"УДАР" воює з другом голови ОДА за місце у виконкомі Рівного

Ще декілька місяців тому партія "УДАР" у Рівненській області дала тріщину. Тоді всі активно обговорювали вихід із партії очільника обласного осередку Віталія Чугуннікова.

Нагадаємо, восени минулого року він за списками "Блоку Петра Порошенка" балатувався в народні депутати. Проте його номер у списку видався непрохідним. Зараз Віталій Чугунніков очолює Рівненську ОДА.

Олексій Муляренко

Нині постало питання про припинення повноважень Олексія Муляренка як члена виконавчого комітету Рівненської міськради. Відповідний проект рішення є на сайті міської ради. Замість Муляренка планується включити до складу виконкому Анатолія Сидорука, голови Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Адже Муляренко став членом виконавчого комітету міськради за квотою "УДАРу". 

Анатолій Сидорук

Сам же Олексій Муляренко каже, що наразі йому складно це коментувати, бо не до кінця володіє інформацією з цього приводу.

- Саме сьогодні проводитиму відповідні зустрічі. Чесно кажучи, ще не вирішив, чи потрібно мені продовжувати роботу в міськвиконкомі, чи ні, - прокоментував ситуацію Олексій Муляренко у розмові з кореспондентом сайту "ВСЕ".

Голова ОДА Віталій Чугунніков

Тим часом голова Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Сидорук розповів кореспонденту сайту "ВСЕ", що Олексій Муляренко так само, як і Віталій Чугунніков, зрадили "УДАРу": вийшовши з партії, перейшли до іншої - "Блоку Петра Порошенка".

Коментарі

Не шановний кореспондент сайту "ВСЕ"кому хтось та щось розповів про виконком Рівненської міської ради та зрадженого Олексія Муляренко.
Прошу пана Кривошеєва або Хахльова, щоб кореспонденти сайту «ВСЕ», які пишуть статті писали своє прізвище або «псевдонім». Звертаю увагу керівників сайту, що Ваші кореспонденти настільки відомі з головою Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" паном Сидоруком, що навіть у своєму архіві відсутнє його фото, крадете його на іншому сайті.
Про заангажованість сайту «ВСЕ» та підлабузництво говорить наступне, де на фото як модель позує пан Муляренко. З інтерв’ю стало відомо, що останній просто ігнорує засідання Рівненського міськвиконкому, тому і буде вести переговори по цьому питанню …
Складається враження, що в Рівненській області є дві особи які вирішують ВСЕ – це Муляренко Олексій САМОЗВАНЕЦЬ та його права рука голова Рівненської ОДА пан Чугунніков Віталій Семенович.
Хотілось би взнати яку посаду, яким наказом чи розпорядженням призначений і ким саме Муляренко О.В.. А то шкода, сидить в кабінету колишнього заступника голови ОДА громадянина Губанова, протирає штани, має секретаря, вказівки дає, на наради викликає начальників СБУ,УМВС та інших, при чухану їм дає, а хто він усі соромляться запитати.
Наостанок фото Олексія з Інтернету

Впізнай де він.

А може тут.

Слава Україні! Як тяжко проживати в Росії.

Власники сайту ВСЕ, найміть на півставки студента-філолога, щоб він виправляв помилки Ваших горе-писак, бо ця безграмотна мова дописів на сайті, статтями це важко назвати, вже набридла.

а ви чого мовчали? чого е мав хтось робити замість вас?

І взагалі, як свідома громадськість Рівненщини, пропустила цього чугунікова в ОДА? Що він ? Хто він ? Що зробив для краю?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.