Перший замголови Рівнеоблради натякнув, що його дім підпалив нардеп

Олександр Данильчук, який балотувався до Парламенту від Блоку Петра Порошенка, натякнув, що його колишній соратник по ВО "Батьківщина" причетний до підпалу будинку його сестри.

 

 

 

 

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, який нині судиться з вимогою перерахувати голоси по декільком виборчим дільницям ОВО №156, натякнув, що його суперник по виборам Сергій Євтушок причетний до підпалу будинку його сестри, де він нині живе.

Пожежа у зазначеному будинку сталася в ніч на 7 листопада, за кілька годин до судового засідання по визнанню рішень окружної виборчої комісії ОВО №156 протиправними. Данильчук подав позов з вимогою перерахувати голоси, бо вважає, що були допущені порушення під час голосування. Нагадаємо, що ЦВК назвала переможцем у цьому окрузі Сергія Євтушка.

Під час судового засідання сторона Данильчука попросила суд обмежити відеозйомку засідання. Колегія суддів дозволила журналістам робити будь-які фотографії, однак не знімати на відео виступи сторони позивача.

Коментуючи свій позов та пожежу Олександр Данильчук зазначив журналістам, що привітає Сергія Євтушка із перемогою. За умови, якщо після рішення суду перерахувати голоси виявиться, що ніяких порушень не було, і він дійсно законно став нардепом. Однак, перший заступник голови облради зазначив, що Сергій Євтушок та Микола Кучерук намагалися із ним "домовитись".

– До мене зверталися наші опоненти. Говорили мені, що це ж будуть порушення, кримінальна відповідальність, людей посадять, і за це мене проклинати будуть. А я що, їх змушував робити якісь порушення? До мене підходив Євтушок і Кучерук і ще один там... Я відмовився. Я хочу, щоб по-чесному перерахували голоси. Руки потиснути. У разі підтвердження його перемоги, готовий його привітати. Це ж нормально. Але хату йому палити я не буду, сміючись сказав Олександр Данильчук.

– Під час голосування та підрахунку голосів від представників виборчих комісій по зазначеному округу не надійшло жодної скарги – запевняє представник сторони відповідача.

– Скарги почали надходити після того, як ми зробили підсумковий протокол. Робіть висновки самі. У нас на кожній виборчій дільниці були по 18-20 офіційних спостерігачів. Жоден із них не написав скарги, звернення чи заяви під час голосування та підрахунку голосів, – зазначила голова окружної виборчої комісії ОВО №156 на позачергових виборах народних депутатів України Світлана Ярута.

Сьогодні, 7 листопада, під час засідання суд опитав частину свідків. Наступне засідання призначено на завтра на 10:00. Цього дня також будуть заслухані покази свідків.

фото: rivnepost.rv.ua

Коментарі

Данильчук балотувався не як самовисуванець, а від партії "Блок Петра Порошенка"

Пельмень разом із мармеладніком згадали чим вони занимались в 90- ті. У Пеліка щодо цього великий досвід. Певно бояться за свої бригади за відмиванню бурштину.

Певно, Пелік в темі щодо підпалу,та і з Костополя "майонезник" теж.Але навіщо ПАЛИТИ((((Закон бумеранга хлопці згадайте.Ви що господарі життя? Да програв Данило,да хоче гарно вийти з гри.Але навіщо вчиняти безчиння.Як казав Нікулін:толи ещё будет)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.