"Свіжа Кров": хто керуватиме Рівненщиною в майбутньому

Повільність або й відсутність реформ та люстрації влада пояснює значним кадровим голодом та браком місцевих фахівців. У новому проекті «Свіжа кров» хочемо показати, що кадри для стрімкого і ефективного оновлення влади на Рівненщині є, варто тільки ретельніше пошукати. До вашої уваги -перелік із більш ніж півсотні молодих спеціалістів, яких варто просити обіймати посади в органах влади та обирати депутатами. Саме так – просити. Бо запропоновані вам особистості успішні, самодостатні та й у владу особливо не рвуться. Список «Свіжа кров» - не рейтинг, а лише суб’єктивна думка журналіста. Без голосувань, продажу місць та «джинси». І для багатьох героїв публікації вона стане несподіванкою. Але час, шановні, брати на себе відповідальність за місто, область та країну. Хто, як не ви?

 

 

 

Олександр Харват

 митець, фотохудожник, організатор міжнародного "Фотовернісажу на Покрову". 

На Рівненщині Олександр Харват відомий не лише як фотограф, а й талановитий організатор. Для нього завжди мало 24 години на добу, оскільки життєвий ритм дуже насичений. Вже багато років  Олександр проводить найрізноманітніші фотосесії у власній студії, керує школою фотографії та фотоклубом. До слова, кожного місяця його фотоклуб презентує виставки у різних куточках міста та області. Цікаво, що Харват розвиває та підтримує різні медійні проекти (наприклад, "Пузата мама", "Різдвяне диво"тощо). Особливо актуальні серед рівнян "Кубок Рівного з фотографії", міжнародний "Фотовернісаж на Покрову", "Life Press Photo" тощо. Також, рівняни люблять Олександра Харвата за його акивні та категоричні позиції щодо суспільних подій у країні, які він висловлює у дописах у соцмережах.

Федір Капустинський

голова спілки ветеранів та учасників АТО Рівненщини

У Рівному Федора Капустинського знають як людину, яка все життя віддала військовій справі. Зараз він допомагає демобілізованим, адже сам нещодавно повернувся зі сходу та зіштовхнувся з низкою проблем. Федір Капустинський як ніхто може розповісти про будні солдатів на фронті, складнощі з соціальним захистом мобілізованих та їх родин, а також про плани роботи ветеранської спілки.

Нещодавно голова обласної спілки ветеранів та учасників АТО був шокований наявністю у Рівному палких прихильників Путіна. На рахунок цього він емоційно висловився у дописі в соцмережі, який набув чималого розголосу серед користувачів "Facebook". Зараз Федір Капустинський займається розвитком спілки ветеранів "АТО" в Рівненській області.

Мар'яна Рева

 волонтер, заступник голови правління фонду "Скарбниця надії"

Проблема онкохворих дітей стосується не лише їх батьків, а й усього суспілства. Така думка належить рівненській волонтерці, заступнику голови правління фонду "Скарбниця надії" Мар’яні Реві. Вона разом із іншими волонтерами опікується майже сотнею дітей із онкозахворюваннями. 

Мар'яна Рева розпочала свою волонтерську діяльність у 2010 році, коли у соцмережі до неї звернулися із проханням здати кров для онкохворої дівчинки. На сьогодні "Скарбниця надії" на чолі із волонтеркою намагаємося забезпечити усім необхідним діток, які проходять лікування. Також боротися із важкою недугою допомагають і лікарняні клоуни, із якими співпрацює пані Мар'яна. Разом із тим жінка займається волонтерством і в іншому напрямі - допомагає військовим у зоні АТО.

Віталій Примак

 громадський активіст, лідер рівненського Євромайдану

Відомий рівненський активіст Віталій Примак переконаний, що у державі потрібно змінювати систему цінностей. Він один із перших вийшов на майдан Незалежності 22 листопада та виступив за європейські цінності та підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Далі впродовж всієї Революції Гідності очолював рівненський Майдан та усі акції протесту, через що неодноразово мав "приємні розмови" із правоохоронними органами. Також за активну громадянську позицію  невідомі неодноразово здійснювали на Віталія напади, через що активіст отримав струс головного мозку та деякий час знаходився на стаціонарному лікуванні.

Віталій Примак створив громадську організацію "Молодь ДІЄ", яка за рік реалізувала декілька успішних проектів, зокрема, "Школа журналістики" та "Вуличний університет". Наразі він продовжує активно розвивати свої проекти та втілює у життя нові задуми, які допоможуть рівнянам покращити рівень життя.

Юрій Шадий

вчитель, громадський діяч, керівник здолбунівського «Пласту»

Юрія Шадого у Рівному знають ще з часів навчання в РДГУ. Молодий націоналіст завжди був активним, мав радикальну життєву позицією. Його погляди і спосіб життя й досі сприймають не всі, однак наснага робити кардинальні зміни в нього є. Юрій має унікальні напрацювання в патріотичному вихованні молоді на основі методик «Пласту», а також пропагує нове бачення організації навчального процесу в школах. Безкомпромісність у судження навряд чи сприяє прихильному ставленню теперішніх чиновників до Шадого. Яскравим підтвердженням цього є  свіжа історія з відмовою обласним керівництвом погоджувати його на посаду начальника Здолбунівського районного управління освіти. Втім обертів Шадий не збавляє – зараз є керівником громадської організації «Самооборона майдану»  та активістом місцевої «Самопомочі». 

