Мільйонні статки головного медика Рівненщини

Ще не встиг вщухнути скандал про ДТП за участю начальника управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, "свободівця" Юрія Осіпчука, як журналістам стало відомо про те, які статки він встиг "заробити" за рік перебування на посаді, отримуючи зарплату чиновника.

Виявилось, що Юрій Осіпчук нещодавно придбав собі елітний автомобіль "Nissan Pathfinder" з номерним знаком ВК 2980 АК 2013 року випуску. 

 
 

На фото видно, як Юрій Осіпчук поблизу Рівненської ОДА сідає в авто.

В одному із рівненських автосалонів цей автомобіль коштує більше 1 мільйона гривень!

 

Оформлений транспортний засіб у кращих традиціях чиновників, яким є що приховувати, на іншу, проте зі свого оточення людину.

У рівненському МРЕО авто зареєстроване на Романа Петролюка, який у минулому скликанні працював офіційним помічником нардепа Олега Осуховського, нині безробітний.

Перший зліва - Юрій Осіпчук, третій - Роман Петролюк

Тим часом, клієнти автосервісу "Nissan" неофіційно підтвердили журналістам «ЧаРівне.інфо», що автомобіль "Nissan Pathfinder" з номерним знаком ВК 2980 АК обслуговує особисто пан Осіпчук.

Дізнатись , яку заробітну плату отримує чиновник, а також побачити його декларацію про доходи журналістам так і не вдалось. Наші колеги надіслали інформаційний запит в управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації. Однак термін, впродовж якого мала надійти відповідь, давно минув, а офіційних даних досі немає. Виходить, що працівники управління спільно з його керівником мають що приховувати.

Сьогодні у телефонній розмові чиновник запевнив, що відповідь надійде на електронну адресу, однак ми її так і не отримали.

Крім того, Юрій Осіпчук за останній рік встиг збудувати розкішний будинок у житловому масиві навпроти «Реноме».

За оцінками експертів, його вартість разом із земельною ділянкою, на якій він збудований, сягає більше 200 тисяч доларів. У гривнях ця сума становить приблизно  5 мільйонів!

Як виявилось, власника будинку тут знають добре і будівельники, і сусіди. На запитання про те, де знаходиться дім начальника охорони здоров`я області, без зайвих вагань вказують на цю будівлю.

Сам Юрій Осіпчук запевняє, що автомобіль не купував, а будунок збудував на власні гроші.

 - В мене багато автомобілів. Не моїх особисто, а друзів, з якими ми міняємося. «Нісан» - це машина мого хорошого друга, якого я давно знаю. Якщо він далеко їде, то бере мій автомобіль, а я можу взяти його авто. В нас нормальні дружні відносини. В нас таке часто буває. Не знаю взагалі, кому це цікаво. Щодо будинку, то він вказаний в моїй декларації. Він дійсно будується. Я до Революції Гідності займався бізнесом. Не можна сказати, що це великий бізнес. Ще раз кажу, цей будинок вказаний в моїй декларації, окрім автомобілів, на яких я пересуваюся. Щодо зарплати, то вона  в мене взагалі смішна – дві тисячі з чимось. Тому, можливо, я буду просити йти з посади.

Степан ПЕТРУЛЯ, "ЧаРівне". 

 

Ключові слова: 

Коментарі

хапуга і пройдисвіт, цейОсипчук! В смітник його!

так то ж-сволота..є на кого рівнятись: тягнибакс,в чужій секвойї,пупси-махніцькі-мохники-швайки..

А Петруля гроші за заказні статті теж на потреби армії віддає? На більшості сайтів майже одночасно виходить матеріал, заказуха чистої води, а гроші на всі сайти заносить одна і таж людина. Не думав я Романе, що це весь твій потенціал!

А ще в нього є три!!!!! раба він їсть снігурі а розп'ятого хлопчика помните- правильно тоже він. Це серйозно!

Оце мочилово від кірилова))))) давай мартишка коментарі строчи)

А я думаю не тут треба "рити", спочатку треба знати кому цей бруд (матеріал) вигідний і хто є власником сайту "ЧаРівне". Знаючи шо за цим сайтом стоять "Фронтовики", а вони ніяк не хотіли шоб Осіпчук став депутатом обл. ради від них (мав колись Осіпчук неосторожність вступить до цієї партії) тоді все стає зрозуміло. Мочать Юру колишні однопартійці, от і видумують всякий брєд на рівному місці.

Прикро, коли людина бреше, а особливо коли держслужбовець, який патріотом себе кличе. Патріотизм, крім всього - це чесність перед податковою і державою. Прикриваючись любовью до України тирити гроші - це вже не "ноу-хау", а просто норма життя кожного! Нажаль у нас все фікція і брехня. Замість старих чиновників громада поставила нових хапуг, і громадські ради засідали, і мусорні баки з судом лінча двигали по місту, а нові громадські обранці знову хапуги.

Я Осіпчука не захищаю, але будувати будинок він почав ще в 2012 чи 2013 році, коли сім'ю завів

Згідно даної статті, авто 2013 року вартує від 662 974 до 778 711 перелік даних авто http://auto.ria.com/search/#target=search&event=little&chooseTypeSearchA...

а за будинок взагалі смішно. Шановний автор перш ніж писати нісенітниці перевірте ринкову вартість згідно загальнодоступних оголошень.

Непотрібна людина!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.