Депутат Рівнеради призначив винагороду за батька голови облради

Депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук оголосив винагороду за інформацію про місцезнаходження екс-депутата міськради, підприємця, керівника Російського культурного центру у Рівному Михайла Кириллова-старшого. Про це депутат написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Хто володіє інформацією про точне місцезнаходження та перебування Михайла Кириллова-старшого, прошу повідомити за тел. 097-65-65-155.

Михайло Кириллов (старший), агент ФСБ, провокатор, батько теперішнього голови Рівненської обласної ради, злодій міської землі та майна, організовував проросійські шовіністичні збройні групи на території Рівненської області. Цього діяча покривало керівництво Рівненського обласного Управління СБУ та родинні зв'язки з чиновниками.

Весною 2014 року закликав В. Путіна атакувати Західну Україну і зупинити проукраїнську владу, володіє у місті Рівному декількома підприємницькими напрямками, планував у 2010 році через сесію Рівнеради виділити декілька гектарів землі під базу для російських окупантів на Пагорбі Слави у Рівному під виглядом російського центру.

Був головним пропагандистом з 2007 року дискримінаційної, так званої, "карти русского", консультував і консультує російські диверсійні групи як аналітик. На цій людині дуже багато крові українців! Будемо вдячні за інформацію. Грошова винагорода гарантується!" – написав Олександр Лащук.

Нагадаємо, що Михайло Кириллов є рідним батьком нинішнього голови Рівненської обласної ради Михайла Михайловича Кириллова. Щоправда, в минулорічному інтерв'ю сайту "ВСЕ" Кириллов-молодший наголошував, що давно не спілкується з батьком.

Михайло Кириллов-молодший (праворуч)

Також Кириллов-старший був депутатом Рівнеради від Партії регіонів у 2006-2010 роках. Його родина є власниками кількох магазинів оптики та торгово-офісного центру навпроти будівлі Рівненської райдержадміністрації. В інформаційному просторі Рівненщини цей  торговий центр запам'ятався двома прикрими інцидентами. Один пов'язаний зі знищенням будинку, який колись був пам'яткою архітектури. А інший – з загибеллю людини під час спорудження офісного центру.

Окрім того, Михайло Кириллов очолює в Рівному Російський культурний центр.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.