Жорстока битва за гроші і владу - рівненські політики про відставку Коломойського

Постать Ігоря Коломойського в українському політикумі сприймається неоднозначно. Втім за короткий період активної політичної діяльності він встиг запам'ятатися багатьом не лише фінансовими статками, а й тим, що очолив Дніпропетровську область у непрості часи, допомагав військовим, підтримував футбол тощо. Сьогодні ж Президент України Петро Порошенко задовільнив прохання Ігоря Коломойського про відставку з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Що думають з цього приводу рівненські політики і чи потрібен Рівному свій Коломойський - читайте далі.

Народний депутат України Сергій Євтушок:

Я позитивно ставлюся до відставки Коломойського. Адже ті процеси, що відбувалися в Україні впродовж останніх кількох днів, говорять про те, що олігархічний вплив на політику в Україні серйозний. Тому чим швидше олігархи відійдуть, тим швидше зможе розвиватися держава. Можливо, на патріотичній ниві Коломойський зробив багато, але це не виправдовує його подальших кроків - нічні захоплення, хамство журналістам тощо. Інше питання, до чого може призвести цявідставка. Сподіваюся, Президент контролює ситуацію. Адже у Коломойського серйозне "лобі" і кілька тисяч озброєних людей.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов:

- Як на мене, наразі ситуація така, що з'ясовувати стосунки не варто. Потрібно об'єднуватися. Адже зараз, крім звільнення Коломойського, є чим займатися - війна, реформи тощо.

Перший заступник голови Рівненської облради Олександр Данильчук:

- Я думаю, що якщо Президент прийняв рішення про відставку Коломойського, значить на це є причини. Стосовно того, чи потрібна Рівному така людина, як Коломойський, то якщо мова йде про бізнесмена, який би утримував футбольний клуб - так, якщо про політика — не знаю.

Депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький:

- Те, що зараз Коломойський написав заяву про відставку, свідчить про те, що протистояння різних фінансових груп вийшло з кулуарного, олігархічного майданчика на публічний. Зараз ми це спостерігаємо. А Коломойському потрібно показати дестабілізацію і хаос у Дніпропетровській області для контрасту. Щодо того, чи треба Рівному свій Коломойський, то вважаю, що будь-яка конкуренція у позитивному сенсі корисна, тим більше у політиці.

Депутат Рівненської міськради Олександр Нестерук:

- У мене про цю відставку своя думка — коли Ігор Коломойський був потрібен, його призначили на посаду голови Дніпропетровської ОДА. Адже тоді виникла необхідність у потужній людині, яка не дозволила б дестабілізації в області. Зараз прийшов черговий транш кредиту від МВФ і, напевне, його не змогли поділити, та й Коломойський вже не потрібен. Я вважаю, що стосовно нього не варто було робити таких радикальних кроків, як звільнення з посади. Як не є, а Коломойський — фігура потужна, він фінансує добровольчі батальйони. Його подальша робота могла б стати корисною для розвитку нашої армії і пішла б на благо України. Щодо того, чи потрібен Рівному свій Коломойський, то думаю, було б непогано, якби була така людина.

Депутат Рівненської міськради Антон Сачук:

- До відставки Коломойського ставлюся двояко. З одного боку, людина була на своєму місці, вела правильну і сильну політику в тій ситуації, у якій зараз перебуває наша країна, а з іншого боку, олігархічний клан Коломойського перестав поважати закони та правила гри великої політики. Щодо такої людини в Рівному, то в нас є голова ОДА, який, на мою думку, впорається із посталеними перед ним завданнями і цілями не гірше пана Коломойського.

Секретар Рівненської міськради Андрій Грещук:

- Те, що зараз олігархи “правлять бал” в Україні, зрозуміло. Питання в тому, чому лише Коломойський, а інші як? Також потрібно ставити питання, як відставка Коломойського вплине на ситуацію на сході України. Адже зараз його “відсікли” від фінансових потоків. Зараз варто розуміти, що якщо він поставить свої фінансові статки вище, то Україну чекають ще важчі часи.

Депутат Рівненської міськради Олександр Чубай:

- Думаю, в Україні відбувається боротьба за владу, і то жорстока. Ось, власне, з цим і пов'язано звільнення Коломойського з посади голови ОДА.

 

Коментарі

жидовня чубиться,а тупих гоїв в поліетиленові мішки пакують,і на корм хробакам відправляють:(((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.