Після влади: чим займаються екс-керівники Рівненщини?

Раніше вони завжди були на слуху. Їх робота привертала увагу. Та після зміни влади більшість із них зникли з публічної політики і кожен живе своїм життям. Чим займаються колишні очільники Рівненщини, чи планують повертатися у політику та далі боротися за мандат і чиновницькі посади, дізнавалася журналіст сайту "ВСЕ". 

 

Екс-керівник Рівненської ОДА Василь Берташ наразі працює в Києві. 

- На сьогодні я в Києві. Працюю радником голови правління ТОВ "Континіум". Один із напрямів діяльності підприємства - будівельний. Займаюся саме ним. Зараз я не в політиці. А далі - життя покаже, - сказав Василь Берташ.

Колишній заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов нині не пов'язує своє життя з політикою.

- Свою публічну політичну кар'єру я завершив. Півтора року тому написав заяву на складання повноважень депутата Рівненської міської ради. Повертатися на державну службу також наміру не маю. Були інші плани на життя, але так склалося. Наразі я приватний підприємець, займаюся піар-консультуванням по Україні, - зазначив Олексій Губанов.

Екс-голова Рівненської облради Юрій Кічатий зараз на пенсії і займається внуками.

- Зараз я на пенсії і займаюся своїми внуками. На посаду держслужбовця повертатися не планую. Також я більше не займатимусь партією "Сильна Україна", у яку входив під час виборчої кампанії.  Після виборів я вирішив вийти з партії, - каже Юрій Кічатий.

Екс-заступник голови Рівненської облради Михайло Кривко планує і надалі займатися політикою.

- Я працював на виборній посаді і пішов, бо вважаю, що влада не має права порушувати закон. Адже якщо порушують ті, хто при владі, то що вже говорити про простих людей. Тоді ж мені казали, що треба приймати рішення, які пояснювали революційною доцільністю. Я ж не розумію, як можна порушувати закон. Планую і надалі займатися політикою, бо країну чекає адміністративно-територіальна реформа, і я б хотів, щоб вона діяла. А я витратив 35 років життя на роботу на Рівненщині і допомагатиму робити те, що залежить від мене, - зауважує Михайло Кривко.

Тим часом, колишній голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок розповів, що нині продовжує займатися викладацькою діяльністю в "Острозькій академії".

- Я викладав в "Острозькій академії" і працюючи на посаді голови Рівненської ОДА. Зараз продовжую викладати, а також займаюся політичним колнсалтингом. Окрім того, нині працюю над одним бізнес-проектом, проте він ще не запущений. Щодо наміру повертатися на державну службу, то наразі не планую. Однак, продовжую перебувати в політичному просторі, залишаюся депутатом Острозької міської ради і, напевно, братиму участь в наступних виборах. Можливо, спробую свої сили в обласну раду, - додав Сергій Рибачок.

Коментарі

Що дали пару гривнів, що б позахищала цих горе політиків?

Матеріал про них вісить другий день, а його навіть ніхто коментувати не хоче настільки людям на них уже плювати.

А ти певно цікавий, правда невідомо кому

Ніхто із цієї п'ятірки вже нікому не цікавий. Хай навіть і не рипаються нікуди.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.