У Рівному Мустафа Найєм підтримав Олексія Муляренка

Сьогодні у Рівному відомий український журналіст, а нині кандидат у нардепи за списком “Блоку Петра Порошенка” Мустафа Найєм дав спільну прес-конференцію з кандидатом — мажоритарником по виборчому окрузі №153 від цієї політичної сили Олексієм Муляренко.

Як зазначив під час спілкування з журналістами місцевих ЗМІ Мустафа Найєм у Рівному він не вперше. Олексія Муляренка вирішив підтримати тому, що він підходить під ті критерії які є для нього принциповими. Основними з них є відсутність корупційних діянь, Олексій стане новим обличчям у владі, прозорість доходів та відсутність переходів з партію в партію.

- За передвиборчу кампанію ми з колегами Сергієм Лещенко та Світланою Заліщук побували приблизно в двадцяти округах на підтримку тих чи інших кандидатів від нашого Блоку. Однак, ми не кожного готові підтримати, адже у нас є свої вимоги до кандидатів, і саме Олексій Муляренко під них підходить. Впевнений, що це буде хороший депутат, адже свої гроші заробив сам та має великий досвід роботи у виробництві, - зазначив Мустафа Найєм.

Стосовно того, чому вирішили на вибори йти у складі “Блоку Петра Порошенка” Найєм наголосив, що він та колеги самі проявили ініціативу йти в парламент та вели перемовини з багатьма політичними силами, в тому числі і з “Народним Фронтом”, “Самопоміччю”, “Громадянською позицією”, але їхні вимоги найкраще сприйняли саме у партії Петра Порошенка, і тому вибір зупинився на цій політичній силі. Адже, як переконаний Мустафа команда Президента Петра Порошенка здатна провести реформи та привести Україну до Європейського Союзу.

На запитання про те, як можна вирішити проблему військових дій на Сході України та чи довго ще триватиме цей конфлікт Мустафа Найєм відповів, що не є прихильником вирішення даної проблеми виключно лише у силовий спосіб, адже це калічить людські долі та приносить смерть багатьом українцям. Вирішити проблему можливо дипломатичним шляхом, і такий шлях вже впроваджує Петро Порошенко у своєму “мирному плані”.

- Звичайно, вирішити проблему не вдасться за місяць, це розтягнеться можливо і на роки. Але я прихильник виключно дипломатичних методів вирішення конфлікту на Сході нашої держави, хоча це і не значить, що ми маємо не захищати свою державу військовими методами. У разі необхідності ми маємо і оборонятися, і наступати, - наголосив Найєм.

На запитання стосовно майбутнього прем'єр-міністра Найєм відповів, що його обиратиме новосформована більшість, і буде справедливо, якщо новий уряд очолить людина, яка отримає довіру і від Президента, і від парламенту. На сьогодні ще рано говорити хто саме це буде, необхідно дочекатися офіційних результатів виборів.

політична реклама