Сесія Рівненської міської ради: он лайн трансляція

Сьогодні відбудеться чергова сесія Рівненської міської ради.

Початок трансляції засідання на Інтернет-сайті "ВСЕ" о 10:00.

14:17

Депутати Рівнеради виділили землю священику

Депутати Рівнеради підтримали рішення про виділення безоплатно у власність земельної ділянки священику. За це рішення проголосували 29 з 36 депутатів.

Так, священику виділили земельну ділянку розміром у 12 соток на вулиці Малорівненській.

Міський голова Рівного Володимир Хомко на це пожартував, що тепер священик має молитися за депутатів.

Наразі депутати вже встигли розглянути більше 80 питань порядку денного. Планується, що сесія сьогодні працюватиме до 15 години.

13:32

Екс-регіоналка Рівнеради не голосуватиме за виділення землі для свого чоловіка

Сьогодні на розгляд сесії Рівнеради винесено питання "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки в районі вулиці Скрипника" для Анатолія Смолярчука. Він – чоловік депутата Рівнеради, екс-регіоналки Ольги Смолярчук.

Анатолій Смолярчук хоче земельну ділянку розміром у 10 соток. Це питання внесено до порядку денного під №84.

Сама Ольга Смолярчук пояснила, що вона до цього питання ніякого відношення не має і не голосуватиме за це питання.

– Чоловік сам писав заяву на виділення земельної ділянки, він ліквідатор ЧАЕС. Я за це рішення не голосуватиму, – додала Ольга Смолярчук.

12:59

У Рівному Народний дім заборгував місту 300 тисяч

300 тисяч гривень за оренду приміщень і комунальні послуги заборгував місту Народний дім.

Про це під час сесії Рівнеради повідомив мер Рівного Володимир Хомко.

– Справа в тому, що партії, які там знаходяться, не платять орендної плати. Тому може бути черговий скандал, – сказав Володимир Хомко.

12:39

Рівнерада прийняла зміни до бюджету

Депутати Рівнеради прийняли рішення "Про зміни до бюджету міста Рівного на 2014 рік", щоправда, не в повному обсязі. За нього проголосував 41 депутат.

Це рішення передбачає збільшення на понад 121 тисячу гривень доходів бюджету Рівного на 2014 рік, у тому числі й доходи соціального фонду та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання і водовідведення. А також інші видатки.

Проте на освітлення вулиці Котляревського грошей не виділили, адже члени бюджетної комісії не зрозуміли, на що вони мають погодити кошти. На це мали виділити 217 тисяч гривень із міського бюджету. Поки що це питання зняли з розгляду.

12:11

"Солдатські матері" просять Рівнераду спочатку виділити землю родинам загиблих учасників АТО

У першу чергу, земельні ділянки мають отримати сім'ї загиблих військовослужбовців у зоні АТО.

Про це повідомила представник комітету "Солдатських матерів" Майя Рибчинчук.

Далі, за її словами, ділянки мають отримати поранені учасники АТО, а потім прості солдати, а не керівні офіцери. Адже вони цього заслужили.

На це мер Рівного Володимир Хомко зазначив, що землю отримають усі одночасно, і спеціальна комісія має визначити, скільки коштів потрібно на оформлення документації, а міська влада їх передбачить на ці потреби.

12:03

Рівненським учасникам АТО виділять землю

Депутати Рівнеради підтримали рішення "Про створення тимчасової робочої групи з питань вибору та розподілу земельних ділянок для учасників АТО". Це рішення підтримав 41 депутат.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, до нього звернувся 61 учасник АТО, які хочуть отримати земельні ділянки в Рівному, але які не є мешканцями міста.

– Я пояснив, що ми виділятимемо землю лише тим учасникам АТО, які призивалися з Рівного. Які люди призивалися з інших населених пунктів, нехай їм там виділяють ділянки. Адже про них має дбати їх територіальна громада. Ця ж комісія створюється для того, щоб всі учасники АТО отримали рівноцінні ділянки, – зазначив Володимир Хомко.

11:59

Рівнерада просить владу країни повернути кошти

Повернути кошти, які мають виділятися з бюджету Рівного на делеговані державою повноваження, просить міська рада у керівництва країни. За відповідне рішення депутати проголосували під час сесії Рівнеради. Підтримали рішення 40 міських обранців.

– Влада країни має знати, що якщо нам не повернуть наші кошти, то під Кабмін прийдуть мери всіх міст. Адже нам делегують повноваження, але їх не фінансують. Це потрібно вирішувати, – заявив мер Рівного Володимир Хомко.

11:48

Хомко не був задоволений роботою Бережнюка

Міський голова Рівного Володимир Хомко небагатослівний щодо звільнення начальника ЖКГ Рівного В'ячеслава Бережнюка.

– Коли я Бережнюка брав на цю посаду, то в мене до нього була одна головна вимога – щоб я більше не чув про зловживання у цій сфері. Чесно кажучи, я не зовсім був задоволений його роботою. Зараз він написав заяву на звільнення. Думаю, за коментарями щодо цього краще звернутися до нього, хай він сам розповість, – сказав Володимир Хомко.

Також, за словами мера, наразі він розглядає дві кандидатури на посаду начальника ЖКГ Рівного, проте поки що коментувати це не хоче. Зазначив лише, що ці люди працюють у комунальній галузі.

11:05

У Рівному вирішують, що робити з безхатченками

Питання безпритульних людей знову підняли під час засідання сесії Рівнеради. Адже мешканці вулиці Кавказької проти, щоб у підвалі їх будинку функціонував притулок для безхатченків "Відвага". Їх не влаштовує неприємний запах і те, що біля будинку постійно перебувають невідомі люди.

