Помічник Саакашвіллі буде заступником голови Рівненської ОДА

Радник екс-президента Грузії Іло Глонті може стати заступником із гуманітарних питань голови Рівненської обласної державної адміністрації. Таку пропозицію йому зробив Віталій Чугунніков. І колишній помічник Михайла Саакашвілі погодився. Остаточне рішення - за Адміністрацією Президента.

Про призначення Сайту громадської журналістики “Kolona.net” стало відомо з достовірних джерел у молодіжному середовищі Рівного. Згодом про це сам Іло Глонті повідомив на своєму акаунті у мережі “Фейсбук”:

Отримавши кілька днів тому пропозицію працювати заступником губернатора Рівненської обласної державної адміністрації, я погодився. Зараз питання для остаточного рішення направлено в Адміністрацію Президента. Сподіваюсь, всі бюрократичні процедури владнаються на наступному тижні!” – повідомив колишній радник Саакашвілі з команди Кахи Бандукідзе.

За попередньою інформацією, йдеться саме про посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань.

Сайт громадської журналістики вітає Іло Глонті з таким рішення та бажає реформатору досягнути успіхів у майбутній діяльності.

 

Коментарі

На палю цього товстожопого і хітрожопого!!!
А потім пендель під зад і нехай зі своїм шефом Сракашвілі в грузинську тюрму прямує.
Там їх не дочекаються реформаторів хєрових.
У нас своїх розумних і гідних, патріотичних молодих українців достатньо.

Реформувати треба законодавство. А з нашою ВР хєр вийде. І навіть Іло навряд чи змінить ситуацію.

що сказать, домайданились. своіх достойних видать нема....

Чому ці "диво реформатори" непотрібні у себе в Грузії? По одній простій причині: вони безтолкові! Їх виперли зі своєї країни то вони приїхали чудити до нас.

Призначили вже одного грузина на охорону здоров'я то хабарі виросли в лікарнях в рази, ліки подорожчали, місця на роботу у всіх лікарнях продаються.

Грузинам місце в Грузії, хай там "реформують" у нас своїх розумних вистачає, в тому числі і нормальної молоді, яка сидить без роботи.

Стара гвардія? Кривошеєв мені 24 тільки буде, якщо я стара гвардія то хтось просто дідуган. А щодо цього грузина, то він же зїсть нашу область)))))

После прочтения коментариев,и осознание ситуации в стране,можно сделать заключение,что мы стали жить хуже,и грузины на местном уровне не сделают реформ,инициатор реформ и их двигатель Киев,первие лица,а сдесь должны быть хазяева,люди которие сделают,дороги и т.д.а что б етому человеку з грузии пропитатся проблемами нашего края,нужно много времени,но ход руководства правильний,в их пользу,в нас в области есть много хороших руководитилей,например дядя Льоня из села Колки,он библиотеку,поднял,клуб построил,танци есть,интернет провел в деревню,наша громада ЗА Дядю Люню,он наш коренной.Слава Украине

