Рівненський "Цар" у парламенті обіймався з екс-регіоналами

Сьогодні в об'єктив фотокамери журналіста сайту "ВСЕ" потрапив екс-кандидат в нардепи від Рівненщини та заступник голови Рівненської облради Олександр Данильчук, який приїхав до Верховної ради.

Чиновник, який більше відомий у Рівному за прізвиськом "Цар", сьогодні обіймався екс-регіоналом з Опозиційного Блоку депутатом Сергієм Матвієнковим, з батьківщинівцем-татарином Мустафою Джемільовим та  іншими. Можливо, таким чином він шукає шляхи продовжити свою політичну кар'єру? 

Очевидно, Олександр Данильчук почуває себе у стінах парламенту, "як риба у воді". Адже свого часу (1998-2002 р.р) він також був народним депутатом Також був кандидатом у народні депутати 8 скликання від пропрезидентського блоку, та знову потрапити до парламенту Царю не вдалося.

Як стало відомо сайту "ВСЕ", екс-нардеп також частенько відвідував Верховну раду та КабМін у період визначення кандидатур на посаду голови Рівненської облдержадміністрації.

Нагадаємо, на одній із сесій Рівненської облради активісти викинули Олександра Данильчука у смітник. На цьому смуга неприємностей не завершилась, в ніч на 7 листопада, будинок його сестри, у якому він мешкав підпалили.

Як повідомляв сайт "ВСЕ", вчора біля Верховної ради був помічений і новообраний голови Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

Коментарі

повилазили холопи "чесного" царя:))))))))))

Чесна добра людина, яка справді допомагає не за гроші. Стання написана з призирством, особисто для мене це доказ непрофесійності.

Данильчук один адекватний чиновник який небрав хабарі. А подивіться на цих хабарників члена обласного бюро Батькивщина Пустовіта цеж Кучерука М. ставленик Ганьба!!!!!!! Рибачок заставив Пустовіта це всі знають.

ну,рєбята...недаремно в смітник викинули:))за що щурук,і полетів з посади:))

Лжедмітрій -3 ? :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.