"Свіжа кров-3": Громадські активісти та волонтери мають керувати Рівненщиною

Повільність або і відсутність реформ та люстрації влада пояснює значним кадровим голодом та нестачею місцевих фахівців. Новим проектом «Свіжа кров» хочемо показати, що професіонали для стрімкого і ефективного оновлення влади на Рівненщині є, варто тільки ретельніше пошукати. До вашої уваги - перелік із більш ніж півсотні молодих спеціалістів, яких варто просити обіймати посади в органах влади та обирати депутатами. Саме так – просити. Бо запропоновані вам особистості успішні,самодостатні, та й у владу особливо не рвуться. Список «Свіжа кров» не рейтинг, а лише суб’єктивна думка журналіста. Без голосувань, продажу місць та «джинси». І для багатьох героїв публікації вона стане несподіванкою. Але час, шановні, брати на себе відповідальність за місто, область та країну. Хто, як не ви?

 

Перегляньте також: 
 

Святослав Дубов

Керівник інформаційного відділу КВУ в Рівненській області 

У Рівному Святослава Дубова знають як керівника інформаційного відділу КВУ. Саме він займається висвітленням усіх аспектів роботи комітету виборців України. Його мучать журналісти своїми запитаннями, він організовує заходи КВУ. Під час Револіції у КВУ почали надавати консультації і допомогу й на теми, які вимагав той час. 

Святослава Дубова також знають як спеціаліста в галузі дотримання прав людей і суспільних процесів. Він - автор-упорядник брошури «Аналітичний звіт щодо оприлюднення прийнятих актів шести міських рад» (2011), а також багатьох повідомлень, публікацій та статей на різноманітну (в основному правозахисну) тематику, опублікованих у різних рівненських міських, районних і обласних, а також всеукраїнських газетах та інтернет-виданнях. Із серпня 2004 року - член Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України». Тобто, людина, яка знає про особливості місцевого самоврядування зсередини. Проте залишається поза політикою і займається її дослідженням.

Юрій Лазаревич

Голова правління Рівненського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Юрій належить до молодих активістів, які, як ніхто, знають сучасні проблеми медицини. Про чому, не тільки з точки зору медиків, а й пацієнтів. Адже саме їх покликана захищати мережа ЛЖВ. Разом зі своїм побратимом Євгеном Баборикіним вони ініціювали чимало акцій та структурних проектів у сфері медицини у Рівному. Однак найкращі задуми ще чекають на втілення. І робити це краще в статусі службовця, а не громадського активіста.

Юрій Поліщук

Волонтер, керівник «Групи рівненських інструкторів-медиків», військовий медик

Юрій Поліщук знає сферу медицини не тільки як лікар, а й як медичний чиновник. На початку 2000-их він працював у рівненському обласному управлінні охорони здоров’я. Втім збудована за часів Кучми система молодому медику не сподобалась, тож він продовжив кар’єру вже хірургом. А останнім часом перед мобілізацією працював у приватних медичних кампаніях та займався волонтерством. Після мобілізації до лав Збройних Сил України рятує поранених у зоні АТО. 

 

Наталія Лозовська

Адміністратор Рівненського будинку культури, волонтерка.

Невтомна творча енергія та старанність не дають Наталці всидіти на місці. Дружина відомого рівненського актора Станіслава Лозовського стала в місті не менш відомою. Мати двох дітей перетворилася на матір  та покровительку для солдатів. Вже майже рік Наталія допомагає українським бійцям, регулярно возить допомогу в зону АТО. Встигає вона проводити культурні проекти та заходи в Рівному. Її творча енергія, працелюбність та загострене почуття справедливості було б зовсім не зайвим у оновленій владі міста та області.

 

Валерій Гусак

Засновник «Домової служби».

Валерій Гусак має багаторічний досвід роботи не тільки в бізнесі, а й громадські сфері. Хто, як не він знає комунальну сферу? Втім свого часу Валерій не став чекати на політичну волю чиновників, а почав втілювати новітні ідеї та закордонний досвід у приватній сфері. Так і виникла «Домова служба». Рівняни знають Валерія як прискіпливого та принципового трудоголіка. Саме такі люди, як він змогли б грамотно реформувати комунальну сферу.

Тарас Тарасов

Рівненський бізнесмен, експерт в IT-сфері.

Тарас Тарасов - рівненський бізнесмен, засновник всесвітньовідомої компанії «JоyRocks». У 2007 році він перший з IT-підприємців України продав свою ігрову студію великому західному видавцю комп’ютерних ігор – американській компанії «Oberon Media». «Птичий городок» став грою, із якої все почалося. Сьогодні вона має майже 10 мільйонів користувачів. Тарас активно займається і громадської роботою, виступає бізнес-тренером, допомагає молодим талантам розвивати свої навички в сфері ІТ.

Якби була мобілізація на боротьбу з бюрократією та за впровадження електронного врядування, то Тарас Тарасов отримав би повістку на інформаційний фронт одним із перших.

 

Евген Донцов

Виконавчий директор ПФК «Верес», заступник голови Рівненської обласної федерації

Євген Донцов - один із тих людей, які живуть спортом. У футболі він з малечку, але більшу частину часу не як гравець, а як спортивний функціонер. Євген разом із колегами стояв біля витоків МФК «Рівне», а зараз став одним із головних ідеологів ФК «Верес». Євген вивчає передовий європейський досвід реформування галузі фізичної культури та спорту не перший день. Має своє бачення розвитку системи. Добре було б бачити таку людину щонайменше начальником обласного управління спорту.

Перегляньте також: 
 

З учасниками проекту «Свіжа кров» ми продовжимо знайомити вас у наступних публікаціях.

Тексти готувати Юрій Дюг, Віта Рижук, Вікторія Ричко.