Он лайн трансляція сесії Рівненської міської ради

Сьогодні відбудеться чергова сесія Рівненської міської ради.

Початок трансляції засідання на інтернет-сайті "ВСЕ" о 10:00.

 

 

 

 

14:07

Депутати Рівнеради зібрали кошти на одяг дівчинці зі сходу

Під час сесії Рівнеради депутати скинулися на одяг для дівчинки-переселенки зі сходу, яка зараз проживає у Рівному.

Всього вдалося зібрати 2225 гривень. Ініціювала це депутат Ольга Покальчук.

14:04

Рівнерада підтримала звернення по Авторемзаводу

Депутати Рівнеради підтримали рішення про звернення до керівництва країни щодо ситуації по "Авторемзаводу". Це рішення підтримали 33 міських обранці.

Щоправда, дехто з депутатів висловили думку, що це звернення не матиме ніякої сили.

13:56

Рівнян запитають, чи хочуть вони "Єдиний квиток" в громадському транспорті

У Рівному відбудуться громадські слухання щодо впровадження єдиного квитка в громадському транспорті. Відповідне рішення підтримали 33 депутати Рівнеради.

Нагадаємо, у Рівному пропонують запровадити автоматизовану систему електронних платежів "Єдиний квиток" у громадському транспорті. Ціна питання - 6,1 млн. дол. США.

13:40

Рівнерада не підтримала торгівлю біля спортивного майданчика

З огляду на те, що нерухомість у державі первинна, представники торгового центру, що на вулиці Здолбунівська, 33,  з 27 листопада зможуть на тих же умовах продовжити оренду ще на 10 років. Про це під час сесії Рівнеради повідомила депутат Рівнеради Світлана Богатирчук-Кривко.

Відтак, депутати пропонують надати меншу земельну ділянку в оренду, а не ту, яку просять орендарі. Тобто, щоб торгівці не прикривалися спортивними майданчиками, які знаходяться поруч. 

У результаті продовження обговорення питання, депутати поставили на голосування пропозицію Олега Карпяка відмовити у поновленні договору оренди на вул. Здолбунівська, 33. Це рішення підтримали 35 міських обранців.

Далі з цим питанням має розбиратися спеціально створена депутатська комісія.

13:31

Рівнянам заважає несанкціонована торгівля біля "Дикого"

Торгівля з машин на вулиці Здолбунівській обурює рівнян. Мешканка цієї вулиці просить депутатів Рівнеради не підтримувати рішення про поновлення договору оренди на вул. Здолбунівська, 33.

На це заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук розповів, якщо Рівнерада не підтримає рішення, це не вирішить питання, адже тоді торговий центр, який там знаходиться не платитиме оренди.

У свою чергу представник орендаря заявляє, що торгівля там відбувається згідно рішення сесії Рівнеради.

Тим часом депутат Олег Карпяк запропонував відмовити у наданні цієї землі в оренду у частині передачі тієї землі, де торгують.

У результаті депутати не підтримали рішення про передачу цієї землі в оренду.

13:25

Рівнерада виділили чотири тисячі гривень на лікування дружини учасника АТО

Депутати Рівнеради підтримали рішення про виділення коштів на лікування дружини учасника АТО. Рішенням сесії з бюджету молодій жінці на лікування виділили чотири тисячі гривень.

Чоловік жінки Юрій Полицяк - боєць першого резервного батальйону "Нацгвардії". 

13:11

Рівненському ШЕУ виділили кошти на котел

Депутати Рівнеради підтримали рішення про передачу старої списаної карети швидкої допомоги для потреб шляхово-експлуатаційного управління.

До цього "Газель" використовувалася при ліарні. Тепер вона прийнята в комунальну власність міста.

Окрім того, депутати підтримали рішення щодо виділення 296,6 тисяч гривень на твердопаливний котел для міськ ШЕУ.

12:52

Правий сектор знову прийшов на сесію Рівнеради

У сесійній залі Рівнеради знову збираються активісти Правогоо сектору на чолі з Романом Ковалем.

Нагадаємо, після перерви сесії депутати почали голосувати злагоджено і вже встигли розглянути половину питань, які внесені до порядку денного. Серед них, низка земельних рішень, проте скандальних серед них немає.

12:27

Рівнерада голосує за земельні питання

Після перерви, депутати Рівнеради перейшли до розгляду земельних питань. Наразі скандальних серед питань, що розглядаються немає.

Окрім того, сесійну залу покинули й рівняни, які активно відстоювали кожен свою позицію.

Нагадаємо, до перерви сесії, депутати заслуховували звернення рівнян. Зокрема, на сесію приходили мешканці гуртожитку, на вул. Віденська, 10, обурені безхатченками в підвалі мешканці вул. Кавказької, люди, які відстоюють будівництво на вул. Кіквідзе, працівники рівненського "Авторемзаводу" та інші.

11:19

Рівняни, які купили житло на Кіквідзе просять вирішити їх питання

Рівняни, які купили квартири на вулиці Кіквідзе, прийшли на сесію Рівнеради і просять депутатів повернути їм житло.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив, що дозвіл на будівництво дає не міська влада, а київська фірма, тому міська влада ніякого впливу на це немає.

