Андрій Садовий підтримає мера Рівного?

Місцеві вибори не дають спокою рівненським політикам. Бажання утримати владу змушує чиновників та депутатів шукати "тепленькі" місця у нових політичних проектах. Схоже, не буде виключенням і проект Андрія Садового "Самопоміч". У ЗМІ вже активно мусується інформація про причетність до місцевого осередку "Самопомочі" міського голови Рівного Володимира Хомка. Ще кілька політиків приміряються отримати підтримку "Самопомочі" на мерських виборах.

Вслід за скандалом у місцевому осередку та сваркою між активістом Іванною Смачило та екс-кандидатом в нардепи Ігорем Ковальцем, у місцевих ЗМІ вибухнув другий скандал. У одній з найвпливовіших міських газет "Рівне вечірнє" опублікували статтю про активістів місцевої "Самопомочі". У публікації Ігоря Ковальця пов'язують з чинним міським головою Рівного Володимиром Хомком, а інших активістів – з відомим "сірим кардиналом" та бізнесменом Олегом Каштаном, депутатом Рівнеради Сергієм Паладійчуком та екс-нардепом Віктором Матчуком.

Достеменно не відомо, з чого журналісти зробили такі висновки, але на сторінці активіста "Самопомочі" Ігоря Чирака у Фейсбуці й справді можна знайти спільні фото на відпочинку з Русланом Шевчуком та Олександром Левшуком, а також з Олександром Рязановим.

Ігор Чирак і Олександр Левшук

Ігор Чирак і Руслан Шевчук

Тим часом Ігор Ковалець заперечив інформацію про те, що він є людиною Хомка:

– По-перше, я особисто не знайомий з мером Рівного Володимиром Хомком. Було кілька зустрічей, коли до Рівного приїздив Андрій Садовий, проте я особисто не знайомий з мером. Тому як я можу бути "людиною Хомка"? Така публікація у ЗМІ для мене означає, що ми рухаємось правильним шляхом. Це означає, що ми комусь заважаємо, а судячи зі статті, заважаємо не дуже порядним людям. Журналіст, який написав публікацію не зв'язувався з нами, а отже, не хотів вияснити правду. Тому, можливо, ця стаття є замовною.

Депутат Рівнеради Сергій Паладійчук також зазначив, що офіційно та формально він не має жодного відношення до партії "Самопоміч", хоча ідеї політичної сили йому симпатизують.

– Враховуючи те, що партія "Єдиний Центр" не проводить активної діяльності уже впродовж трьох років, я фактично позапартійний. Безумовно, що ідеї "Самопомочі" щодо мобілізації громади мені близькі, але офіційно і формально я не маю жодного відношення до партії. А для себе я ще не вирішив, як далі будувати свою політичну кар'єру. Також вважаю, що партія має бути ідеологічною, а не прив'язаною до людини, чи ще чогось, – зазначив Сергій Паладійчук.

Отримати коментар міського голови Володимира Хомка не вдалось. Кажуть, очільник міста поїхав у відрядження. Сайт "ВСЕ" тим часом готовий надати можливість Володимиру Євгеновичу прокоментувати ситуацію.

Також подейкують, що на підтримку "Самопомочі" хотіли би розраховувати принаймні ще два кандидати на мерських виборах. Екс-кандидат у нардепи від "Народного фронту", керівник організації "Громадський контроль" Дмитро Якимець та депутат Рівнеради від партії "Батьківщина" Олександр Нестерук. Правда це чи ні – покаже час.

Коментарі

В мене одного відчуття від прочитаного такої собі бульварності???? чи у когось ще непроходяча тошнота ...."Найвисокої" якості друкована інформація як на мене.....Просто захльобуються у власній жовчі коментатори......"панове" по собі судите - 100%. Хто кому заважає?????? прапор в руки і керуйте...чи легше з будки гавкати і гидити на все і всіх підряд....як правило так скиглять тільки повін невдахи і лузери....ще й до того з гнилим нутром

Паладійчук вже нахер нікому в місті не треба - а Іванкине місце в Самопомічі. От побачите)))

Да пускай уже эти красавцы проходят в миськраду-но нахера Сірьожку Паладійчука? Может уже город отдохнуть от его заботы? Или это чудо нам назавжды?!!!!!

А мені Паладійчук подобаеться-жірненький, Мордастенькій!! Шо та Іванка- метр пятьдесьять

То шо с партии выгнали Иванку, а берут Сирьожку Паладийчука? Большего зафоршмачивания трудно представить...

то,напиши-як,троль хамка-хамла

головою міста,можеш бути ,хоч до кінця життя,як Чайка,якщо тебе вибирає лохотрат

То можна чи не можна втретє йти на вибори, якщо ти відбув вже дві каденціі?

Як завжди Кривошеєв насмоктав інформацію невідомо звідки. Напишить краще як Хахльов старається "Самопоміч" отжать. Шо опять пр...бав? І тут "зять нех..й взять" отримав fail. Сайт говномет.

няіяка Самопоміч ,хамлу-хапку вже не допоможе.Як приклад Червонюк,народ вже навчися розрізняти де справжнє гімно.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.