Рівненські нардепи-"фронтовики" відстоюють у парламенті інтереси Коломойського?

У Верховній Раді України прийняли зміни до Закону України "Про акціонерні товариства" № 1310. На думку авторів нововведень, це дозволить усунути групу "Приват" Ігоря Коломойського від монопольного контролю над ПАТ "Укрнафта". 

Як відомо статутний фонд ПАТ "Укрнафта" розділений між державою, трудовим колективом та групою "Приват". Державі в особі НАК "Нафтогаз України" належить контрольний пакет в 50% + 1 акція. Ще 42% акцій контролюють бізнесові структури котрі входять у фінансово-промислову групу "Приват" Ігоря Коломойського.

Не дивлячись на те, що державна компанія володіла контрольним пакетом акцій, монопольне керівництво компанією "Укрнафта" здійснювалось менеджментом орієнтованим на групу "Приват". Довгий період ситуацію не вдавалось змінити оскільки згідно старої редакції Закону "Про акціонерні товариства" для скликання зборів акціонерів необхідна була воля не менше як 60%+1 акціонерів. Маючи контроль над близько 42 відсотками акції група Коломойського блокувала спроби склакання зборів і зміни керівництва компанії.

За зміни до Закону проголосувало більш як 230 народних депутатів. Відмовились підтримати поправки депутати з фракції "Народного фронту" Арсенія Яценюка. Не голосували в тому числі Юрій Вознюк та Вадим Сидорчук, які представляють команду "Народного фронту" на Рівненщині.

Вадим Сидорчук (ліворуч)

Юрій Вознюк (праворуч)

Натомість "за" проголосували всі інші народні депутати, які представляють Рівненщину в парламенті: Олександр Дехтярчук, Василь Яніцький, Юрій Луценко (всі "Блок Петра Порошенка"), Сергій Євтушок ("Батьківщина") та "свободівець" Олег Осуховський.

Коментарі

Закон то прийнятий, але чи змінить він ситуацію з Укнафтою, бо 50%+1 це не державна частка, а частка НАФТОГАЗУ. Це різні речі. Тобто виходить що Укрнафта не підпадає пі дію цього Закону бо не вважається державною власністю у повному розумінні цього терміну чи як? Хто може роз'яснити?

От падли!!!! Відчули присмак жидо-грошей... Моя вам порада депутати, не ходіть по вечорах у рівному, це небезпечно для вашого здоров'я ....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.