Нардеп від Рівненщини виконує прохання російського бухгалтера

Рівненський народний депутат від "Народного фронту" Юрій Вознюк під час засідання Верховної Ради у вівторок, 16 червня, вирішував з колегою за фракцією і Віталієм Сташуком, як допомогти бухгалтеру з Росії на ім'я Оля. Про це повідомляє інтернет-сайт "Корупція Інфо".

Видання наводить світлини фотографа Влада Соделя, зроблені під час засідання у сесійній залі, на яких зафіксоване телефонне листування. Так, нардеп Юрій Вознюк отримав повідомлення від абонента, позначеного як "Оля Бух Росія", з побажанням "не забути про її прохання".
На одній світлині зображена частина переписки наступного змісту:

Вознюк: Пока нету возможности

Оля Бух Росія: Оки. Хорошего дня

Вознюк: Взаимно Оленька)

Оля Бух Росія: Юрочка, пожалуй ста не забудь про мою просьбу

Вознюк: Да

На іншому фото відображено, як нардеп скидає дані людини, яка має стосунок до Державної міграційної служби:

Вознюк: Я тебя наберу

Оля Бух Росія: Жду

Оля Бух Росія: Львова Луиза Сергеевна 8 мая 1999 АО Дарницкий районний відділ ГУ ДМС України. Спа… большое!

Вознюк: Есть

Після цього він обговорив повідомлення зі своїм колегою Сташуком, і відправив відповідь.

Наші журналісти намагались зв’язатись з народним депутатом Юрієм Вознюком. Однак його телефонний номер не відповідав. Редакція надасть можливість прокоментувати ситуацію пану Юрію при першому його бажанні.

"РВ" вдалось  зв’язатися із Юрієм Вознюком і взяти у нього коментар:

 — Чесно кажучи, висмоктали інформаційний привід ні з чого, сфотографувавши мою особисту переписку. Ольга — моя знайома, яка живе у Росії. Її брат з дочкою — кияни. Брата мобілізували в АТО і донька, якій у травні виповнилося 16, залишилася сама. Вона подала документи на отримання паспорта, проте їй сказали, що потрібно чекати три місяці. Ольга просила, щоб я допоміг оформити документ швидше, аби дівчина могла вільно пересуватися Україною. Віталій Сташук — депутат від Дарницького району Києва. Я просив, щоб він допоміг пришвидшити процес виготовлення паспорта.

Так, наша фірма "Екорембуд" будує кілька об’єктів в Росії, але ми працюємо і в Польщі, в Словаччині. При цьому всі кошти йдуть в Україну, у наш місцевий бюджет. У Рівненській області підприємство є третім за розміром сплачених податків.

Як відомо родина Вознюків має бізнес в Російській Федерації пов’язаний з нафто і газо видобувною сферою. Юрій Вознюк двічі обирався народним депутатом по мажоритарному окрузі на Рівненщині: у 2012 році – від ВО "Батьківщина" та у 2013 році від Народного фронту. 

Коментарі

У Вознюка давно вже бізнес в раші, але це не завадило йому пройти в нардёпи. я не здивуюсь, що такий самий бізнес є і у рашиста Кирилова та контролера Якимця, ганьба

Європа та Америка вводять санкції для Росіїї, самі потерпаючи в багатьох моментах. А ріівненська фірма будує кілька об"єктів!!!!! Супер!!!!

Нічо вдягне перед виборами вишиванку, голосно кривне Слава Україні, дасть гречки трохи на округ, понеклеює повсюди свою фізію і знову за нього проголосують. А він собі і далі буде колотити бабло в росії.

PS Вибачте .Описка. Читати:"якби ж Оля та НЕ значилась бухгалтером"

Можливо справді "перебор" з втручанням в особисте життя, якби ж Оля та значилась бухгалтером, так що пояснення у "Рівне вечірнє" виглядає.... На жаль, відгуки там не передбачені. А то б ще хотілося привіт передати газеті і депутату Олегу Медуниці, і підказати йому, що тарифи не споживаються(«Депутати «Батьківщини» маніпулюють зменшенням вартості платіжок, тому що насправді, зменшилися норми споживання тарифів" Ось так, колеги-"фронтовики", які в попередньому скликанні болотувалися від "Батькіщини". Не все певно стається так як "піариться"

Треба вже по-справжньому забирати владу в цих зрадників-менеджерів ві влади.
Владу - УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Депутат українського парламенту в умовах гібридної війни з Росією провадить свій бізнес в Росії. У російський бюджет сплачує податки, а з українського - отримує заробітну плату. Геніально! Як і все в Яценюка та Порошенка!

а так патріотично все починалось, що народ аж повірив

Мажор москальський

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.