На це мер Рівного Володимир Хомко зазначив, що він не міг припустити, що у мешканців буде такий спротив щодо цього притулку.

– Цей підвал був занедбаний, і власник його облаштував. Так, є у Рівному притулок на вулиці Дубенській, але там є умова – всі безхатченки мають бути у тверезому стані. Тому це питання потрібно вирішувати. Але ж зрозумійте, що зараз ми не можемо викинути людей на вулицю у мороз. Ми шукатимемо інше приміщення для цих людей, – каже Володимир Хомко.

На сесію також прийшли представники "Відваги" і мешканці цього притулку, які просять депутатів продовжити термін оренди цього підвалу і не виселяти людей на вулицю. Зараз у притулку проживає 17 людей, яким нікуди діватися, – всі вони знедолені.

10:53

У Рівному пікетуватимуть Нацбанк

Представник ГО "Кредитний майдан" Євген Жуков звернувся до депутатів Рівнеради вирішити питання кредитів.

Адже, за його словами, зараз незаконно виселяють людей із квартир, тому потрібно допомогти рівнянам, які потрапили у складну ситуацію вирішити питання з кредитами.

На це депутат Рівнеради Олександр Лащук додав, що з цим всім потрібно боротися, і закликав рівнян прийти у понеділок до рівненської філії Національного банку на пікет о 9 годині ранку.

10:36

Комісія Рівнеради шукатиме шляхи вирішення конфлікту між родиною Реутів і Червонюком

Сім'я Реутів просить депутатів Рівнеради допомоги, адже вважає, що директор "Льонокомбінату" Олег Червонюк їх незаконно виселив з квартири.

– Нас ніхто не попередив, і просто винесли всі речі з квартири. Тому я прошу депутатів допомогти нам відреагувати. Адже зараз нам нікуди діватися, – каже жінка.

На це представник "Льонокомбінату" Світлана Сирота зазначила, що сім'я Реутів там не проживає.

– Там частіше проживає їх син, точніше під під'їздом, адже перебуває у такому стані, що не може дійти до квартири. Щодо того, що Реутам немає, де проживати. У вас є будинок в селі Пересопниця, який сім'я Реутів забрала у своєї родички. Щодо речей, то ми готові повернути всі вилучені з квартири речі, але жодного офіційного звернення з цього приводу не було. Окрім того, це неправда, що немає у що сім'ї одягнути дитину. Адже дитина проживає у квартирі на вулиці Соборній і ходить у дитячий садочок на Вербовій. Тому я від імені Олега Червонюка підтримую створення депутатської комісії, яка хай з'ясує всі обставини по цьому. Також Червонюк пропонує цим людям 400 тисяч гривень, а вони вимагають у нього в рази більше, – каже Світлана Сирота.

У підсумку, мер Рівного Володимир Хомко запропонував створити відповідну комісію, яка вирішить це питання.

10:21

На сесії Рівнеради вдови військових вимагають повернення пільг

Сьогодні на пленарне засідання сесії Рівнеради знову прийшли вдови військовослужбовців, яких позбавили пільг. Вони просять депутатів допомогти їм повернути пільги, адже вважають, що їх забрали незаконно.

– Ми зверталися куди тільки могли, нас ганьблять, як собак. Це незаконно. Адже пільги забрали лише в Рівному, а не в інших містах України, – каже одна з вдів Любов Михайлівна.

Мер Рівного Володимир Хомко спробував пояснити ситуацію жінкам.

– Я не входжу до цієї комісії, яка забрала у вас пільги. Це питання зараз вивчається, і буде прийнято по ньому рішення. Кошти виділялися на це не з міського бюджету, а з міністерства соціальної політики. Також ми звернулися до прокуратури, до міністерства і просимо дати конкретну відповідь. Тому хай прокуратура перевірить і скаже, як вчинити законно, – сказав Володимир Хомко.

На це почув від жінки: "Хомко, не кричи, нас послухай".

Завершилося обговорення тим, що мер запевнив, що після перевірки прокуратури буде прийнято рішення по цьому питанню.

10:15

Депутатів Рівнеради просять компенсувати військовим, які в АТО, плату за гуртожиток

Компенсувати кошти за оплату кімнат в гуртожитку та комунальні послуги військовим, які нині перебувають у зоні АТО, просять депутатів Рівнеради. Відповідне прохання озвучив громадський діяч Олександр Зайчук.

За його словами, солдати фактично несуть службу в зоні АТО, а плата за кімнати і комунальні послуги їм нараховується. Це несправедливо.

Міський голова Рівного Володимир Хомко підтримав таку позицію і додав, що міська рада проголосує за звернення до Міністерства оборони України з цього приводу.

– Якщо Міністерство оборони не вирішить це питання, то ми передбачимо кошти на компенсацію з міського бюджету, – сказав Володимир Хомко.

10:18

Депутати Рівнеради прогулюють сесію

Сьогодні відбувається чергове засідання сесії Рівнеради, яке розпочалося о 10 годині. Наразі у сесійній присутні 34 депутати.

Міський голова Рівного Володимир Хомко обурюється, що депутати не приходять на сесії.

– Всі депутати обиралися громадою і мають знайти можливість ходити на сесії і працювати. У кінці своєї каденції я обов'язково оприлюдню дані, хто з депутатів і як ходив на сесії. Хай тоді люди бачать, як вони працювали, – зазначив Володимир Хомко.

Коментарі

сесія закінчилась ще вчора )))

Шановні журналісти, де реальна трансляція?

там написано "OFF AIR". Перерва в сесійному засіданні трансляції нема.

А де сесія??? Що це ви показуєте???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.