Прочитавши повідомлення сайту про призначення іноземця Іло Глонті на посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань віришив ознайомитись з його правами та обов'язками і пропоную це зробити читачам.
Обов’язки заступника голови Рівненської ОДА з гуманітарних питань.
Організовує в області реалізацію державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян - пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави. Здійснює контроль за виконанням законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади з цих питань.
Забезпечує здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення житлових та матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни і праці, звільнених у запас військовослужбовців, сімей, які втратили годувальника, багатодітних сімей, літніх громадян, які потребують обслуговування вдома, дітей, які залишились без піклування батьків.
Забезпечує розроблення і виконання комплексних програм поліпшення обслуговування соціально незахищених громадян та всебічний розвиток їх обслуговування.
Організує роботу щодо здійснення в області державної політики в галузі охорони здоров’я.
Координує керівництво роботою закладів охорони здоров’я, розроблення заходів щодо поліпшення медичного обслуговування населення.
Контролює роботу органів медико-соціальної експертизи.
Забезпечує вжиття заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям, епізоотіям та їх ліквідації.
Здійснює розроблення прогнозів розвитку мережі закладів охорони здоров’я та вносить пропозиції з цих питань до проектів програм соціально-економічного розвитку.
Координує реалізацію в області державної сімейної та гендерної політики.
Забезпечує комплексну реалізацію в області державної політики у сфері праці та зайнятості населення.
Контролює розроблення та виконання перспективних та поточних територіальних програм зайнятості та заходів щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття.
Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо реалізації державної політики сприяння зайнятості населення на рівні регіону, реалізації державних гарантій у сфері праці.
Координує визначення для підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності квоти робочих місць для працевлаштування інвалідів, інших категорій осіб, які згідно із законодавством потребують соціального захисту.
Координує роботу відповідних органів виконавчої влади, пов’язану з розробленням та здійсненням заходів щодо розміщення, працевлаштування, соціально-побутового і медичного обслуговування біженців, а також депортованих осіб.
Регулює вирішення питань щодо гуманітарної допомоги.
Забезпечує здійснення державної політики у сфері ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і захисту населення від їх впливу на території області.
Координує здійснення заходів щодо організації правового інформування і виховання населення.
Забезпечує реалізацію державної політики у галузі архівної справи і діловодства на території області.
Забезпечує реалізацію повноважень облдержадміністрації з питань регіональної політики. Організує розроблення програм регіонального розвитку, здійснює контроль за їх виконанням. Координує діяльність структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади з питань реалізації регіональної політики.
Забезпечує створення належних умов для діяльності інститутів громадянського суспільства в області, участі громадськості у формуванні та реалізації державної та регіональної політики.
Впроваджує ефективні механізми комунікацій з інститутами громадянського суспільства.
Організовує роботу щодо здійснення в області державної політики у галузі освіти. Забезпечує розроблення прогнозів розвитку мережі закладів освіти та вносить пропозиції з цих питань до проектів програм соціально-економічного розвитку.
Подає голові обласної державної адміністрації інформаційно-аналітичні матеріали та вносить пропозиції щодо формування і реалізації внутрішньої політики. Надає організаційно-методичну, експертно-аналітичну та іншу допомогу структурним підрозділам облдержадміністрації у вирішенні питань, що стосуються формування і здійснення внутрішньої політики.
Організовує підготовку проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації з питань внутрішньої політики. За дорученням голови облдержадміністрації дає громадянам роз’яснення щодо цих розпоряджень.
Бере участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації з питань внутрішньої політики з метою забезпечення конституційного права громадян на задоволення їхніх інформаційних потреб.
Аналізує та прогнозує розвиток суспільно-політичних процесів в області. Забезпечує функціонування системи постійного моніторингу громадсько-політичних настроїв населення та оцінки суспільно-політичної ситуації в області. Узагальнює відомості щодо громадської думки та реагування різних верств населення на актуальні питання суспільного життя, здійснює оцінку можливих наслідків прийнятих соціальних та політичних рішень. Аналізує, узагальнює та прогнозує розвиток ситуації в інформаційному просторі.
Відповідає за реагування на критику, оприлюднену у засобах масової інформації, забезпечує об’єктивний розгляд і вжиття заходів щодо розв’язання порушених проблем.
Здійснює моніторинг діяльності політичних партій та громадських організацій, розробляє пропозиції щодо заходів, спрямованих на взаємодію облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади з політичними партіями і громадськими організаціями у частині проведення соціально-економічних реформ, розбудови демократичної, соціальної, правової держави, розвитку громадянського суспільства.
Сприяє реалізації визначених законодавством заходів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення в області виборів Президента України, депутатів рад усіх рівнів, референдумів.
Забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства про свободу совісті та релігійні організації.
Забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства щодо національних меншин, всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку мов інших національностей.
Здійснює керівництво регіональною програмою інформатизації, організовує виконання регіональних програм і проектів інформатизації органів виконавчої влади області.
Забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства з питань міграції.
Бере участь згідно із законодавством у вирішенні питань, пов’язаних з громадянством України, наданням притулку іноземним громадянам та особам без громадянства.
Координує відзначення в області державних свят, знаменних і пам’ятних подій.
Сприяє роботі національно-культурних товариств.
Організовує роботу з реалізації державної політики в галузі культури, мистецтва і туризму, сприяє роботі творчих спілок. Забезпечує розроблення прогнозів розвитку мережі закладів культури.
Організує роботу у сфері туризму та курортів.
Сприяє реалізації в області державної політики в галузі фізичної культури і спорту, молодіжної політики. Забезпечує розроблення прогнозів розвитку мережі цих закладів та внесення пропозицій з цих питань до проектів програм соціально-економічного розвитку.
Забезпечує реалізацію державної політики щодо дитячих організацій.
Забезпечує вирішення питань щодо встановлення опіки і піклування, створення передбачених законодавством умов для виховання та/або влаштування дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення батьків батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування, щодо захисту особистих і майнових прав та інтересів дітей, а також вжиття інших заходів щодо соціального захисту дітей.
Виконуючи функціональні повноваження, заступник голови обласної державної адміністрації:
1. Здійснює керівництво:
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації
Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації
Управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Управлінням культури і туризму облдержадміністрації
Управлінням освіти і науки облдержадміністрації
Управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації
Службою у справах дітей облдержадміністрації
Державним архівом Рівненської області.
2. Координує діяльність з:
Товариством з додатковою відповідальністю "Рівнефармація"
Виконавчою дирекцією Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Відділенням Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області
Головним управлінням Держсанепідслужби у Рівненській області
Головним управлінням Пенсійного фонду України в Рівненській області
Державною установою "Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України"
Державною службою з лікарських засобів у Рівненській області
Рівненським обласним центром зайнятості
Рівненським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів
Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України
Рівненським обласним громадським об’єднанням "Союз Чорнобиль"
Територіальною державною інспекцією з питань праці у Рівненській області
Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Рівненській області
Управлінням Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області
Ветеранськими організаціями
Профспілковими організаціями області
Комунальним підприємством "Їдальня № 20" Рівненської обласної ради
Вищими, загальноосвітніми, позашкільними, дошкільними навчальними закладами
Головним державним інспектором з питань інтелектуальної власності в Рівненській та Волинській областях
Управлінням Державної міграційної служби України в Рівненській області
Комунальним підприємством "Рівненський будинок вчених" Рівненської обласної ради
Державним підприємством "Рівненський державний центр науки, інновацій та інформатизації"
Рівненським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Рівненській області
Редакційними колегіями "Книги пам’яті", серії книг "Реабілітовані історією"
Рівненською філією Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення
Державною бюджетною установою "Рівненський регіональний центр з інвестицій та розвитку" (у частині реалізації проекту "Західна брама")
Телерадіокомпаніями, редакціями газет та іншими засобами масової інформації.
3. Організовує роботу:
Комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Рівненській обласній державній адміністрації
Обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Обласної комісії з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання торгівлі людьми
Обласної комісії з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до пункту 2 статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
Обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
Обласної координаційної ради з питань реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"
Обласної ради з питань реалізації спільного із Світовим банком проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні"
Обласної тристоронньої соціально-економічної ради
Постійно діючої регіональної міжвідомчої ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів
Комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів в Рівненській області
Робочої групи для здійснення контролю за організацією безплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та технікумів (училищ), розташованих на територіях радіоактивного забруднення області
Комісії з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації
Громадської консультативної ради у справах інвалідів
Обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби
Робочої комісії (штабу) з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком
Обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986 – 1990 роках
Обласної комісії з питань координації зусиль щодо попередження насильства в сім’ї
Обласної координаційної ради щодо надання допомоги жителям Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, інших регіонів України, які приїхали на тимчасове перебування до Рівненської області
Обласної міжвідомчої комісії з питань забезпечення житлом військовослужбовців, звільнених в запас або відставку
Обласної наглядової ради із соціальної та професійної адаптації військовослужбовців
Міжвідомчої комісії з надання практичної допомоги установам виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області щодо вирішення питань працевлаштування засуджених
Спостережної комісії при Рівненській обласній державній адміністрації
Обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації
Науково-технічної ради з питань інформатизації регіону
Обласної комісії з розгляду подань для присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України
Обласної ради з питань реалізації молодіжної політики
Координаційної ради з питань організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей області
Комітету з присвоєння обласної мистецької премії імені Германа Жуковського
Комітету із присвоєння обласної літературної премії імені Світочів
Комітету із присудження обласної премії імені Ганни Леончук за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини
Координаційної ради з питань видавничої справи
Координаційної ради з питань ліцензування фізкультурно-оздоровчої спортивної діяльності
Обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів
Обласної міжвідомчої комісії з підготовки пропозицій щодо відновлення прав церков і релігійних організацій, які були порушені внаслідок проведення колишнім Союзом РСР тоталітарної політики стосовно релігії
Обласної студентської ради
Організаційного комітету з проведення обласної Спартакіади школярів
Ради з питань туризму при обласній державній адміністрації
Ради Українського козацтва при голові облдержадміністрації
Редакційної колегії Зводу пам’яток історії та культури Рівненської області
Робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку
Штабу "Вступна кампанія"
Координаційної ради з питань створення освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів області
Комісії щодо встановлення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації провідним спортсменам-інвалідам та тренерам області з видів спорту інвалідів.
4. За дорученням голови облдержадміністрації забезпечує взаємодію з Рівненською обласною радою (з питань, що вносяться на розгляд президії обласної ради, та узгоджує проекти відповідних рішень).
В кого з дописувачів достатньо терпіння той прочитав ці права та обв'язки витративши певний час, і взнав, що це робота пов'язана із соціальним захистом населення, з освітою, культурою, туризмом та інше, а кандидат не читає та пише на Державній Мові, не знає культури нашого краю, тобто це чергове приниження нас як нації, як патріотів України.
На останок хочу запропонувати ВАМ державні діячі Чугуннікови та їм подібні, кандидата на вказану посаду місцевого мешканця, знаного у світі як фотохудожника, спортсмета який приймає участь в міждержавних світових марафонах Олександра Харвата-освічену, чесну, порядну, інтелегентну, патріотичну людину та й ще заслуженого фотохудожника України. Слава Україні!

Елементи логіки в тому, що пише гость і лола є. То чи не простіше всю обласну адміністрацію сформувати з іноземних громадян;))) І ні від кого не залежні, і паперотворчості не буде, бо мови не знають. Одним махом всі проблеми. Нічого особистого, але для жителів Рівного та області, яка має достатньо потужні ВНЗ та відповідно достойних випускників (є із досвідом роботи за кордоном) даний факт - це приниження.

ВАжко йому буде працювати з нашою бюрократичною машиною, яка не змінилася. Він просто потоне у паперах та звітності. А будівництво в окремо взятій країні комунізму ми вже бачили.
Одна людина закинута у стару систему нічого не змінить, слід змінити систему, а --тоді призначати людей.

На Рівненщині є нормальні люди, але всі залежні один від одного. Іло доведеться проводити реформи, а вони дуже непопулярні, болісні для окремих людей. Тому місцевий керівник побоїться перщих негативгих наслідків реформ, спротиву та несприйняття людей перед місцевими виборами

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.