Нардеп від Рівного ходить в парламент на милицях

Як поінформували журналіста сайту "ВСЕ", народний депутат від Рівного Олег Осуховський з'явився на засідання парламенту на милицях. Співрозмовник, на умовах анонімності, розповів, що задля підтримки фізичної форми нардеп регулярно грає у футбол. На одному з тренувань пан Олег і пошкодив ногу. Травма нібито не є дуже серйозною, однак найближчим часом Осуховському доведеться забути про тренування і пересуватись за допомогою милиць.

Нагадаємо, що Олег Осуховський був висунутий ВО "Свобода" кандидатом по 152-му виборчому округу (м. Рівне). Його також підтримали партії "УДАР" та "Блок Петра Порошенка". Свою виборчу кампанію Осуховський будував на патріотично-військовій тематиці, а в місті з'явились рекламні щити, на яких нардеп був у камуфляжі, бронежилеті та з автоматом.

Повідомлялось, що він вступив до одного з добровольчих батальйонів. Однак участі в бойових діях "свободівець" не брав.

У парламенті Осуховський не увійшов до складу коаліції попри те, що на вибори йшов за підтримки "Блоку Петра Порошенка" під гаслом "Час єднатись!".

Коментарі

Як поінформували журналіста сайту " ЩЕ НЕ ВСЕ ", народний депутат Олег з'явився на засідання парламенту на милицях. Співрозмовник, на умовах анонімності, розповів, що задля "підтримки фізичної форми!"нардеп регулярно ганяє по периметру стадіона одного зануду-журналюгу з Рівного . На одному з тренувань пан Олег й пошкодив ногу.

Брехун і маніпулятор - це Осуховський. Не відмазуйте, ще поки до місцевих виборів. то загнеться ваш бізнес-проект Свобода. Ніхто дєнюх нє даст за скучниє ліца ))))))))

"Час єднатись!" - це гасло Блоку Петра Порошенка, який підтримав Осуховського і чий логотип красувався на агітації пана Олега. А в маніпулюванні мені ще вчитись і вчитись в свободівців )))

До речі, обіцяного інтерв'ю від Осуховського чекаю вже майже два роки. То хто брехун?

Олексій - або надай доказ, що Осуховський ішов під гаслом "Час єднатись" або визнай, що ти брехун і маніпулятор.

А я вже подумав, що це він трохи із запізненням прострелив собі ногу як планував на виборах. Тіпа в АТО поранили. А це футбол... Ех.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.