господь підтримує українців. Я невиправна оптимістка за своєю природою, тому чекаю тільки позитивних змін у майбутньому і вірю в те, що все тільки на краще. Головне не тільки про це думати, а ще й трішки до цього докладати своїх зусиль, - вважає Оксана Юрченко.

Активіст Зураб Кантарія: «У державі очікую докорінних реформ»

- Від виборів очікую і прагну перемоги нових політичних сил: Сила людей, Воля, Самопоміч. У державі очікую стабілізації ситуації на сході та початку докорінних реформ. Щодо особистих планів - початок підготовки до місцевих виборів, щоб в Рівному і області теж змінились обличчя у владі, - каже Зураб Кантарія.

 

Адвокат Іванна Смачило : "Мрію радіти 27 жовтня, що українці – не раби і заслуговують на свою державу"

- В особистому житті надіюсь, що буду мати змогу прочитати хоча б чотири із восьми запланованих книг, і сподіюсь, що все буде не гірше, аніж є. Щодо політики, то мрію радіти 27 жовтня від того, що українці - не раби, заслуговують на свою державу, і «дайтє хлєба і зрєлищ» на нас не діє. Тому прошу, хто чує, не спокушайтесь на гучні обіцянки та лозунги, не ведіться на клоунів і популістів. У раді люди мають працювати, тому не голосуйте за обіцянки, голосуйте за тих, хто реально щось робить. Майте розкіш жити по законах. Адже, коли закони приймають люди із совістю, то треба жити по законах, а коли закони приймають люди без совісті, то треба жити по совісті.І дуже хочу, щоб у листопаді усі українці подивились фільм "Поводир", - зазначила Іванна Смачило.

Активістка Ніна Скиба: «Нас чекає важка і болюча реанімація»

- На особисте поки часу немає, тому нічого не чекаю. У політичному плані, певно, розчарування, тому що до влади йде багато "старих" облич, злегка жевріє надія на закон про очищення влади, та на те, що Воля і Самопоміч набере достатню кількість голосів на виборах, щоб проголосувати за життєвонеобхідні закони для країни... Замість нас ніхто краще нам же не зробить і манни небесної не буде. Тому треба й надалі працювати, нас чекає досить важка і болюча реанімація, - думає Ніна Скиба.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.