Злидні і розкоші Рівненської юстиції

Свою роботу на посаді начальника територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило почала не з помпезного представлення, а з екскурсії для журналістів. Новоспечена чиновниця зізнається, що шокована контрастом умов праці звичайних службовців і начальства. В одних сиплеться штукатурка, а у керівників – євроремонти в стилі Пшонки.  Тим часом потрапити в установу відвідувачам дуже важко – на сьомий поверх можна піднятися тільки сходами, бо ліфт не працює вже 8 років. Тим часом літнім людям у відремонтованих холах немає навіть де присісти.  

Ліфт у облозі. 

За словами головного юриста області, ліфт не працює вже більше 8 років, втім власник будівлі не поспішає його ремонтувати. Тим часом юстиція самотужки полагодити його не може, бо є лише орендарем приміщення, за що щороку сплачує ЦНТІ понад 316 тисяч гривень орендної плати. 

У відремонтованих приміщеннях юстиції двері непрацюючого ліфту замкнені решітками. 

Тим часом служба змогла відремонтувати частину приміщень. Щоправда, лише ту, де сидить керівництво служб та відділів. 

Кабінет начальника виконавчої служби Марини Лук'янової. 

Тим часом у коридорах навіть немає лампочок. 

Робоче місце працівника служби. 

Поруч на стіні пліснява. Працівники кажуть, що через відсутність ремонту і протікання даху страджають архіви з важливими документами, бо просто немає належних умов зберігання. 

Фото "Рівне вечірнє"

Втім навіть у відремонтованій частині будівлі не створено умов для відвідувачів. Всі документи вони змушені класти на одному столі і старому стільчику. 

Тим часом Іванна Смачило звернулась до обласної ради з проханням передати в оренду юстиції приміщення на 2 поверсі будівлі обласної ради на майдані Просвіти. Таке розташування буде зручнішим для відвідувачів служб і зробить послуги доступнішими. 

Ключові слова: 

Коментарі

для розкішного злидня:сонечко, хазяйка ти наша, зі своїх 1600 ти ще витрачаєш гроші на косметичний ремонт))) не потрібно зараз робити вигляд , що ви і до Смачило з Лукяновою пречудово жили- може для вас і пречудово, працювали по накатаній системі, футболили людей хамлюги. До речі - юстиція і двс, це в більшості жіночий колектив, тому і не дивно що така Смачило - в брендових речах, з ідеальним макіяжем і манікюром да ще й на ягуарі- просто коле всім заздрісними озлобленими жіночкам. Нікому не подобаються успішні жінки. Так що поменше заздрощів- Іванна з тих жінок, які якщо беруться за справу, то доводять її до кінця- амбітна і розумна.

Повністю підтримую коментар Розкішного злидня.

Сенсаційність і скандальність цієї статті висмоктані з пальця, якщо не висловлюватись куди грубіше.
Здавалося б, пані Іванна, на відміну від наших міністрів-легіонерів, прожила и пропрацювала в Україні достатньо для того, щоб в таких ситуаціях не робити вигляд шокованої незайманки-відмінниці. Це виглядало так само награно, як «Ето реально – мєрзость» від Чьоткого паци. Але куди менш цікаво. Пані Іванна, думаю, бувала не в одній установі, щоб не помітити, що 9/10 приміщень державних органів перебувають приблизно у такому ж стані. «Блєск і ніщєта пі…», але цитувати Леся Подерев’янського далі не буду.
Вибачте, але ця ситуація мені нагадує бородатий анекдот – коли до невістки додому приїхала свекруха і в білих рукавичках, а-ля Оля Фреймут, пройшлась по кутках, і простягаючи брудну рукавичку питає у тої «А ти знає яка є з цього приводу народна приказка?», на що та відповіла просто «Свиня завжди багнюку знайде».
Нагадаю, що у приміщенні «ЦНТІ», або як його ніжно назвали «хмарочосі», є не тільки кабінет начальника обласної виконавчої і ті два-три кабінети, жалюгідний стан яких зафіксовано на фотографіях., але й інші кабінети та коридори, я яких знаходяться і обласне управління юстиції, і інші підрозділи. Чомусь пані Іванна з журналістами не удостоїли більшість з них своїм візитом.
До речі, повертаючись до стану кабінетів зображених на фото, він свідчить не стільки про недостатнє фінансування, але й про інше. Як державний службовець скажу таку річ – у своїх кабінетах ми проводимо більшу частину часу, і це не тільки ті 8 годин робочого дня, які визначені в законі, а 10-12 чи іноді і частину вихідних, коли того вимагає ситуація. Тому свій кабінет, своє робоче місце, більшість старається зробити максимально зручним. І річ не тільки, і не стільки в грошах, а у бажанні. Ніхто не змушує але і не забороняє нам, прибирати кабінети, частіше ніж це робить прибиральниця, робити невеличкий ремонт, коли достатньо взяти в руки молоток чи викрутку, прикрашати підвіконники і стіни кімнатними рослинами (до речі принесеними з дому чи подарованими друзями і колегами). Тому такий стан окремих кабінетів. свідчить і про те, що їх мешканці або ж погоджуються сидіти в такому свинюшнику, або ж, через невідому науці мутацію верхніх кінцівок, не здатні, що не-будь зробити самостійно. Ні, я розумію, що самостійно замінити відсирілу і порепану штукатурку і накладно, і важко, але відклеєні шпалери …
Про кабінет Лукя’нової у стилі Пшонки, це відверте перебільшення. І ті хто там бував це підтвердять.
Звичайно, ентузіазм нового керівництва обнадіює, але не хотілося б, щоб це все виявилося лише «симуляцією бурхливої діяльності». Ремонти, включені ліфти, це звичайно добре, але трохи побуду Нострадамусом і скажу, що пані Іванну ждуть набагато значущі проблеми.
Наприклад, згадати шкільний курс математики і спробувати вирішити задачу:
«У 2013 курс долара був приблизно 8 грн. за долар, у 2015 від коливається біля відмітки 22 гривень. Якою має бути зарплатня держслужбовця у 2015 році, якщо у 2013 вона складала 1600 грн.»
PS. Правильна відповідь - 1560 грн. за квітень. Логіки не шукайте.

