Царьов: "Рівненські активісти Пантюхов та Стельмах хочуть купити партію за 100 тисяч доларів"

На усіх російських ЗМІ сьодні тиражують блог екс-нардепа від "Партії регіонів", а сьогодні голови парламенту так званої  Новоросії Олега Царьова. Все б нічого, але депутат-злочинець у дописі про "Правий сектор" згадує виключно про рівненських активістів УНСО та колишню помічницю голови Рівненської обласної ради Тетяни Стельмах. Нібито вони розколюють патріотичний рух та зібрались купувати нову партію за 100 тисяч доларів.

Цитати з блогу сепаратистів швидко розлетілись рівненським сегментом інтернету. Так, містер "Волинська різня" присвячує рівненським активістам більше, ніж половину свого пасквілю. Зокрема, Царьов пише:

"Из "Правого сектора" хочет сбежать основная организационная сила – УНА-УНСО. Следует отметить, что процесс выхода УНА-УНСО* из состава "Правого сектора*" начался еще летом 2014 года. В феврале же эти действия могут принять завершенный характер.

Лидерами УНСО принято решение о покупке политической партии на базе которой будет развёрнута самостоятельная политическая деятельность. В частности, руководителям Ровенского отделения УНСО Андрею Митюхину и Александру Пантюхову поручено рассмотреть целесообразность покупки политической партии "Партия национального возрождения" (без областных ячеек), или политической партии "Украинский сила". Сразу после покупки политической партии планируется провести учредительное собрание политической силы, во время которых осуществить ее переименования и развитие областных ячеек. Переговоры по покупке вышеуказанными лицами партии проводила помощник председателя Ровенского облсовета Татьяна Стельмах. Сколько "бравые" украинские нацисты заплатили за ПНВ, неизвестно. Зато известно, что "Украинскую силу", вдовесок, продавали за 100 тыс. Долл. США вместе с зарегистрированной сетью областных ячеек…"

Нагадаємо, що Пантюхов та Стельмах у цьому році стали найбільш відомі, коли разом зі "Свободою" організували народне віче з вимогою відставки голови обласної ради від "Народного фронту" Михайла Кириллова. А сам голова в інтерв’ю сайту "ВСЕ" не став розповідати про причину  звільнення та війни з колишньою помічницею.

Тим часом заява Царьова збирає вже перші коментарі. Зокрема, зі здивуванням прокоментував інформацію сотник «Поліської січі» Роман Захарчук:

- Звідки одіозний регіонал, який більше року переховується на території Росії та окупованих терористами територіях, знає про існування рівненських громадських активістів Мітюхіна, Пантюхова і Стельмах та їхні плани? Чи має 5 колона відношення до організованого УНСОвцями Віче та збору підписів за відставку голови облради та Яценюка?

Сайт "ВСЕ" готовий розмістити позицію усіх згаданих у матеріалі громадських активістів та політичних діячів. 

Коментарі

ВатнІки проти вишиватнІків.
Адекватніки, волюнтери та інша нечисть тупоголова.....
що серед кур гусей та індиків повиростала....
Бидло з вічним ярмом недалекості...
Вас всіх повішають!!!!.
По одному.

))) Веселі, брате, часи настали....

Гнати треба цих сепаратистів на схід окопи рити.

сподіваюся СБУ в курсі про цей випадок. чистої води кримінал.

Це не фейкова стаття. Це правда. УНСОвці з самого початку складали кістяк Правого Сектору. Ярош вів політику розколу і після смерті Білого вижив всіх представників УНСО з партії. Партії УНА яка належала УНСОвцям. Партію УНА перейменували 22.03.2014 а 24 на 25.03.2014 вбили Білого. Тиждень до цього зник Микола Карпюк. Саме Ярош стримав УНСО від штурму Умвс в Києві. Потім сепаратизм на сході. Рівненські УНСОвці одні із перших поїхали на схід. Що там відбулось хлопці не розповідали але саме після тих подій команда Рівненського УНСО в повному складі вийшла з Правого сектору. Були якісь пресухи конференції на які Ярош не приїхав. Чех і Горилла почали відбудову УНСО. Це дві людини які тоді пішли проти системи. З часом націоналісти (а це обмежене коло людей) приєднались до них і кількість їх зростала дуже швидко. Хлопці правильні. Недарма вони були наближені до Білого. На всіх збірках націоналістів разом з Білим, був або Чех або Горилла. Ні Ковалі, ні Гранітні не допускались на такі збори. Були лише наближені або таємні члени організації. Після того як Рівненське УНСО набрало обертів і почало знову створювати загрозу для ворогів нації, а це жиди і кацапи. УНСО почали розколювати, дискредитувати. Інформаційна війна проти нациків дуже потужна. Фуштей, Продивус(65 # у списку Партіі Ригіонів), Рабінович (риг) почали валити іх із одного боку. Коломойский з Ярошом із другого. А тепер з'являється стаття про них в кацапських ЗМІ. При чому в статті викладена перекручена правда. Хлопці створюють партію, яка має обєднати всіх патріотів і націоналістів. Думаю варто булоб спитати їх самих з приводу статті. При спілкуванні з ними я зрозумів, що це правда. Тільки як про це знає царьов, залишається питанням. Злив інфи відбувся або в мінюсті або агенти в СБ. Чех і Горилла дві постаті Українського націоналізму в західній Україні, які знову об'єднали західних нациків. Звичайно за ними постійно дивляться служби не тільки України. Навряд чи вони дадуть пресуху. Хочаб це булоб круто.

Не підтримую цього конченого сепара Царьова, не хочу посварити націоналістичні сили в м. Рівне, але в нього реально на офіційній сторінці є такий допис з усіма згаданими прізвищами за лютий місяць.

Видно що Пантюхов та Стельмах запустили своїх агентів коменти писати та відмазувати їх. Що правда матку коле?

Мартин є утриманки а є шлюхи. От ти Мартин шлюха. Причому з траси Дрогобич - Стрий.

Хлопці і дівчатка з сумним лицем. Ваші коментарі свідчать лише про відсутність інтелекту і здорового глузду. Ви можете хоч до усрачки поливати тут всіх брудом, але це не змінить той факт, що ви гнилі і підлі люди, з гнилими намірами і хворим світоглядом. А тепер включайте своїх ботів, хай відробляють свої гроші. Блазні тупорилі.

Шаман, він же роман мартин ,страшно може бути тільки тобі, це ж ти їздиш з жуліками в машинах,вдягнувшись в два броніки.Був би мужиком говорив би не у віртуальному просторі,а в очі.Хоча про що я взагалі,ти й незнаєш що таке бути чоловіком,тільки й здатний бути хлопчиком на побігеньках у Кірюши.

Рома ану закрий рот.Інакше станеш Онанієм а не Романом.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.