- Я вам щиро кажу, для того, щоб пройшло це питання треба не менше 28 голосів, найближчим часом це питання точно не прийде. Більше того, є ухвала суду, яка забороняє проводити будь-які дії з цією землею, - каже Володимир Хомко.

На це рівняни заявили, що є ухвала суду, яка скасовує це рішення.

Депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець зазначив, що він не хоче, як і більшість депутатів, підтримувати рішення аферистів, які ошукали рівнян.

Тим часом представник асоціації будівельників Ігор Мічуда зазначив, що людей вводять в оману і їм квартири коштуватимуть значно більше, аніж декларує забудовник. 

11:12

Депутатів Рівнеради просять скинутися на одяг дівчинці зі сходу

Депутат Рівнеради Ольга Покальчук просить депутатів скинутися по кілька гривнів на одяг для дівчинки зі сходу, яка приїхала в Рівне разом із своєю мамою.

- Певний час ця сімя жила в мене, але зараз такої можливості немає і вони пересилилися на іншу квартиру. Дівчинці потрібен теплий одяг, мама не може знайти роботу. Тому я прошу колег зібратися на одяг цій дитині, - каже Ольга Покальчук.

10:55

Депутат Рівнеради пропонує поселити безхатченків у підвал облради

Підвал, який знаходиться по вулиці Кавказька, де годують безхатченків викликав обурення у мешканців будинку. Вони прийшли на сесію Рівнеради і вимагають виселити звідти безхатченків, адже їх перебування там створює їм низку незручностей.

Мешканці скаржаться, що там постійно неприємний запах та ходять невідомі люди. Тому рівняни просять міську владу відреагувати.

Мер Рівного Володимир Хомко заявив, що потрібно створити депутатську групу для дослідження цього питання.

- Буде створена депутатська група, в яку увійдуть депутати всіх фракцій і з'ясує це питання. Адже 23 грудня завершується термін оренди і якщо мешканці будуть проти, її більш не продовжать, - каже Володимир Хомко.

Тим часом депутат Олександр Лащук запропонував пересилити безхатчеків у підвал обласної ради, адже влада заявляє, що вона народна.

10:41

Рівняни просять депутатів повернути їм підвал

Суперечки у сесійній залі Рівнеради продовжуються. Зараз мешканці будинку, що на вул. Соборній, 57 в Рівному обурюються, що в них забрали підвал.

Нагадаємо, кілька місяців тому, з цього підвалу викинули всі речі мешканців і зявився новий власник підвалу. 

Зараз мешканці просять у міської влади вирішити це питання.

Мер Рівного Володимир Хомко зазначив, що він попередив власника цього підвалу, або він домовляється з мешканцями, або міська влада забере в нього цей підвал.

10:35

У Рівнераді скандал через гуртожиток на Відінській

Мешканці гуртожитку, що на вулиці Відsнська, 10 знову вимагають у міської влади прийняти рішення щодо їх питання. Вони обурюються, що стільки часу не можуть домогтися справедливості.

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив, що наразі це питання вирішується, адже потрібно йти законним шляхом.

- Якщо ми зараз почнемо голосуватит за це питання, то його будь-хто зможе оскаржити, тоді я знімаю з себе будь-яку відповідальність. Я пропоную продати це приміщення і кошти будуть використані на вашу користь. Якщо ж ні, то шукайте власника і вирішуйте з ним самі, але я за це не відповідатиму - каже Володимир Хомко.

Тим часом представник Правого сектору Роман Коваль заявив, що за цим гуртожитком стоїть представник СБУ і тому хай прокуратура допоможе  розібратися у цьому питанні і знайти власника.

Підтримав його й депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець. А також додав, що головне зараз - знайти власника.

На це Володимир Хомко зазначив, що він відповідає за те рішення, яке пропонує, решта - без нього.

10:12

Рівнераду проситимуть впровадити систему електронних платежів у транспорті

Впровадити автоматизовану систему електронних платежів "Єдиний квиток" в громадському транспорті Рівного, загальною вартістю 6.1 млн. дол. США за рахунок реалізації інвестиційного проекту.

Відповідне звернення до депутатів Рівнеради підготував представник компанії MST Global Inc. в Україні Роман Чокан.

У зверненні обгрунтовується необхідність впровадження такої системи. А також зазначається, що його реалізація можлива в формі приватно-комунального партнерства або інших можливих в Україні господарських моделей.

09:55

Сесію Рівнеради пікетують через землю

Відразу два пікети зібралися сьогодні біля будівлі, де проходить сесія Рівнеради на вулиці Поштовій. Одні протестувальники вимагають не дерибанити міську землю на мікрорайоні "Північний", інші пікетувальники вимагають надати їм дозвіл на будівництві на вулиці Кіквідзе. 

Також на сесію Рівнеради прийшли працівники рівненського "Авторемзаводу", які вимагають вирішити питання з їх підприємством.

Нагадаємо, сесія Рівнеради має розпочатися о 10 годині. Сьогодні до порядку денного включено 119 питань, у тому числі земельні. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.