Сміх і гріх читати брудні слова деяких коментаторів.... Блохи, собаки, ікони, ягуари...Ви взагалі про що? Я розумію лиш одне - кого б на ту чи іншу посаду не призначили, все одно не вгодить! Ви в першу чергу говорите про ЖІНОК! Майте хоч повагу. Марина Леонідівна, чудова жінка, прекрасна мати трьох діток, яка присвятила не один рік свого життя РОБОТІ. Не уявляю поки що людини, яка краще за неї цю нелегку роботу взагалі потяне! Смачило, теж жінка, мати, яка поки що тільки намагається "зламати систему") Одній дарували ікони, іншій ягуари. Яка різниця, що і кому дарували і за що? Мабудь в більшості коментаторів (яких краще б назвати махінатори і малолєтки) і у самих "пшонківських рахунків чи дарунків " лопатою не згребти). Залишаймося людьми!

Позитив від цього призначення видно неозброєним оком - красивий керівник. Все інше можна буде сказати з часом. Читаючи в ЗМІ відгуки про п. Іванну, можна не сумніватись в її успіхах і на цій посаді. P.S. Відкритість та піар це дві великі різниці.

У відповідь ПРОСТО ТАК: свої коментарі я пишу виключно за своїм іменем. Чого і ВАМ бажаю.
В різному сенсі вражена рівнем коментарів. Не всі поділяю.
Дякую за високу оцінку моїх здібносткй- справді я багато чого вмію, можу і РОБЛЮ, чого доводити тут не буду. -" Хвалу и клевету приемли равнодушно И НЕ ОСПАРИВАЙ ГЛУПЦА".А С.Пушкин)

А Ви гсть ПТН впевнені, що маололетку, чи Ви особисто перевіряли знання людини, призначеної на посаду, чи можливо Ви є одним х тих начальничків, котрі не хочуть свої сраки з тих кабінетів забирати?????

Посада через ліжко, КОМЕНТАТОР, скажіть, то де ж це ліжко)))) кумедні люди!
Геніальна фраза Марини Леонідівни - не судіть, і не судимі будете!
Марина Леонідівна, може вже досить цього цирку. майте повагу до себе, ви ж Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук і просто ВЕЛИКИЙ МАХІНАТОР ВСІЄЇ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
Просто впевнений, що Ви знайдете застосування своїм знанням та вмінням.

Поставили малолетку на такую ответственную должность, а она устроила бесплатный цирк. Уже тошнит от этих никому не нужных фото и видео в соц.сетях, фейсбуках...Непонятно, кто вообще ее туда поставил???? Она собирается и дальше фоткать и афишировать всякий бред, а не заниматься работой??? У нынешнего поколения молодежи кроме того,чтобы сфоткать и выставить, других интересов нет....ужас.... Как это все печально....

Може хто далекий від держслужби і не знає, що з 2008 року ще Урядом Тимошенко у зв'язку із кризою було прийнято постанову, яка забороняла проведення ремонтів службових кабінетів, та ряд інших обмежень витрачання державних коштів. З тих пір ця постанова тільки посилювалася. Наприклад зараз вже не можні ні калькулятори оновити, ні мишку до комп'ютера. Щиро бажаю пані Іванні успіхів на посаді, але її запал досить швидко пройде при теперішньому фінансуванні держорганів. Хіба прибутки кав'ярні буде вкладати в побут на держслужбі :)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.