Чим займуться нардепи від Рівненщини у комітетах парламенту?

Верховна Рада 8 скликання, як то кажуть, цілком і повністю вступила у свої права та обов'язки. Як це не прикро, але і цей склад парламенту, на який мільйони українців покладають неймовірні сподівання, почав свою роботу зі скандалів та протиріч. Одним із основних "дерибанів" новообраних нардепів був поділ місць у комітетах ВР, куди потрапили і народні обранці від Рівненщини.

Олександр Дехтярчук (фракція партії "Блок Петра Порошенка", далі – БПП) буде працювати пліч-о-пліч з одіозним нардепом Михайлом Добкіним у комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. От тільки освіта... У Дубенському педагогічному коледжі Дехтярчук отримав спеціальність "Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи". У 1984 році вступив до Київського університету ім. Т. Шевченка, який закінчив у 1990 році за спеціальністю "Історія". У 2002 році вступив до Інституту політичних наук, який закінчив у 2005 році за спеціальністю "Державне управління", магістр державного управління.

Корупцію називають головним ворогом України, тож боротьба із нею – це непочатий край роботи. І у цей вир копіткої праці на благо народу занурився Олег Осуховський (ВО "Свобода") разом із іншими членами комітету з питань запобігання та протидії корупції. Спеціальність нардепа, яку він здобув у Львівському національному університеті ім. І. Франка ("фінанси та кредит"), стосується грошей, однак не відповідає на питання: які є особливості звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні правопорушення? Хоча, можливо, пан Олег поповнив свої знання, будучи головою підкомітету з питань міжнародного співробітництва у сфері боротьби з організованою злочинністю і тероризмом та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією у ВР 7 скликання.

Вадим Сидорчук та Юрій Вознюк (обидва – від "Народного фронту") пішли попрацювати у комітет з питань податкової та митної політики. Щоправда, Вознюк нині не просто член комітету, як під час попереднього свого депутатства у парламенті, а заступник його голови. У Сидорчука немає відповідної освіти (у Рівненському інституті слов'янознавства він вчився на факультеті міжнародної інформації), однак як і Вознюк пан Вадим – підприємець, тож про податки добре знає.

Комітет з питань правової політики та правосуддя отримав заступника голови в особі Василя Яніцького (БПП). Тут же секретарем прилаштувався Андрій Лозовий (Радикальна партія). Яніцький, окрім освіти економіста, має ще диплом юриста, тож із правосуддям знайомий якнайкраще. А Лозовий знається на політології, яку вивчав у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова.

Сергій Євтушок ("Батьківщина") займатиметься вирішенням питань в комітеті з питань транспорту. Щоправда, освіта у нардепа трохи іншого спрямування: Сергій Євтушок у 2007 році закінчив Рівненський інститут слов'янознавства та отримав диплом спеціаліста з маркетингу. З 2008 по 2011 роки навчався в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримав диплом магістра державного управління. Є здобувачем наукового ступеню кандидата наук з державного управління. Його колегою по комітету став Віталій Корчик із Сарн, який пройшов у ВР по списку "Народного фронту". Інформацію про його освіту ми не знайшли. У всесвітній павутині лишень зазначено, що Корчик – експерт із суспільно-політичних питань Департаменту регіональної політики.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.