Нардепа від Рівненщини Юрія Вознюка "зловили" на брехні?

Народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк, вирішив виправдатись перед своїми виборцями та пояснити чому він не голосував за зняття депутатської недоторканності та не поставив свій підпис під ініціативою звільнити генерального прокурора Віталія Яреми. 

У своєму дописі у соціальній мережі "Фейсбук" він назвав людей,які обговорюють таку поведінку нардепа "тролями" та розповів, що перебував у той час на лікарняному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські нардепи - за відставку Генпрокурора Яреми

Крім того, запевнив, що до нього, як до народного депутата, можна в будь-який час зателефонувати та запитати його думку. Проте журналісту сайту "ВСЕ" дотелефонуватись не вдалось, телефон народного обранця був вимкнений.

Як доказ, подаємо скрін-шот телефону. Ми свідомо замалювали деякі цифри, щоб не відкривати особисту інформацію депутатів, зокрема й народного депутата Юрія Вознюка. Його номер на фото залишили частково, щоб сам нардеп переконався, адже свій номер має знати. Проте якщо і цього разу у нього виникне сумнів, то ми можемо номер відкрити повністю. Аби читачі змогли переконатись, хто насправді говорить правду.

Як повідомляють Рівненські новиниПеречитавши даний текст звернення народного депутата Вознюка можна з упевненістю сказати, що для нього стало звичкою говорити неправду своїм виборцям. Адже, якщо нардеп з 9-го січня цього року перебуває на плановому лікуванні, то як він міг 13-го січня брати участь у ранковому засіданні Верховної Ради? Нагадаємо, що саме тоді, 13 січня у парламенті розглядався законопроект "Про акціонерні товариства" який суперечить інтересам олігарха Коломойського. І як це б не виглядало дивним, але Вознюк на один день виздоровів, прибув у Верховну Раду і навіть проголосував проти даного законопроекту. Про це свідчать дані реєстрації і голосування депутатів за 13 січня, опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради.

Як видно з тієї ж таки реєстрації в електронній системі Верховної Ради, після голосування в інтересах олігарха Коломойського, Вознюк знову захворів і вже навіть не був присутній на вечірному засіданні 13 січня. З того дня знову не відвідуючи жодного засідання у ВР. А й дісно, для чого відвідувати, адже скасування депутатської недоторканості та відставка генпрокурора, який влаштовує всіх олігархів та негідників не така вже й важлива справа, як то інтереси Коломойського.

Питання залишається відкритим : Юрій Возню почне працювати на користь громади, чи буде щоразу  під час прийняття важливих рішень у парламенті, писати "виправдовуючі" дописи у соціальній мережі. 

Коментарі

Юрій справжній кидало, просто профі!

А коли Вознюк говорив правду? Коли казав, що не кине Батьківщину.Хто як розуміє казав, що кіне і вінув.Казав що не кіне українців кину поміняв на євреїв.

Сайт "Все" у своїх "кращих" традиціях - тільки б когось обгадити!

у Кривошеєва просто "пунктік"... треба ж чимось увагу привертати, а то борди розвісив по місту, а читати на сайті нема що

Для 194.187.216.68. Такі новини відкривають народові очі. Я думаю на цьому кар"єра молодого політика закінчиться. В історію краю він ввійде як зрадник, сцикун і шланг.

У Кривошеєва явно дефіцит новин...

Стаття - заказна, смішно читати. Автор - клоун.

Був такий самий депутат,а по сумісництву базарний магнат.Якщо якесь відповідальне голосування,то або срачка,або болячка:))Потім, так само по фейсбуках виправдовувався

Юра брехун вищого гатунку (для нього норма - обіцяти і не робити), як і полагається "чесній майдаунівській владі"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.