 

Сергій Гемберг

директор Центрального відділення ПАТ "Креді Агріколь Банк" в м. Рівне, президент рівненського джаз-клубу «ДжЕм»

Молоді, успішні, культурні й освічені топ-менеджери кращих підприємств краю – такий рецепт успіху нової влади від економічних експертів. Без сумніву, Сергій Гемберг належить саме до таких менеджерів. Його життєвий кругозір не зашорений рамками банківського сектору, він долучається до культурних, освітніх проектів, допомагає формувати нову молоду еліту громадського сектору. Поява такого менеджерах в органах влади – мрія для місцевої громади. Однак чи потрібно це самому Гембергу – далеко не факт. Тут ще вмовляти довго довелося б.  

Тимур Тимченко

 засновник та лідер рівненської МП "Яскраво"

Рівяни знають Тимура Тимченка як активіста та громадського діяча. Він увесь час організовує різні культурні заходи та події. Не дивлячись на те, що Тимур за освітою режисер, свою професійну діяльність присвятив мас-медіа. Довгий час його голос лунав на хвилі місцевого радіо, а зараз він працює ведучим та автором проекту "Popcorn Show" на першому місцевому телеканалі. Тимур разом із друзями-активістами дбає про культурний розвиток рівнян, організовує патріотично-культурне дозвілля. Рівнянин переконаний, щоб змінити щось у країні, варто розпочати зі змін у власному місті. Тимур рідко користується громадським транспортом - частіше його можна побачити на велосипеді, він пропагує здоровий спосіб життя та щоденний позитивний настрій.

Зураб Кантарія

 громадський активіст, приватний підприємець

Зураб Кантарія - відомий громадський активіст, його називали голосом рівненського Майдану, а тепер це найпопулярніший бариста обласного центру. Цим титулом його нарекли декілька місяців тому, коли Зураб втілив у нашому місті ідею вуличної кави. Він наливав напій усім бажаючим просто...із велосипеда. Ця "велоновація" настільки сподобалася рівнянам, що вони оголосили справжній флешмоб у соцмережах -"Сфотографуйся з Зурабікою". Охочих зробити такий знімок та викласти його у "Facebook" було чимало. Участь у флешмобі брали як політики, так і популярний поет Олександр Ірванець.

Однак не лише "велокавою" відомий Зураб Кантарія. Він має чималий політичний досвід. Так, рівнянин набув чималого досвіду у виборчій діяльності, був керівником виконкому міської організації однієї з партій, а також має чималий стаж роботи громадським консультантом, менеджером, регіональним координатором низки проектів. Неодноразово брав участь у програмах стажування та обміну досвідом у США, Словаччині, Словенії, Естонії, Німеччині та Швеції.

 

З іншими учасниками проекту «Свіжа кров» ми продовжимо знайомити вас у наступних публікаціях.

 

Тексти готувати Юрій Дюг, Віта Рижук, Вікторія Ричко. 

Коментарі

Як завжди, повна утопія. Автори бавляться в доросле життя...

Нє, щось ви мелко загнули. Пишіть що то нових людей набирає Коломойський. Так солідніше

Матчук з Хохльовим шукають "нову кров" та розпочали кастинг. Ми своїми коментарями формуємо майбутні списки на місцевих виборах. Справа хороша, але треба було так і сказати " У нас є плани, є гроші і ми проводимо відбір членів своєї команди". Принаймі це чесно.

Так тримати молодці!!!

Ви його зблизька бачили? У мене враження, що трохи з психікою в людини проблеми. Чесно, один погляд чого вартий... "Все на лицо"

Шадий — це бойовий кулак Червонія. Добре пам'ятаю, як за спинами бабусь стрімко рвався в бій. Хамовитий і тупий радикаліст. Його місце в команді Ляшка, а областю поставити керувати, то це смертельний вирок всьому.
А вам Юрію, раджу не нав'язувати загалу власну суб'єктивну думку. Журналіст має подавати думки різних осіб на подію, експертів, бути незаангажованим. А скільки читаю матеріали — одне "умопоученіє", використання ресурсу ВСЕ для власних цілей. Треба рубрику заводити "Я так думаю" і зливати туди "всі помиї" з голови, а не видавати бажане за дійсне.
Однобокість, жовч і просто плювки в обличчя тим, хто думає інакше, просто набридли. Без образ, хтось має казати правду, щоб людина не заганялася в блуд...

Примаку респект. Реально у людини правильний погляд на життя. Молодий та принциповий, головне щоб і так далі було.

Зураб,Тимченко,Гемберг - тричі згідна. Круті пацани. Але Харват??? Ви серйозно??? Ну це ж як мінімум смішно. Яка це свіжа кров? Який це молодий спеціаліст? Лише бабки у свою кишеню вміє класти і все.

А у Чугуннікова, Муляренка, Кириллова більше досвіду ніж у них? Не несіть дурниць!

Який сенс змінювати керівників, коли совкова система не змінена? Активність цих людей не завжди буде корисною на керівних посадах. З них лише Гемберг реально готовий керувати містом чи областю. Решта, Юрію, хай і далі працюють у своїй галузі. "Каждый велик на своем месте". Ну який з Харвата керівник? А з Реви? Активності замало, а керівного досвіду нуль. У Японії в часи самураїв на серйозні державні посади ставили успішних воєначальників. А тому, що ті мислили масштабно і швидко приймали рішення. От постав цих кандидатів керувати "Рівнеазотом" і тоді все стане ясно. Завод зупиниться, бо у фейсбуці тріпатися, не мішки ворочати.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.