Юрій Осіпчук: «Корупціонери розпочали проти мене брудну інформаційну кампанію»

Начальник обласного управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук звернувся до представників масової інформації, з проханням розмістити його позицію стосовно кампанії з очернення його імені та обласного управління охорони здоров'я, пише "Рівне вечірнє".

Подаємо текст без змін:

Відповідь на запит

 

Начальник обласного управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук звернувся до представників масової інформації, з проханням розмістити його позицію стосовно кампанії з очернення його імені та обласного управління охорони здоров'я. Подаємо текст без змін:

«Сьогодні, одразу на кількох інформаційних порталах з'явилася стаття, в котрій мене звинувачують у, нібито, набутті неспіврозмірних статків та у приховуванні якихось фактів обласним управлінням охорони здоров'я. Варто зазначити, що мене призначили на посаду начальника обласного управління охорони здоров'я 7 травня 2014 року, а до цього, я досить успішно, займався підпиємницькою діяльність, будучи одним із власників рекламно-маркетингової компанії «НеоМарк»

 

Декларація 2013 — 01 Декларація 2013 — 02

 

Декларація 2013 — 03 Декларація 2013 — 04

 

Будинок, про котрий йдеться у статтях, є так званим «довгобудом» і процес його зведення триває уже декілька років. Проте я не приховую, що він знаходиться у моїй власності та зазначив земельну ділянку, на котрій він побудований, у декларації про доходи. Стосовно ж коштів, на котрі ведуться будівельні роботи, то довгий час я був приватним підприємцем, а моя компанія надавала реламні послуги по всій Україні. До призначення на посаду, у 2013 році я заробив більше 800 тисяч гривень. Того ж року сукупний дохід, мій та моєї дружини, склав більше одного мільйона гривень (більше 125 000 доларів за курсом обміну валют станом на кінець грудня 2013 року, — ред.), про це я зазначив у свої декларації та не приховую цього.

Що ж стосується 2014 —  року коли я був призначений на посаду начальника управління охорони здоров'я, то мої статки зменшилися, оскільки з переходом на державну службу був змушений припинити свою підпиємницьку діяльність. За 2014 я заробив загалом близько 150 тисяч гривень, а сукупний дохід моєї сім'ї склав більше 600 000 гривень.

 

Декларація 2014 — 01 Декларація 2014 — 02

 

Декларація 2014 — 03 Декларація 2014 — 04

 

Декларація 2014 — 05

 

Вже досить довгий час володію двома автомобілями: Dacia Logan MCV, 1598 см3 2008 року випуску — належить особисто мені, а Peugeot 206, 1360 см3 2008 року — дружині. Автомобіль, на котрому акцентують увагу, належить моєму другу, з котрим ми разом довгий час працювали. Досить часто ми користуємося автівками один одного і в цьому немає нічого дивного. Проте намагаючись зробити з цього сенсацію зацікавлені особи свідомо маніпулють фактами. Так, після виходу у статті зазначалося, що нібито, цей автомобіль мій за словами представників сервісу «Nissan», про те вже за деякий час у статтю, після публікації, були внесені зміни і «приписувати» це авто мені почали невідомі клієнти якогось автосалону. Це власне ще одне підтвердження необгрунтованості обвинувачень

 

У кращих традиціях замовних матеріалів, в статті також звинувачують і обласне управління охорони здоров’я — ніби то не відповіли на інформаційний запит та намагаються приховати статки начальника управління. Тому надаю скріншот, відповіді на запит, котра була спрямована на електронну адресу запитувача, про що він і просив, 27 квітня 2015 року о 18 годині 16 хвилин, тобто за чотири дні після його отримання, що цілком відповідає нормам чинного законодавства.

Враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок, що більшість фактів викладених у статтях викривлені з ціллю дискредитації обласного управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації та безпосереднього мене, як керівника управління. Цікаво, що подібні статті про мене почали з’являтися після скандалу із головним лікарем Рівненського спеціалізованого будинку дитини — Юрієм Кожаном та причетності до цього голови облради Михайла Кириллова. Це навіює певні думки про замовників цієї брудної кампанії. В свою чергу хочу звернутися до представників ЗМІ: я завжди відкритий до спілкування та готовий відповідати на ваші питання, тому перш ніж публікувати матеріали про мене чи управління котрим я керую, прошу Вас контактувати з прес-службою чи безпосередньо зі мною.»

Ключові слова: 

Коментарі

МАРІЯ, Це точно. що за 2000 грн він живе і йому добре. Цікаво де собі ще таку роботу найти за 2000 грн і купити дві машини і будуинок будувати. Тепле місце собі найшов. Корупція просто вражає.

Та гнать треба з посад цей ПАГАНИЙ СОВОК!!! А то попривикали - ручку пазалаті і буде тобі щастя!!! Циганьйо, блін!

Може і з сусідів і не бере хабарів, а от з інших - то він просто мастєр Йодо по таких справах! Все у великих купюрах і вони мають бути складені личком до личка, щоб гроші водилися і обовязково в конверті!!!

І чого напали так всі на Осіпчука? Він хороша людина! Був колись моїм сусідом, допоміг мені влаштуватися до хорошого лікаря при пологах, і ні копієчки не взяв за то! І як сусід він добропорядний! Досить поливати лайном! Хіба мало доказів по декларації?!

А виправдання яке гарне написали з усіма табличками і прінтскрінами!!!) Може досить виправдовуватись!? Взяткі як брав так і буде брати, і ніякі декларації тут не помішають! Просто нема такого пункту в тій декларації! За грати таких треба, хай там буде начальником)

Та да за 2000 грн., і 2 авто він заправляє і будинок добудовує, і ніякий той будинок не довгобуд, цей район тільки й зявився рік назад!!!!!

Корупціонер він і в африці корупціонер. Здоровя він очолює, хай би краще був би старшим по камері .

Да таких уродів садити треба. Все на жінку переписав і каже що живе чесно. В тюрьму таких треба.

Досить часто ми користуємося дружинами друг друга і тут немає нічого дивного. Ви що, не розумієте що так є. поясняє людина яка заробляла міліонні статки і потім йому Ванга нагадала і він перейшов на "получку" в 2000 гривень. Слиш, може вистачить народ обманювати. Нажаль з мєнтов нема тобою ким зайнятись, тому щл там одні "шмондери" як казав бєглий Президент.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.