Хамовитому екс-кандидату від "Самопомочі" пропонують "шикарно" поволонтерити на морозному складі

У Рівному колишній кандидат в народні депутати від "Самопомочі" Ігор Ковалець вліз в черговий скандал. Після скандального з'ясування стосунків активістами об'єднання "Самопоміч" політик-початківець вирішив посваритися з рівненськими волонтерами. Він звинуватив їх у піарі та бездіяльності.

Про скандал у Facebook повідомив рівненський волонтер Юрій Дюг:

"Команда тоді ще кандидата у нардепи Ігоря Ковальця дуже вправно скористалась моїм захопленням волонтерством. Два з трьох візитів київських кандидатів до Рівного починались на складі волонтерів. Семенченко і Кишкар спілкувались з нами, всім справді було цікаво. Бо вони воюють, а волонтери допомагають. Але поки одні говорили про війну інші думали про піар. А саме – без будь-якого сорому Ігор Ковалець з друзями фотографувалися на складі з волонтерами та Семенченком. Постояв поряд для картинки – і все, піар в карму. Не вірите? Подивіться фото.

Далі ж команда Ковальця дуже розраховувала, що волонтери будуть його піарити в рамках проекту "Волонтерство – це круто!". Щось типу "ми такі класні волонтери і Ігорко з його активом "Самопомочі" теж з нами". Ну, ясно, що волонтери не захотіли. Як і не захотіли бути причепними до скандалів. Тому дали друзям Ковальця відкоша.

Тут і почалось найцікавіше, Ковалець зі своїми бізнес-партнерами назвав волонтерів нездарами, скандалістами, неробами і хамами, зангажованими і так далі: https://www.facebook.com/yuriy.dyug/posts/979108552118527

А ще, що найцікавіше, – ковалецьленд почав обурюватися і кепкувати з того, що волонтери приділяють допомозі солдатам забагато часу. Ну, а як ситому представнику торгівлі зрозуміти, що хтось може весь свій час віддавати для того, щоб врятувати країну? Волонтерів же тільки покористувати можна спробувати, а не вийде – то обізвати.

Рівненські волонтери – це спільнота з більш ніж сотні активістів. І багато з них мають не менший достаток і успішний бізнес, ніж у багатьох "ковальцевих самопомічців". Але вони разом зі студентами і пенсіонерами не цураються проводити весь вільний час на супермаркетах, акціях, складах. Мерзнути і пакувати речі солдатам. Бо ці люди думають не про власний достаток, а про життя солдатів та долю країни.

Це вам, шановні друзі Ковальця, не віскі з художніми танцями насолоджуватися в дорогому ресторані щотижня. Тут люди не міряються віком чи бізнесами. Це інша країна, і вам цього, на жаль, не зрозуміти."

 

Втім, відповіді політика за свої слова волонтери так і не дочекалися. Тому запросили його самому пробувати волонтерського хліба:

– Друзі, з сумом змушений констатувати, що новоспечені політики можуть тільки піаритися на інших та поливати брудом волонтерів, громадських активістів, – пише Юрій Дюг. – Як відомо, колишній кандидат в нардепи від "Самопомочі" Ігор Ковалець зі своїми друзями неодноразово піарився під час виборів на роботі волонтерів. А після виборів почав поливати їх брудом. Ігор Ковалець, який не допомагав військовим волонтерам ні копійкою коштів, заявляє, що "волонтери шикарно волонтерять" за кошт таких як він бізнесменів.

– Слова Ігоря Ковальця обурили не тільки волонтерів, а й військових на передовій. Вони вже хочуть зустрітися з політиком і розповісти про роль волонтерів. А ми, у свою чергу, пропонуємо Ігорю Ковальцю не просто п'ять хвилин покрасуватися на камери, а справді хоч один день "шикарно поволонтерити" на складі під керівництвом координатора волонтерів поскладати амуніцію, форму, поспілкуватися з бійцями. Тож чекаємо відповіді, – додав Юрій Дюг.

Нагадаємо, що місяць тому Ігор Ковалець зі скандалом виключив з місцевого осередку відомого юриста та активіста Іванну Смачило. Вона, у свою чергу, заявила, що Ігор Ковалець думає лише про вибори та намагається узурпувати владу в місцевому осередку, виганяючи всіх неугодних.

Тим часом, на минулому тижні від "Самопомочі" відмежувались одразу двоє активістів – волонтер Юрій Поліщук та активіст Євромайдану Андрій Логащук. Заяви активістів активно обговорюють в соціальних мережах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.