Рівненські нардепи - за відставку Генпрокурора Яреми

У Верховній раді збирають підписи народних депутатів, аби висловити недовіру Генеральному прокурору Віталію Яремі. 76 народних депутатів, серед яких радикал Андрій Лозовий поставили свої підписи під ініціативою про висловлення недовіри генпрокурору Віталію Яремі. Про це у своєму Facebook повідомив депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв  ввечері, 15 січня. Журналіст сайту "ВСЕ" поцікавився в інших народних депутатів від Рівненщини чому вони не підписалися за відставку генпрокурора.

Для розгляду питання відставки генпрокурора необхідно зібрати 150 голосів депутатів.

Народний депутат від Рівненщини Олександр Дехтярчук у телефонній розмові повідомив, що до нього ще ніхто не підходив із приводу цього питання:

- Я б скоріше за все поставив свій підпис. Моя позиція така: потрібно заслухати на закритому засіданні звіт Віталія Яреми щодо результатів розслідування розстрілу майданівців. Але я, як і більшість українців не маю довіри до цієї людини.

Пізніше Олександр Дехтярчук зателефонував до журналіста та повідомив, що вже поставив підпис щодо висловлення недовіри Віталію Яремі разом із депутатом Василем Яніцьким.

Народний депутат Сергій Євтушок повідомив, що поставив свій підпис:

- Хто Вам таке сказав, що я не поставив підпис? Я підписався, дивіться мою сторінку "Фейсбук", там все є і будьте уважні.

На фото, яке опублікував Сергій Євтушок також видно, що свій підпис поставив і нардеп від Рівненщини Вадим Сидорчук.

Поки що невідома позиція інших народних обранців області. Олег Осуховський наразі не відповідає на дзвінок, у Юрія Вознюка вимкнений телефон. Напевне, активно працюють на засіданні Верховної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.